صفحه 345 از 353 نخستنخست ... 245295335336337338339340341342343344345346347348349350351352353 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,441 تا 3,450 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام دوستان من ماک ایلیس دادم و‌نمره رایتینگم پایینه،میخواستم راهنماییم کنید که دوره اموزشی یا کلاس خوب یرای رایتینگ کجا برم؟

Junior Member

سلام دوستان اگر کسی جزوه های دکتر مافی رو داره لطفا بهم در خصوصی پیغام بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ab2624 نمایش پست ها
    دوستان ایا نمره clb9 شدنی هست؟
    یعنی تمام اسکیل ها 7 و لیستنینگ 8
    برای رسیدن به این نمره چند ماه زمان لازم هست؟

سلام خدمت همه
    منم دقیقا همین سوالو دارم
    زبانم در ح کاملا متوسطه اما خب با ی برنامه خوب ظرف دو سالی که فرصت دارم تا فارغ التحصیلیم میارمش بالا

فقط میخوام ببینم کسی میتونه راهنمایی کنه چه جوری هست و چه میزان وقت و انرژی میخواد؟
    منابعم اگه بگین ک ممنون اگه نه از توی پست های قبل پیداشون میکنم

Junior Member

سلام دوستان.من میخوام تازه شروع کنم به خوندن .بیس زبانم هم بد نیست. ولی خوب فرض کنید از ابتدا میخوام شروع کنم به خوندن. یکی از دوستام که ایلتس گرفته گفته باید اول 1000 کلمه و بعدم 4000 کلمه پر کاربرد انگلیسی رو بخونی بعد بری سراغ کتابها. میخواستم ببینم این درسته؟ کلا یه راهنمایی میکنید که از کجا شروع کنم به خوندن

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخوام تازه شروع کنم به خوندن .بیس زبانم هم بد نیست. ولی خوب فرض کنید از ابتدا میخوام شروع کنم به خوندن. یکی از دوستام که ایلتس گرفته گفته باید اول 1000 کلمه و بعدم 4000 کلمه پر کاربرد انگلیسی رو بخونی بعد بری سراغ کتابها. میخواستم ببینم این درسته؟ کلا یه راهنمایی میکنید که از کجا شروع کنم به خوندن
    یادگیری لغات انگلیسی به صورت تک تک اصلا کار درستی نیست و شاید تو ذهن پایدار نباشه. در ضمن برخی لغات در موقعیت های متفاوت معنای متفاوت دارن و شما باید در موقعیت اون لغت را درک کنی. پس بهتره با خوندن متون ساده انگلیسی و دیدن کارتون با زیر نویس انگلیسی، سعی کنی لغات را یاد بگیری. شاید یک صفحه از یک روزنامه در حال حاضر برای شما بیش از 2 ساعت طول بکشه. چون باید مدام به دیکشنری رجوع کنی. حتی ممکنه از یک جمله هیچی را نفهمی و مجبور بشی کل جمله را دنبال لغت بگردی. اما بعد از 3 ماه خودت پیشرفتت را درک می کنی. بهتره با کتابهای داستان ساده شروع کنی.
    فیلم و کارتون هم همین طوره. با زیر نویس انگلیسی ببین و هر جا نفهمیدی استاپ کن و اون لغت را سرچ کن. چند بار که یک لغت تکرار بشه و شما به دیکشنری رجوع کنی به شکل کاملا پایدار تو ذهنت می مونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Engineer

سلام به همه دوستان
    من 2 ماه هست که شروع کردم و بصورت خصوصی هم کلاس می رم فعلا کتاب top notch 1B رو دارم تمام می کنم
    تقریبا روزی 7 ساعت می خونم
    سوالی که دارم به نظرتون چقدر طول میکشه که آیلتس آکادمیک حداقل 7 بگیرم
    خیلی ممنون

بسته به نمره ای که می خواهید بگیرید داره. پیشنهاد من اینه که کتاب Barron's Essential Words For The IELTS رو بگیرید و کامل روش مسلط بشین. بعد هم رو Format چهار بخش آزمون مسلط بشید (باز هم کتاب Barrons رو پیشنهاد می کنم). بعد یک آزمون Mock بدهید. اگه به نمره ی دلخواهتون رسیدید آزمون اصلی رو بدهید. به طور کلی تو آزمون IELTS مهارتهای بکارگیری کلمات مخصوصا در رایتینگ بسیار مهمتر از دایره واژگان وسیع هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadftp نمایش پست ها
    بسته به نمره ای که می خواهید بگیرید داره. پیشنهاد من اینه که کتاب Barron's Essential Words For The IELTS رو بگیرید و کامل روش مسلط بشین. بعد هم رو Format چهار بخش آزمون مسلط بشید (باز هم کتاب Barrons رو پیشنهاد می کنم). بعد یک آزمون Mock بدهید. اگه به نمره ی دلخواهتون رسیدید آزمون اصلی رو بدهید. به طور کلی تو آزمون IELTS مهارتهای بکارگیری کلمات مخصوصا در رایتینگ بسیار مهمتر از دایره واژگان وسیع هست.
    ممنونم از راهنماییتون. این کتاب essential که گفتید منظورتون اینه نسخه Barron's رو بخرم؟چون چندین ویرایش ازش هست. یا اینکه این Barron's یه کتاب دیگه هست؟

ممنونم از راهنماییتون. این کتاب essential که گفتید منظورتون اینه نسخه Barron's رو بخرم؟چون چندین ویرایش ازش هست. یا اینکه این Barron's یه کتاب دیگه هست؟
    اولی میشه این بعدی هم می شه این. جستجو کنین PDF هاش هست خود کتابش رو هم بیشتر کتاب فروشی ها دارند. فقط جدیدترین نسخه رو حتما بخرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CIVIL ENGINEER

نقل قول نوشته اصلی توسط behrozele92 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من 2 ماه هست که شروع کردم و بصورت خصوصی هم کلاس می رم فعلا کتاب top notch 1B رو دارم تمام می کنم
    تقریبا روزی 7 ساعت می خونم
    سوالی که دارم به نظرتون چقدر طول میکشه که آیلتس آکادمیک حداقل 7 بگیرم
    خیلی ممنون

این کتاب مناسب افزایش دانش عمومی شما از زبان انگلیسی است که احتمالا بدلیل دانش پایین شما به جنابعالی تدریس میگردد.
    بسرعت از این مرحله عبور کنید و در پی افزایش مهارت های متناسب با آزمون آیلتس باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)