صفحه 323 از 353 نخستنخست ... 223273313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,221 تا 3,230 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    دوستان عزیز و سروران محترم
    با سلام و عرض ادب
    بنده واسه آزمون آیلتس شش ماه بیشتر وقت ندارم - زیرا برای 24 شهریور ماه قصد اپلای دارم واسه اروپا - به همین خاطر از شما درخواست دارم که چگونه سطح زبان رو برسونم که حداقل آیلتس 6 رو بگیرم - در ضمن بنده فوق لیسانس هستم و سطح زبانم متوسط به بالا هستش در حد intermediate :
    1- منابع مطالعاتی و برنامه ریزی چگونه باشد و روزی چند ساعت
    2- چه مرکزی رو واسه آزمون بهتره که انتخاب کنم
    3- توی این شش ماه امکان داره نمره 6 رو بگیرم
    4- اسپیکینگ ضعیف هستم
    5- روزانه چقدر مطالعه داشته باشم چون شاغل هستم
    6- چند کتاب مفید و بروز رو هم معرفی فرمایید.

متشکرم
    سلام و عرض ادب
    خوشبختانه وقت خوبی دارید برای کسب نمره مورد نظرتون
    من همچنان همون کتاب complete IELTS رو پیشنهاد میکنم چون دقیقا مهارتهای مورد نیازتون رو به شکل صحیحش بشما اموزش میده
    برای اسپیکینگ هم قسمت مربوط با اون رو داره، حتما سعی کنید تمریناتشو انجام بدید و صداتون رو ضبط کنید و اشکالاتتون رو متوجه بشید، جزوه اسپیکینگ معمارزاده هم منبع خوبی هست که توی سایت موجوده البته من پیشنهاد میکنم کتاب خریداری کنید چون خیلی راحتر هست استفاده ش
    سایت www.englishcentral.com هم سایت خیلی خوبیه که میتونید هر کدوم از مهارتهارو که نیاز دارید اونجا استفاده کنید، بخصوص برای تقویت اسپیکینگ و اکسنت شما خیلی مفید هست
    دو کتاب vocabulary for IELTS, Grammar for IELTS خیلی میتونه کمک کننده باشه و نه تنها لغات و گرامر رو بصورت اختصاصی اموزش میدن بلکه ۴تا اسکیل ایلتس رو هم پوشش میده
    امیدوارم به نتیجه مورد نظرتون برسید و موفق بشید
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechanics20 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    خوشبختانه وقت خوبی دارید برای کسب نمره مورد نظرتون
    من همچنان همون کتاب complete IELTS رو پیشنهاد میکنم چون دقیقا مهارتهای مورد نیازتون رو به شکل صحیحش بشما اموزش میده
    برای اسپیکینگ هم قسمت مربوط با اون رو داره، حتما سعی کنید تمریناتشو انجام بدید و صداتون رو ضبط کنید و اشکالاتتون رو متوجه بشید، جزوه اسپیکینگ معمارزاده هم منبع خوبی هست که توی سایت موجوده البته من پیشنهاد میکنم کتاب خریداری کنید چون خیلی راحتر هست استفاده ش
    سایت www.englishcentral.com هم سایت خیلی خوبیه که میتونید هر کدوم از مهارتهارو که نیاز دارید اونجا استفاده کنید، بخصوص برای تقویت اسپیکینگ و اکسنت شما خیلی مفید هست
    دو کتاب vocabulary for IELTS, Grammar for IELTS خیلی میتونه کمک کننده باشه و نه تنها لغات و گرامر رو بصورت اختصاصی اموزش میدن بلکه ۴تا اسکیل ایلتس رو هم پوشش میده
    امیدوارم به نتیجه مورد نظرتون برسید و موفق بشید
    ممنونازراهنمایی-درموردمرکز؟پیشنهاد؟

رشته و دانشگاه

دوستان عزیز و سروران محترم
    با سلام و عرض ادب
    بنده واسه آزمون آیلتس شش ماه بیشتر وقت ندارم - زیرا برای 24 شهریور ماه قصد اپلای دارم واسه اروپا - به همین خاطر از شما درخواست دارم که چگونه سطح زبان رو برسونم که حداقل آیلتس 6 رو بگیرم - در ضمن بنده فوق لیسانس هستم و سطح زبانم متوسط به بالا هستش در حد intermediate :
    1- منابع مطالعاتی و برنامه ریزی چگونه باشد و روزی چند ساعت
    2- چه مرکزی رو واسه آزمون بهتره که انتخاب کنم
    3- توی این شش ماه امکان داره نمره 6 رو بگیرم
    4- اسپیکینگ ضعیف هستم
    5- روزانه چقدر مطالعه داشته باشم چون شاغل هستم
    6- چند کتاب مفید و بروز رو هم معرفی فرمایید.

متشکرم
    ضمنا این رو هم عرض کنم که کتابهای کمبریج 8-11 رو هم بعد از اینکه به یک تسلط نسبی در اسکیلها رسیدید شروکنید به کار کردن
    کتاب official guide for IELTS هم منبع خوبی برای نمونه تست ازمون ایلتس هست
    من طبق اطلاعات خودم این منابع رو پیشنهاد کردم دوستان دیگه هم اگه پیشنهاداتشون رو ارائه بدن، خیلی میتونه مفید باشه
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

ممنونازراهنمایی-درموردمرکز؟پیشنهاد؟
    خواهش میکنم، برای مراکز باید به تاپیک مراکز اموزش زبان مراجعه کنید
    من خیلی اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم ولی در اون تاپیک خیلی مراکز رو دوستان معرفی کردن
    موفق باشید

کدوم بند از complete رو بگیرم ؟

رشته و دانشگاه

کدوم بند از complete رو بگیرم ؟
    من نظرم این هست که از جلد اولش بخونید چون خیلی اشتباهات رایجی که همه ما معمولا برامون پیش میاد رو اورده و خوندنش بیس شما رو خیلی تقویت میکنه و لغات کاربردی خیلی خوبی هم داره که توی اسپیکینگ میتونید استفاده کنید و از اون بهتر اموزش خیلی خوب رایتینگ task 1 هست
    band 4-5 رو بگیرید که همون جلد اول هست

Junior Member

سلام - بچه ها من دو بار تافل دادم خوب نشدم- الان میخوام ایلتس بدم یه نظرتون آقای مدبری تو موسسه برزابادی برم کلاساش رو چه پیشنهادی برا کلاس دارید که تجریه کردید و نمره ازمونتون بالا شده؟ ممنون

Junior Member

سلام
    بعد از دو ماه که کتاب کامپلیت آیلس تموم شد به ترتیب کدوم رو بخونیم و هر کدوم چقدر زمان میبره ؟

ضمنا این رو هم عرض کنم که کتابهای کمبریج 8-11 رو هم بعد از اینکه به یک تسلط نسبی در اسکیلها رسیدید شروکنید به کار کردن
    کتاب official guide for IELTS هم منبع خوبی برای نمونه تست ازمون ایلتس هست
    من طبق اطلاعات خودم این منابع رو پیشنهاد کردم دوستان دیگه هم اگه پیشنهاداتشون رو ارائه بدن، خیلی میتونه مفید باشه
    موفق باشید
    پیش به سوی دکترای ۹۷ در هلند
    جهت راهنمایی دادن، به من پیام بدهید.

Junior Member

راستی جی آر ای رو بزارم بعد از اینکه آزمون آیلس رو دادم یا همزمان بخونم؟
    پیش به سوی دکترای ۹۷ در هلند
    جهت راهنمایی دادن، به من پیام بدهید.

Junior Member

سلام عزیزان
    من برای گرفتن امتیاز لازم یرای مهاجرت نیاز به مدرک آیلتس با نمره ٥ در یکی از مهارت ها دارم
    یعنی مثلا سه مهارت و ٣ بگیرم و فقط یک مهارت و ٥ بگیرم برایم کافیست
    متاسفانه تایمی که دارم همین عید هست می خوام روزی پنج شش ساعت کار کنم منتها نمی دونم بشینم گرامر و از اول کار کنم بعد دایره لغات حفظ کنم یا نه؟!
    لیسانس کامپیوتر دارم و تو این سه چهار ساله غیر از مواردی که توضیحات یک برنامه کامپیوتری و بخونم با انگلیسی کار نکردم
    پیشنهادتون چیه؟! در کدام مهارت وقت بیشتری بگذارم چه چیزی و بیشتر بخونم؟!
    دایره لغات اصطلاحات کامپیوتریم بد نیست ولی بعضی جملات پایه مثل تاریخ و آب و هوا رو شاید بلد نباشم
    به نظرتون چطور بخونم؟! آیا نمره ٥ گرفتن در این وقت کم شدنیه؟! کدوم امتحان ایتلس راحت تر هست؟!
    با تشکر و یک دنیا سپاسسلام عزیزان
    من برای گرفتن امتیاز لازم یرای مهاجرت نیاز به مدرک آیلتس با نمره ٥ در یکی از مهارت ها دارم
    یعنی مثلا سه مهارت و ٣ بگیرم و فقط یک مهارت و ٥ بگیرم برایم کافیست
    متاسفانه تایمی که دارم همین عید هست می خوام روزی پنج شش ساعت کار کنم منتها نمی دونم بشینم گرامر و از اول کار کنم بعد دایره لغات حفظ کنم یا نه؟!
    لیسانس کامپیوتر دارم و تو این سه چهار ساله غیر از مواردی که توضیحات یک برنامه کامپیوتری و بخونم با انگلیسی کار نکردم
    پیشنهادتون چیه؟! در کدام مهارت وقت بیشتری بگذارم چه چیزی و بیشتر بخونم؟!
    دایره لغات اصطلاحات کامپیوتریم بد نیست ولی بعضی جملات پایه مثل تاریخ و آب و هوا رو شاید بلد نباشم
    به نظرتون چطور بخونم؟! آیا نمره ٥ گرفتن در این وقت کم شدنیه؟! کدوم امتحان ایتلس راحت تر هست؟!
    با تشکر و یک دنیا سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)