صفحه 338 از 353 نخستنخست ... 238288328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,371 تا 3,380 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام دوستان.
    من 4 سال پیش ielts دادم و 7 شد نمرم. رفتم مستر در انگلیس خوندم و بعدش هم با زبان انگلیسی ارتباطمو حفظ کردم. به نظرتون اگر الان بخام دوباره ielts بدم که نمره مینیمم 8 بگیرم ( min 8 in all skills) بدون آمادگی میارم؟

Junior Member

سلام دوست عزیز :

با تبریک عید سعید نوروز، به نظر میرسه شما بتونید در مهارت های listening , speaking , reading , بتونید نمره خوبی کسب کنید اما همونطور که خودتون بهتر میدونید مقوله writing به دلیل الزام استفاده از لغات فرمال و رسمی شرایط خودش را داره که اگه شما از لغات محاوره ای و غیر رسمی در ازمون استفاده کنید شاید گرفتن نمره 8 در این مهارت یکمی به مطالعه بیشتر زمان نیاز دارد .

Junior Member

با سلام

ايا براي ثبت نام ازمون اصلي ايلتس ايرسا فام ، كمتر از ده روز قبل از ازمون مي شود ثبت نام ازمون رو انجام داد؟ با توجه به اينكه براي زمان ازمون speaking بايد از قبل اطلاع بدهند، ايا مشكل زمان ايجاد نمي شود؟

Junior Member

با سلام

من دو ماه پیش تافل دادم و 80 شدم. تمام اسکیل ها رو 20. البته استرس اون آزمون خیلی رو تاثیر داشت و بعد از ریدینگ کاملاً خودم رو باختم. الان باید آیلتس بدم. 6.5 با مینیمم 6 در هر اسکیل. به نظرتون چی بخونم و اگه روزی 4-5 مطالعه کنم، چند ماهه آماده میشم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Star2020 نمایش پست ها
    با سلام

ايا براي ثبت نام ازمون اصلي ايلتس ايرسا فام ، كمتر از ده روز قبل از ازمون مي شود ثبت نام ازمون رو انجام داد؟ با توجه به اينكه براي زمان ازمون speaking بايد از قبل اطلاع بدهند، ايا مشكل زمان ايجاد نمي شود؟
    بنظرم تماس بگیرید ممکنه قبول کنن. اسپیکینگ رو میشه یه کاریش کرد. دست خودشونه همه چی

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط qweqqaz نمایش پست ها
    با سلام

من دو ماه پیش تافل دادم و 80 شدم. تمام اسکیل ها رو 20. البته استرس اون آزمون خیلی رو تاثیر داشت و بعد از ریدینگ کاملاً خودم رو باختم. الان باید آیلتس بدم. 6.5 با مینیمم 6 در هر اسکیل. به نظرتون چی بخونم و اگه روزی 4-5 مطالعه کنم، چند ماهه آماده میشم؟
    6.5 گرفتن با سطح شما اصلن سخت نیست، چه بسا خیلی آسونه. فقط نیاز دارید با سبک سوالای آیلس آشنا بشید. بنظرم عمده توجهتونو بزارید رو کتابای آیلس کمبریج و تا می تونید نمونه سوال کار کنید. بخصوص در ریدینگ که تفاوت ساختاری زیادی با ریدینگ تافل داره. لیسنینگ که قاعدتن نباید مشکلی داشته باشید و بچه ها معمولن بیشترین نمره رو از همین قسمت میگیرن (برا من برعکس بود).
    رایتینگ و اسپیکینگ هم با تمرین به سطح خوبی می رسید. بنظرم در کمتر از 2 ماه می تونید به 6.5 برسید.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای اپلای کار به آیلتس جنرال 6.5 تا 7حداقل نیاز دارم. بهمن ماه گذشته سطح زبانم 5 بود. ده جلسه معلم خصوصی برای آیلتس گرفتم که خیلی خوب بود. الان با روند امتحان که چطور هست کاملن آشنا هستم. استادم روی رایتینگ و اسپیکینگ من خیلی کار کرد. اسپیکینگم هنوز ضعف خیلی داره. دایره لغاتم کمه. الان برای کار خارج تهرانم و برگشتم تیر ماه میخوام باز باهاش ده جلسه کلاس بگیرم. چون هزینه اش خیلی بالاست میخوام این سه ماه مطالعه مدام داشته باشم تا خودم رو از نمره 5 پیشرفت بدم.
    میشه لطفن یک سری منابع خوب self study برای آیلتس به من پیشنهاد بدید تا در محل کارم شروع به خوندن کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

سلام دوستان

بهترین مشاوره ای که ممکنه در خصوص آزمون آیلتس دریافت کنید رو با شما به اشتراک میزارم. از نظر انرژی ، زمان و هزینه برای شما بسیار مهم خواهد بود که به دقت مطالعه کنید!!

آزمون IELTS اخیراً به چیزی شبیه به یک کلاهبرداری سخیف تبدیل شده. مراقب باشید!

آزمون IELTS General و کمپین شکایت بین المللی به سازمان ملل متحد

ولی راه حل هم پیدا شده، چه برای تحصیل چه برای مهاجرت و اخذ اقامت. اگر در گرفتن نمرات لازم از آزمون غیر استاندارد IELTS مشکل دارید ، به نظر میرسه که راه حل پیدا شده:

اگر قصد تون تحصیل هست فقط و فقط TOEFL بدید ، به راحتی نمرات دلخواه رو با آمادگی منطقی بدست میارید: بنده توضیحاتی در لینک زیر دادم:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2523829

اگر قصد شما مهاجرت به کانادا هست ، برید امارات و CELPIP بدید. در فوروم های خارجی مشاهده میشه که بچه ها با تلاش منطقی نمرات لازم رو بدست میارن. راستی بخش رایتینگ CELPIP دارای قابلیت spell checker هست!! طبق تجارب آزمون دهندگان ، تنها چالش بخش Speaking هستش که با تمرین منطقی نمره ی لازم بدست میاد. پست زیر و پست های بعدی رو بخونید :

https://www.canadavisa.com/canada-im...3#post-6715823

یک خطایی که بعضاً گفته میشه اینه که اگر برید کشورهای همسایه و برای IELTS بجای مراکز IDP در مراکز British Council آزمون بدید ، مشکل حل میشه. این موضوع صحت نداره و طبق تجارب دوستان در فوروم های خارجی فرقی بین IDP و British Council نیست:

https://www.canadavisa.com/canada-immigration-discussion-board/threads/remark-success-rate.494965/page-4

پس راه حل ساده هست:
    برای مهاجرب بریم امارات و CELPIP بدیم و برای اپلای تحصیلی فقط و فقط TOEFL

متاسفم که باید بریم امارات و پول مون رو اونجا خرج کنیم ولی از باتلاق و خیانت آزمون IELTS بسیار بهتر خواهد شد . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان

برای تحصیل در خارج از کشور آزمون آیلتس یا تافل بهتر است و اینکه دانشگاه های کانادا کدوم مدرک قبول می کنند؟
    اعتبار این مدارک چقدر هست؟

و از دوستانی که در مشهددوره آیلتس رو گذروندن می خواستم بپرسم
    کدوم موسسات آموزشی برای گذروندن این دوره ها در مشهد بهتر است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

همچنین می خواستم بدونم اگه خودم بخونم چقد طول میکشه به نمره آیلتس 7.0 به بالا برسم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)