صفحه 316 از 353 نخستنخست ... 216266306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,151 تا 3,160 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام

از دوستان کسی هست که به تازگی آزمون آیتلس داده باشه؟میخوام ازشون راجع به منابع بپرسم،الان من کتاب های کمبریج رو از 1 تا 10 دارم،+ maximiser به نظرتون همین ها کافی هست؟ ممنون

سطح خودم متوسط رو به بالا هستش
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط simindanesh021 نمایش پست ها
    آیا تا بحال امتحان ماک آیلتس دادید؟ نمره هاتون چند می شد اگر دادید.
    بله امتحان دادم يكبار نمره ام شش شد الان به نظرتون بايد چي بخونم؟

Junior Member

سلام دوستان من آزمون ماک دادم L6 R 6 W 6.5 S 6 بنده اسفتد ماه نیز امتحان جنرال اصلی دارم در هر ماژول به 7 نیاز دارم راهنمایی کنید که من برای رسیدن به این نمره چکار کنم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    سلام

از دوستان کسی هست که به تازگی آزمون آیتلس داده باشه؟میخوام ازشون راجع به منابع بپرسم،الان من کتاب های کمبریج رو از 1 تا 10 دارم،+ maximiser به نظرتون همین ها کافی هست؟ ممنون

به نظر من کمبریج ها رو بهتره از 6 تا 11 بزنید. مخصوصا 10 و 11 رو یه ماه مونده به امتحانتون کار کنید. مکسیمایزر هم برای اسپیکینگ کتاب خوبیه. من خودم از روی همون خوندم. اما مطالب زیادی هم در سایت ها هست که می تونید استفاده کنید در مورد تاپیک های مختلف. برای رایتینگ هم بهتره تاپیک های همین کمبریج ها رو بنویسید. اگر احیانا تمرین بیشتری در لیسنینگ و ریدینگ نیاز داشتید کتاب ielts trainer ریدینگ های سخت تری داره نسبت به کمبریج ها که برای دست گرمی برای امتحان شاید بد نباشه. من زیاد نرسیدم بزنم به جز دو سه تست ولی خب به سبک امتحان های جدید که یکم سطح ریدینگ ها بالاتر رفته نزدیکه. یک کتاب هم ielts practice test plus که من شماره 3 رو توصیه می کنم اگر وقت زیاد داشتید و کمبریج ها رو زده بودید نگاه کنید.

از اساتید درخواست دارم که برای من هم یه نسخه بپیچند!

من در سطح advanced هستم و اگرچه ایلتس امتحان ندادن اما فکر میکنم در حد 6.5 - 7 باشم. میخوام در 2 ماه آینده آزمون بدن و نمره 7 تو هر چهار مهارت رو بیارم. به نظر شما چطور برنامه ریزی کنم و چه کتابهایی رو بخونم ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nicholas206 نمایش پست ها
    از اساتید درخواست دارم که برای من هم یه نسخه بپیچند!

من در سطح advanced هستم و اگرچه ایلتس امتحان ندادن اما فکر میکنم در حد 6.5 - 7 باشم. میخوام در 2 ماه آینده آزمون بدن و نمره 7 تو هر چهار مهارت رو بیارم. به نظر شما چطور برنامه ریزی کنم و چه کتابهایی رو بخونم ؟
    سلام دوست عزیز، حتما تو آزمونهای آزمایشی موسسات معتبر شرکت کنید تا سطح واقعیتون رو متوجه بشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiezzatinia نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، حتما تو آزمونهای آزمایشی موسسات معتبر شرکت کنید تا سطح واقعیتون رو متوجه بشید
    اصفهان هم این آزمون ها برگزار میشه یا فقط تهران ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط nicholas206 نمایش پست ها
    اصفهان هم این آزمون ها برگزار میشه یا فقط تهران ؟
    بله ، تو همه شهرهای بزرگ برگذار میشه و بهشون اصطلاحا Mock Test هم گفته میشه. هزینشون هم به نسبت هزینه خود آزمون خیلی پایین تره قبلا حدود 100 تا 150 هزار تومان بود الان اطلاعی ندارم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    سلام

ماک ها رو چند میزنی که میگی سطحت متوسط رو به بالاست دوست عزیز؟ اکثر ایرانیهایی که فکر میکنند سطح زبانسان متوسط روبه بالاست در accent به شدت مشکل دارند و همین برای بخش اسپیکینگ مشکل سازه و ....

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ame2674 نمایش پست ها
    سلام دوستان من آزمون ماک دادم L6 R 6 W 6.5 S 6 بنده اسفتد ماه نیز امتحان جنرال اصلی دارم در هر ماژول به 7 نیاز دارم راهنمایی کنید که من برای رسیدن به این نمره چکار کنم ممنون
    اگر این نمره واقعی شما باشه و فت نخوره توی آزمون اصلی با سرمایه گذاری روی دوتا از اسکیل ها به صورت قوی تر میتونی برسی مشکل از 7 به بالا شروع میشه تا 7 رو با همین روش ها میشه رسوند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)