صفحه 336 از 353 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام.من در یکی از موسسات زبان شهرستان تعیین سطح دادم و در سطح inter1 قرار گرفتم کتابی که در این موسسه تدریس میشه english files هست ولی اونجوری که تصور میکردم نیست و همچنان در اسپیکینگ احساس ضعف میکنم از طرفی این موسسه کلاس های صرفا مکالمه بر اساس مجموعه کتاب های face 2 face هم برگزار میکنه. به نظرتون اگر کلاس های صرفا مکالمه رو از پایه شرکت کنم . و لغت و گرامر رو خودم بخونم و برای لیسنینگ و ریدینگ هم به صورت خودخوان استارت بزنم میتونم به سطح pre ielts برسم؟ فکر میکنم کلاس اونجوری که باید و شاید برام مفید نیست.

سلام....مطمئن باشین این موسسه چیزی به دانش زبانی شما اضافه نمیکنه...شک نکنین...راه اشتباهی که ما رفتیم رو شما طی نکن...بی تردید روش خودخوان تاثیر بسیار بیشتری داره...کمااینکه خود من هم در حال حاضر از این روش نهایت سود و پیشرفت رو دارم میبرم....بیخود زمان و پول خودتونو در موسسات هدر ندین.

Junior Member

سلام به همه.
    من می خوام تیر ازمون بدم.
    تاحالا کلاس زبان نرفتم ولی خیلییی درب و داغون نیسم یکم درب و داغونم
    رفتم سر کلاسای پری ایلتس واسه ریدینگ نشسم و همیطور کشوندم خودمو تا مراحل بعدیش و چارپنج ماه ریدینگم خوب شد بعد بوسیدم گذاشتم کنار.
    رفتم لسینینگ نشستم همیطو آسه آسه
    شرایط کنونی: فکر میکنم همه اون تکنیکا و مهارتهای ریدینگ رو فراموش کردم! لسینینگ رو دارم به زووور خودمو میرسونم به بچه ها. رایتینگ اسپیکینگ هم هیچی هنوز.
    چه توصیه ای برای این اوضاع من در این تایم باقی مانده دارید؟
    کلاسا و استادا واقعا خوب هستن، همین ها رو ادامه بدم و چند اسکیل باهم بردارم؟ یا خودم بخونم؟ یا هیچ امیدی نیست به نظرتون؟
    اگه انسان مهربانی هستید مشاوره بدین لطفا

سلام...به نظرم شما اول یه برنامه ریزی بکنید تا ارادتون قوی بشه برای ثبات داشتن در مطالعه زبان.سپس برنامه ای بریزید تا زبانو شروع کنین.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط rahroAti نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من می خوام تیر ازمون بدم.
    تاحالا کلاس زبان نرفتم ولی خیلییی درب و داغون نیسم یکم درب و داغونم
    رفتم سر کلاسای پری ایلتس واسه ریدینگ نشسم و همیطور کشوندم خودمو تا مراحل بعدیش و چارپنج ماه ریدینگم خوب شد بعد بوسیدم گذاشتم کنار.
    رفتم لسینینگ نشستم همیطو آسه آسه
    شرایط کنونی: فکر میکنم همه اون تکنیکا و مهارتهای ریدینگ رو فراموش کردم! لسینینگ رو دارم به زووور خودمو میرسونم به بچه ها. رایتینگ اسپیکینگ هم هیچی هنوز.
    چه توصیه ای برای این اوضاع من در این تایم باقی مانده دارید؟
    کلاسا و استادا واقعا خوب هستن، همین ها رو ادامه بدم و چند اسکیل باهم بردارم؟ یا خودم بخونم؟ یا هیچ امیدی نیست به نظرتون؟
    اگه انسان مهربانی هستید مشاوره بدین لطفا
    سلام..

قبل از هرچیز دو چیزو معلوم کن: چه نمره ای لازم داری؟ سطح الان در حد چه نمره ایه؟

اولی که معلومه، دومی رو با همین سطح فعلیت 4-5 تا تست کمبرج بزنی حدودی دستت میاد در چه سطحی هستی. اونوقت راحت میتونی برنامه ریزی کنی که تا تابستون فاصله کنونی رو به نقطه دلخواهت برسونی.

اگه مثلن 6.5 میخوای و سطح الانت 5.5 هست بنظرم بدون کلاس و با Self-study میتونی به 6.5 برسی. اگه اختلاف نمره زیاده اونوقت کلاس و خوندن کتاب های لغت و گرامر بصورت ریشه ای لازمه.
    برای Self-study هم فروم رو بخونی کامل دستت میاد که چی بخونی و چطوری بخونی..

موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

با سلام
    من سطح زبان انگلیسیم تقریبا Upper Intermediate هست. قصد دارم برای حدود 6 ماه دیگه آیلتس امتحان بدم و نمره مورد نیازم 8 برای لیسنینگ و 7 برای باقی اسکیلها هست. با توجه به سطح زبانم و ددلاینی که دارم به نظرتون بهترین روش برای رسیدن به هدف برای من چی هست؟
    نظر خودم سه ماه کار کردن روی لیسنینگ و دایره لغت و بعد از اون گذروندن دوره های تخصصی اسکیلهای آیلتسه، اما خصوصا در مورد لیسنینگ نمیدونم با چه ابزار و روشهایی مهارتمو بالا ببرم
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

دورود بر همه ی عزیزان
    دوستان بنده سطح زبانم تقریبا A1 (شاید یکم بهتر) هستش
    11 ماه دیگه میخوام آزمون آیلتس بدم
    آموزشگاه ها حتی واسه نمره ی 6.5 میگن خیلی سخته و روزی 10،12 ساعت باید بخونیو این حرفا
    اما یکی دوتا استاد خوب که خصوصی برگزار می کنند میگن نه خیلی راحت میتونی برسی بهش
    نمیدونم کی راست میگه کی دوروغ
    من میتونم روزی 6،7 ساعت وقت بزارم
    بنظرتون میتونم به حداقل نمره ی 6.5 برسم؟
    آموزشگاه برم یا خصوصی ؟

لطفا همگی نظرشونو بگن.ممنون

Junior Member Green آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Mech. Eng

سلام
    دوستان کسی کتاب‏های Oxford Solutions رو مطالعه کرده؟
    یکی از دوستان که هدفش آیلتس هستش مشورت خواسته برای انتخاب بین AEF و این سری کتاب‏‏‏ها.خودم AEF رو خوندم و کتاب خوبی ولی آموزشگاهی که ایشون قبلا میرفته این کتاب رو تدریس میکردن.
    تو انجمن اصلا اسمی ازین کتاب ندیدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط saberzi نمایش پست ها
    دورود بر همه ی عزیزان
    آموزشگاه ها حتی واسه نمره ی 6.5 میگن خیلی سخته و روزی 10،12 ساعت باید بخونیو این حرفا
    اما یکی دوتا استاد خوب که خصوصی برگزار می کنند میگن نه خیلی راحت میتونی برسی بهش
    آموزشگاه برم یا خصوصی ؟

راست یا دروغی وجود نداره،همه چیز به تلاش خود شما بستگی داره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saberzi نمایش پست ها
    دورود بر همه ی عزیزان
    آموزشگاه برم یا خصوصی ؟

ببینین آیلتس 6.5 یعنی انتهای ب2 حداقل. برای اینکه بخواین این نمره رو بگیرین، حتی بهتره که اوایل س1 باشین. حالا ببینین تا کی می تونین هم کلاسای معمولی رو برین و هم بتونین برای امتحان آماده بشین. شما واقعا خیلی باید تلاش کنین که بشه. چون واقعیتش اینه که سخته کارتون. شما هیچی نه، شیش ماه لازم دارین که برسین به سطح ب2. بعد هم خب چند ماه لازم دارین برای خود امتحان. اما با تلاش همه چی ممکنه.
    اگر آموزشگاه میرین، حتما حتما کلاس فشرده برین. کلاس های خوش خوشان به درد شما نمی خوره تو این شرایط. برای اسپیکینگ هم حتما پارتنر پیدا کنین. چون اگر کلاس خصوصی بگیرین، اسپیکینگتون رو باید یکی پیدا کنین که باهاش حرف بزنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)