صفحه 328 از 353 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ChandlerBing نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یک سری ازمون جامع برای تست کردن خودم میخواستم. کدوم کتاب یا کدوم سایتی رو پیشنهاد میکنید؟
    اول میخوام چندتا ماک تو خونه از خودم بگیرم، بعد تو یه مرکز رسمی ماک بدم. بین مراکز موجود کدوم مرکز نتایج واقعی تری داره؟
    سلام

بهترین ره برای شبیه سازی ازمون های ایلتس استفاده از خود نمونه سوالات ایلتس کمبریج است. پیسنهاد می کنم چند ازمون اول را با زمان باز پاسخ بدهید و سپس شروع به زمان بندی برای ازمون های بعدی نمایید. مهارت های صحبت و نوشتاری را با دوستان یا افراد با تجربه جهت تصحیح همکاری نمایید.

موفق باشید

سلام

من ایلتس اکادمیک 7.5 با اسکیل های (رایتینگ و ریدینگ 7 و اسپیکینگ و لیسنینگ 8) دارم و یکسالی هست دارم انگلیس درس میخونم.

الان میخوام جنرال ایلتس بدم. به نظرتون گرفتن نمره ی 8 اورال و مخصوصا ریدینگ و رایتینگ 8 به بالا در مدت 4 الی 5 ماه امکان پذیر هست؟

ممنون
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

سلام دوستان
    من دوبار امتحان IELTS Academic دادم و هر دوبار 6 شدم S:6/5 W:6 L:5.5 R:6 میخوام 3 ماه دیگه حدودا امتحان بدم و نمره ی 6/5 اورال میخوام و هیچ اسکیلی کمتر از 6 نباشه
    اول اینکه میشه یه راهنمایی کلی کنید که چطور برنامه ریزی کنم و برای هر اسکیل چکار کنم تا بهتر بشن و
    دوم اینکه برای رایتینگ کتاب معمارزاده رو کارکردم ایده هایی که مینویسم خوب هستن اما شاید در پردازش ایده ایراد دارم شروع کردم نمونه های سایمون رو کار میکنم یعنی تاپیک رو خودم یکبار مینویسم ایده پردازی میکنم و بعد نمونه سایمون رو میخونم و تحلیل میکنم و ایراداتی که متوجه میشم رو بررسی میکنم،بهم بفرمایید که شیوه مطالعه ام درست هست یا خیر؟
    و سوم برای ریدینگ هم لعت کم میدونم هم نمیرسم هر سه تا متن رو بخونم در این موارد اگر راهنماییم بفرمایید خیلی ممنون میشم

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوبار امتحان IELTS Academic دادم و هر دوبار 6 شدم S:6/5 W:6 L:5.5 R:6 میخوام 3 ماه دیگه حدودا امتحان بدم و نمره ی 6/5 اورال میخوام و هیچ اسکیلی کمتر از 6 نباشه
    اول اینکه میشه یه راهنمایی کلی کنید که چطور برنامه ریزی کنم و برای هر اسکیل چکار کنم تا بهتر بشن و
    دوم اینکه برای رایتینگ کتاب معمارزاده رو کارکردم ایده هایی که مینویسم خوب هستن اما شاید در پردازش ایده ایراد دارم شروع کردم نمونه های سایمون رو کار میکنم یعنی تاپیک رو خودم یکبار مینویسم ایده پردازی میکنم و بعد نمونه سایمون رو میخونم و تحلیل میکنم و ایراداتی که متوجه میشم رو بررسی میکنم،بهم بفرمایید که شیوه مطالعه ام درست هست یا خیر؟
    و سوم برای ریدینگ هم لعت کم میدونم هم نمیرسم هر سه تا متن رو بخونم در این موارد اگر راهنماییم بفرمایید خیلی ممنون میشم
    سلام

راهنمایی های جامع و کامل در تاپیک های قبل انجام شده است(لطفا لینک های قبل را مطالعه بفرمایید.)

برای ارتقا مهارت های نوشتاری و صحبت کردن توصیه می شود با افرادی که دارای چند سطح بالاتر از زبان شما هستند همکاری نمایید.

ارادت

ببخشید من این سئوال را در دو جای مختلف پرسیدم فکر کردم اینجا مطرح میکردم بهتر بوده باشه. لطفا راهنماییب فرمایید
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    با آرزوی موفقیت برایتان
    دوستان بنده واسه شهریور میخوام آماده کنم خودم رو واسه آزمون آیلتس - نمره 6 تا 6.5 واسم کافیه - ضمنا بعلت مشغله کاری زیاد نمیخوام از کلاس های حضوری استفاده کنم شاید در حد 20 جلسه - سطح زبانم متوسط به بالا هستش - منابعی رو به من معرفی کردن در سه سطح بنام Complete IELTS - خواستم نظر دوستان را در مورد این منابع بدونم و آیا جوابگو هستش واسه گرفتن نمره مورد نظر - لطفا راهنمایی بفرمایید
    ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    ببخشید من این سئوال را در دو جای مختلف پرسیدم فکر کردم اینجا مطرح میکردم بهتر بوده باشه. لطفا راهنماییب فرمایید
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    با آرزوی موفقیت برایتان
    دوستان بنده واسه شهریور میخوام آماده کنم خودم رو واسه آزمون آیلتس - نمره 6 تا 6.5 واسم کافیه - ضمنا بعلت مشغله کاری زیاد نمیخوام از کلاس های حضوری استفاده کنم شاید در حد 20 جلسه - سطح زبانم متوسط به بالا هستش - منابعی رو به من معرفی کردن در سه سطح بنام Complete IELTS - خواستم نظر دوستان را در مورد این منابع بدونم و آیا جوابگو هستش واسه گرفتن نمره مورد نظر - لطفا راهنمایی بفرمایید
    ارادتمند

ا سلام به لحاظ فورس بودن موارد فوق تقاضامند است پاسخ بفرمایید

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    ا سلام به لحاظ فورس بودن موارد فوق تقاضامند است پاسخ بفرمایید
    سلام

از نظر من افراد با سطح زبان متوسط برای تقویت مهارت های شنیداری و درک مطلب ایلتس خود نمونه سوالات امتحانی ایلتس کمبریج را تمرین کنند نمره لازم را می اورند.

برای تقویت مهارت های نوشتاری و صحبت کردن توصیه می کنم کلاس هاس تقویتی را استفاده نمایید.

ارادت

سلام دوستان من میخوام برای ایلتس شرکت کنم و در سریع ترین زمان ممکن ایلتس هم بگیرم.قبلا سطح پیشرفته زبان تو کانون تمام کردم اما حدود سه سال میگذره میشه راهمایی کنید چه موسسه ای بهتر تو این زمینه کار میکنن

Junior Member

درود
    دوستان میشه بگین واسه امادگی ازمون IELTS چه کتاب هایی بوخنم و چه کارهایی انجام بدم؟؟؟میخام نمره ی خیلی خوبی بگیرم.
    سطح زبانم خیلی خوبه و میخام ظرف 3 ماه واسه IELTS و GRE اماده بشم.

Junior Member

سلام ..وقت بخیر
    من 3 ماه فرصت دارم تا نمره آیلتس میانگین 6 بگیرم .
    آخرین بار که کلاس رفتم 7 سال پیش سطح upper intermediate 3 بودم اینو هم بگم که تو لیسنینگ و اسپیکینگ خیلی قوی نیستم تا حالا هم به فرمت آیلتس کار نکردم..
    میخوام بدونم به جز vocab for ielts & grammar for ielts که شما فرمودین کمبریج ها رو باید از جلد چندم بخونم؟ چون مثلا جلد 6 این کتاب رو دیدم نسبتا خیلی ساده بود مطالبش, vocab for ielts هم شاید معنی 70 % لغات رو بلد بودم.
    بعد کمبریج ها رنگ جلد صورتی داره و مشکی ! کدوم یکی مد نظر شماس؟
    متشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)