صفحه 228 از 353 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238278328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    شما فرصت زیادی دارین و مطمئن باشین با برنامه ریزی درست، نمره بالاتری هم میتونین بگیرین.
    اول لغت و گرامر رو تقویت کنین. برای رایتینگ ، از سایت سایمون میتونین استفاده کنین. اسپیکینگ کتاب معمارزاده رو حتما بخونین. صدای خودتون رو ضبط کنین حتما و گوش کنین تا بفهمین اشکالات کجاس. سایت سایمون هم نمونه های اسپیکینگ خوبی داره.به نظر من میتونین کلاس های مکالمه رو شرکت کنین یا اینکه چند جلسه معلم بگیرین که اشکالات رفع بشه. لیسنینگ پادکست های BBC رو گوش کنین.
    نکته مهم اینه که اول سطح عمومی زبانتون رو بهبود بدین و بعد هر چی میتونین در فرمت آیلتس تست بزنین. موفق باشین
    ممنون از جوابت دوست عزیز. لغات 504 و vocab for IELTS رو خوندم، چیز دیگه ای هم لازمه؟ برای گرامر کتابی هست که به فارسی و کاربردی توضیح داده باشه؟ کتاب Grammer in use خیلی به من کمک نکرد. پادکست های BBC هم متاسفانه متنش موجود نیست که بعد از گوش کردن از روش نگاه کنیم و اشکالات رو در بیاریم. چیزی لازم دارم که متنش هم موجود باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    ممنون از جوابت دوست عزیز. لغات 504 و vocab for IELTS رو خوندم، چیز دیگه ای هم لازمه؟ برای گرامر کتابی هست که به فارسی و کاربردی توضیح داده باشه؟ کتاب Grammer in use خیلی به من کمک نکرد. پادکست های BBC هم متاسفانه متنش موجود نیست که بعد از گوش کردن از روش نگاه کنیم و اشکالات رو در بیاریم. چیزی لازم دارم که متنش هم موجود باشه

خواهش میکنم خب لغت که هر چی بیشتر بدونی بهتره. اما کتابای oxford word skills رو هم اگه بخونین خوبه البته intermediate و advanced
    گرامر Grammar for ielts خوبه مختصر و مفید اما کتاب کاملتر اگه بخواین english grammar Betty azar خیلی خوبه البته زیاده حجمش
    برای BBC من قبلا دانلود کرده بودم که متن هم داشت . یکی از لینک ها http://www.bbc.co.uk/worldservice/le...ian_food.shtmlموفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    خواهش میکنم خب لغت که هر چی بیشتر بدونی بهتره. اما کتابای oxford word skills رو هم اگه بخونین خوبه البته intermediate و advanced
    گرامر Grammar for ielts خوبه مختصر و مفید اما کتاب کاملتر اگه بخواین english grammar Betty azar خیلی خوبه البته زیاده حجمش
    برای BBC من قبلا دانلود کرده بودم که متن هم داشت . یکی از لینک ها http://www.bbc.co.uk/worldservice/le...ian_food.shtmlموفق باشین
    بله حق با شما بود کنار پادکست ها، متنش رو هم قرار دادن. گرامر من بد نیست فقط یه مدت کار نکردم فراموشم شده. کتاب گرامری که به فارسی توضیح داده باشه اصلا داریم؟ بازم ممنون بابت جوابهات

بله حق با شما بود کنار پادکست ها، متنش رو هم قرار دادن. گرامر من بد نیست فقط یه مدت کار نکردم فراموشم شده. کتاب گرامری که به فارسی توضیح داده باشه اصلا داریم؟ بازم ممنون بابت جوابهات
    خواهش راستش نمی دونم شاید باشه اما انگلیسی بخونین که بهتره. در مورد گرامر خیلی نگران نباشین. مهم اینه که کلیات رو بدونین. خیلی از اشکالای گرامر موقع رایتینگ و اسپیکینگ مشخص میشه که می تونین اون موقع دقیق تر بخونین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام برای کسب نمره 6.5 خواندن کتاب 504 و 1100 برای لغات کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-AUT

Hi guys
    I wanna take an Ielts test asap. First of all i can say about my speaking level is perfect but i wonder if any person recommend me how i can improve my writing and reading as well.
    I've confused regarding there are many books in these skills.
    Last but not least I need 7 score in W,R.
    Thanks in advance

نقل قول نوشته اصلی توسط sheydam نمایش پست ها
    سلام برای کسب نمره 6.5 خواندن کتاب 504 و 1100 برای لغات کافیه؟
    آقا کی به شما گفته برای آیلتس باید 1100 رو بخونی؟

ببین من نظر شخصی و تجربه خودم و میگم .

شما اول 504 بعد هم Vocabulary For IELTS و بخون. بعدشم باز اگه وقت داشتی میخواستی بیشتر بخونی لول Advanced کتاب Vocabulary For IELTS .

1100 برای آیلتس سمه. مگر اینکه شما الآن سطحت در حد 8 مثلا باشه که به کار بدن این لغات و یادگیریشون برات خوب باشه. 1100 پره از لغت های قلمبه سلمبه که خیلی کاربردی ندارند . منبع مختص امتحان GRE هست که یه چیزی تو مایه های کنکور میمونه برای امریکایی ها ( حالا نه به اون شدت ولی میخواستم بگم اصلاً به درد آیلتس نمیخوره ) اصلاً شما برو خودت 5 تا درس 1100 و حفظ کن ببین به دردت میخوره یا نه . ببین 2 روز بد یادت میمونه اون لغات و یا نه . خودت متوجه میشه چی به چیه . حتی به نظرم Oxford Word Skill هم خوب نیست و فقط وقتت و تلف خواهی کرد باهاش. تمرکزت و بزار روی همون 504 و Vocabulary For IELTS .

خلاصه به نظر من بیخیال 1100 شو .

این نظر شخصی من طبق تجربه ی خودم بود.

موفق باشی.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    بعدشم باز اگه وقت داشتی میخواستی بیشتر بخونی لول Advanced کتاب Vocabulary For IELTS .
    معذرت می خوام کتاب Vocab for IELTS مگه چند تاست؟ من فقط یه کتاب ازش دیدم!!

Junior Member

با سلام من نمره ایلتسم اردیبهشت امتحان دادم و امتحان سختی بود speaking 6 writing4.5 reading 3.5listing 4.5 شدم اما تو خونه listinig 7.5_6 میزنم واسه اسفند امتحان دارم نمیدونم چه کتابی واسه reading oخوبه چه طور زبانم تقویت کنم حالام از موضوع های تکراری writing به هم میخوره کلاس زبان هم فایده نداره اخه میگن مهارت های ضعیف با تمرین ارتقا بده اگه امکان دار کتاب ماثر واسه نمره 6 _7 بهم معرفی کنید لطفا سریع جواب بدید

لصفابگویید چند ساعت در روز برای گرفتن ایلتس6_7باید درس خواند؟
    ویرایش توسط sahar8564 : December 25th, 2014 در ساعت 01:36 PM

معذرت می خوام کتاب Vocab for IELTS مگه چند تاست؟ من فقط یه کتاب ازش دیدم!!
    http://www.amazon.com/Cambridge-Voca.../dp/052170975X

http://www.amazon.com/Cambridge-Voca.../dp/0521179211
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)