صفحه 343 از 353 نخستنخست ... 243293333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member

Question پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

با سلام
    منو همسرم میخوایم برای آبان97 آزمون آیلتس آکادمیک بدیم. ما ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان داریم. زبانمون در حد زبان تخصصی رشتمون و اینکه با هم بتونیم حرف بزنیم نسبتا خوبه. من پیامها رو خوندم و دیدم که پیشنهادها برای کتاب معمولا کتابهای کمبریج و دیگر کتابهای تست هست. اما ما مشکلات گرامری داریم که مارو توی رایتینگ و اسپیکینگ با مشکل مواجه میکنه. میخوایم به صورت سلف استادی و تمام وقت روی زبانمون متمرکز شیم. برای شروع و برطرف کردن مشکلات گرامری پیشنهاد شما چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط illidian نمایش پست ها
    با سلام
    منو همسرم میخوایم برای آبان97 آزمون آیلتس آکادمیک بدیم. ما ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان داریم. زبانمون در حد زبان تخصصی رشتمون و اینکه با هم بتونیم حرف بزنیم نسبتا خوبه. من پیامها رو خوندم و دیدم که پیشنهادها برای کتاب معمولا کتابهای کمبریج و دیگر کتابهای تست هست. اما ما مشکلات گرامری داریم که مارو توی رایتینگ و اسپیکینگ با مشکل مواجه میکنه. میخوایم به صورت سلف استادی و تمام وقت روی زبانمون متمرکز شیم. برای شروع و برطرف کردن مشکلات گرامری پیشنهاد شما چیه؟
    کتاب Grammar for IELTS از انتشارات کمبریج میتونه گزینه خوبی باشه، چون در عین آموزش گرامر مورد نیاز برای آیلتس، تمریناتی داره که کمک به یادگیری مهارت های آزمون میکنه.

سلام دوستان من برای پذیرش دکترا در کانادا یا استرالیا نیاز به ایلتس 6.5 دارم یه ازمون ازمایشی دادم در سفیر که L6 R6 W5 S5.5 و نمره کلیم 5.5 شد چجوری به نظرتون و تو چه مدتی خودم میتونم به ایلتس 6.5 برسونم؟

سلام دوستان. من میخوام برای مهاجرت کاری و تحصیلی شروع به اقدام کنم. زبانم خوبه ولی آزمون ندادم. باید جفت آزمون آکادمیک و جنرال رو بدم یا میتونم مثلا جنرال رو بدم و باهاش شروع به پذیرش گرفتن بکنم و اگه قبول شدم آکادمیک رو بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط shadow6622 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام برای مهاجرت کاری و تحصیلی شروع به اقدام کنم. زبانم خوبه ولی آزمون ندادم. باید جفت آزمون آکادمیک و جنرال رو بدم یا میتونم مثلا جنرال رو بدم و باهاش شروع به پذیرش گرفتن بکنم و اگه قبول شدم آکادمیک رو بگیرم؟
    سلام..

آکادمیک: هم برای تحصیلی و هم برای مهاجرت بکار میاد.
    جنرال: فقط برای مهاجرت.

آزمون ها ربطی بهم ندارن، مستقل از هم هستن و هرکس بسته به نیاز (تحصیل یا مهاجرت) نوع آزمون رو انتخاب میکنه. رایتینگ و ریدینگ آزمون آکادمیک با جنرال فرق داره ولی اسپیکینگ و لیسنینگ ها مشابهن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای پذیرش دکترا در کانادا یا استرالیا نیاز به ایلتس 6.5 دارم یه ازمون ازمایشی دادم در سفیر که L6 R6 W5 S5.5 و نمره کلیم 5.5 شد چجوری به نظرتون و تو چه مدتی خودم میتونم به ایلتس 6.5 برسونم؟
    سلام.. بسته به تلاش و وقتی که میزارید زمان مورد نیاز برای رسیدن به 6.5 متفاوته. اینجا خیلی راهنمایی ها شده در مورد نحوه مطالعه و منابع مورد نیاز. فقط کافیه صفحات قبلو نگاه کنید. یه نفر هم زحمت کشیده خلاصه رو گذاشته.
    نمره تون نزدیک به 6 هست پس اختلاف چندانی با 6.5 ندارید. رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ trick های زیادی دارن که اگه یاد بگیرید براحتی نمره تونو میتونید زیاد کنید. این trick ها با کتاب های کمبریج، پارتنر و تمرین و تکرار دست یافتنی هستن.

با سلام و احترام،
    بنده 3 ماه زمان دارم واسه آزمون آیلتس - سطح زبان در حد intermediate، بصورت خودآموز شروع کردم- این کتاب ها رو شروع کردم به خوندن- توی این سه ماه نمره 6.5 میخوام. چطور برنامه ریزی کنم واسه خوندن - چی ها رو با هم بخونم در یک روز - match کردن و برنامه ریزی رو راهنمایی بفرمائید:
    1- complete ielts band 5-6.5
    2- crack ielts کتاب های speaking و Leninist
    3-vocabulary for ielts
    4- ielts academic 11 - cambridge
    5- ielts speaking - Iravani

با تشکر از راهنمایی شما
    ویرایش توسط dadydady : July 17th, 2018 در ساعت 07:59 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و احترام،
    بنده 3 ماه زمان دارم واسه آزمون آیلتس - سطح زبان در حد intermediate، بصورت خودآموز شروع کردم- این کتاب ها رو شروع کردم به خوندن- توی این سه ماه نمره 6.5 میخوام. چطور برنامه ریزی کنم واسه خوندن - چی ها رو با هم بخونم در یک روز - match کردن و برنامه ریزی رو راهنمایی بفرمائید:
    1- complete ielts band 5-6.5
    2- crack ielts کتاب های speaking و Leninist
    3-vocabulary for ielts
    4- ielts academic 11 - cambridge
    5- ielts speaking - Iravani

با تشکر از راهنمایی شما
    به هر نمره ای که احتیاج دارید هدفتون رو بالاتر از اون بزارید.مجموعه آزمونهای کمبریج برای تمرین reading و listening خیلی خوبه ، برای writing باید هر روز حداقل یه دونه بنویسید و خیلی خودتون رو اسیر نمونه های رایج رایتینگ در کتابهای آموزشی نکنید، بهتره نمونه های واقعی موضوعات روزمره مجلات و نشریات رو الگو بزارید.

Junior Member

دوستان ایا نمره clb9 شدنی هست؟
    یعنی تمام اسکیل ها 7 و لیستنینگ 8
    برای رسیدن به این نمره چند ماه زمان لازم هست؟

Junior Member

با این کامنت هایی که خوندم منم کامل پشیمون شدم از دادن ایلتس اکادمیک مییرم سراغ تافل!
    واسه مهاجرتم بعدا ایلتس جنرال میدم
    ولی امیدوارم یه جور دوباره کاری نشه قصدم این بود که ایلتس اکادمیک بدم که درواقع جنرالم مطالغه بشه بخاطر 2تا اسکیل یکسان واسه ازمون ولی با صحبت های دوستان ترجیحا زمانم رو روی تافل بزارم بهتره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)