صفحه 347 از 353 نخستنخست ... 247297337338339340341342343344345346347348349350351352353 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,461 تا 3,470 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام دوستان. من ریدینگ های کتاب های کمبریج رو (از 1 تا 13) زدم. بطورکلی بین 30 الی 35 سوال از 40 تا رو درست میزنم در مدت زمان 60 دقیقه. تقریبا نصف غلطهام تا سوال 27 هست (یعنی دو متن اول) و نصف دیگش مربوط میشه به متن سوم. خودم حس میکنم ضعف اصلیم در سوالهای درک مطلبی هست مثل matching heading یا وقتی سوال میشه کدام پاراگراف دارای فلان محتوا هست (اللخصوص در متن سوم) . حال با توجه به اینکه من نیاز به نمره 7 دارم در قسمت ریدینگ (IELTS : General Training) یعنی حداقل 34 درست از 40 سوال. اگر دوستان تجربه مشابه ای دارند ممنون میشم من رو راهنمایی کنن که چه راهکاری رو باید در پیش بگیرم. با تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Civil Engineering-structure

سلام
    من اول ژانویه برای بار دوم آیلتس دادم - اورآل ۶ شدم L:7.5 , S:5.5, R:6 :W:5.5
    بار اول دوسال پیش که امتحان دادم اورآل ۵.۵ شدم L:5.5, S:6.5, R:5, W:5.5

کسی می‌تونه راهنمایی کنه با این سطح زبان چطور رایتینگ رو به ۶.۵ برسونم. لطفاً اگه میشه راهنمایی کنید چطور باید کار کنم که اورآل ۷ بگیرم

. دلیل پیشرفت لیستینگ فقط سری کمبریج بود از ۱ تا ۱۳ رو کامل و با شبیه سازی فضای امتحان زدم

Junior Member

سلام دوستان
    من کلاسای intermediate سفیر پلاس رو تموم کردم، سطح زبانم به نظرم در همین حد هم هست ینی الکی نیومدم بالا
    حالا به نظرتون با یه برنامه فشرده میتونم تا 4 ماه دیگه آیلتس 7.5 بگیرم؟ ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member

من هم نیاز به ایلتس دارم.زاهدان زندگی میکنم و صرفا برا زبان میخوام برم تهران نمیدونم کذوم موسسه برم چکار کنم گیج و مبهوتم زاهان کلاس خوب پیدانکردم😭😭😭😭لطفا راهنمایی

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone1 نمایش پست ها
    من هم نیاز به ایلتس دارم.زاهدان زندگی میکنم و صرفا برا زبان میخوام برم تهران نمیدونم کذوم موسسه برم چکار کنم گیج و مبهوتم زاهان کلاس خوب پیدانکردم���������� �������������لطفا راهنمایی
    وقت، انرژی، و هزینه با تهران رفتن هدر نده.. هر منبعی بخوای از نت پیدا میشه.. هر راهنمایی، tips و tricks که فکرشو بکنی تو نت پیدا میکنی..
    تمام چیزی که میخوای: کتابای کمبریج، یه پارتنر پایه، و اینترنت برا تمرین های جانبیه.. بقیه چیزا به تلاش خودت بستگی داره..
    ---

اگه هیچ ایده ای نداری یکی از بچه هایی که 6.5 به بالا گرفته رو پیدا کن ازش کمک بگیر. خودت راه میفتی چکار کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی دانشگاه فردوسی

سلام دوستان من 9 فوریه 2019 امتحان دادم آکادمیک
    Overal 7, L 7.5, R 7, W6.5 S:7
    من در ابتدا کلمات کتاب وکب رو خوندم البته بدون تمرین ها فقط کلمه ها. بعد از اینکه با نوع سوالات ایتلس اشنا شدم تنها منبع تستی که استفاده کردم کتاب ها کمبریج بود از شماره 6 به بعد تمام کتاب ها رو دو بار تست زدم. در مرحله اول کتاب 6 و 7و 8 و 9 رو دقیق می خوندم تمام کلمات رو از ریدینگ و لیسینگ مو به مو استخراج می کردم و در بعضی موارد گرامرهایی که کمک می کرد، مفهوم متن رو بفهمم را یاد می گرفتم. ولی در مرحله دوم تصمیم گرفتم توجه ام رو روی جواب ها بزارم. چون مهم نیست شما متن رو بفهمید تنها مهمه که جواب ها رو درست بنویسید. در نتیجه دوباره تست ها رو زدم این دفعه در کنار سوالات می نوشتم چرا غلط زدم چرا درست زدم و سعی می کردم روش مناسب برای خودم رو مشخص کنم البته باید چندین روش و تکنیک رو بدونید و امتحان کنید ببینید کدوم یکی برای شما از همه مناسب تر هست. و تصمیم گرفتم تنها کلماتی که مربوط به سوال ها و جواب ها هستند رو یاد بگیرم. برای اسپیکینگ کتاب ACTUAL SPEAKING TEST این کتاب هر چند ماه یک نسخه جدید میاد. من راستش ریسک کردم چون هیچ پارتنری نداشتم تمرین کنم ولی تصمیم گرفتم حداقل سوالات رو بدونم و ایده داشته باشم. در روز ازمون از هر کسی که می پرسیدم سوال شما چی بود رو قبلا در کتاب دیده بودم و سوالات خودم هم دقیقا تکرار شده بود. درباره رایتینگ تمرین کردن و تصحیح شدن بسیار مهمه. من از سوالات خود کتاب کمبریج از آخرین نسخه استفاده کردم و کامنت اگزمینر ها رو هم می خوندم. در آخر برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم

Junior Member

سلا دوستان
    اگه امکانش هست بفرمایید برای ریدینگ باید چیکار کردکه نمره بیاد بالا من ۴ ماه وقت دارم لطفا نکاتی که لازم بگین .برای لیسنینگ من دیگه منبع ندارم راستش هرچی بوده زدم از کمبریج اکچوال کرک اسنشیال و... توی این ۴ ماه بنظرتون دوبار کمبربج بزنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Engineer

برای کتاب bridge to IELTS کسی کتاب teacher book داره؟

Junior Member Mehdi_1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University

برای رایتینگ وقت خودتون رو با مدرس ایرانی تلف نکنید. من 4 بار امتحان دادم و آخرین امتحان دو اسکیل 9 داشتم (ریدینگ و لیسنینگ) ولی برغم کلی کلاس و معلم رایتینگ 6 شدم. در نهایت بی خیال شدم و یه کورس در یودمی پیدا کردم که کلی کامنت خوب داشتم. خریدمش (19 دلار). عجیب بود و نوشتن من رو بعد از یک ماه تغییر اساسی داد که طوری که توی ماک ها همیشه 7.5 می شدم و در نهایت 7 آوردم. لینکش رو زیر می ذارم. دو تا کورس هست ماله یک نفر. اولی تسک 2 رو ریز بررسی می کنه و در دومی 10 تا مثال تسک 2 رو خودش از اول انجام میده.
    https://www.udemy.com/mastering-ielt...26484#overview
    https://www.udemy.com/mastering-ielt...62280#overview
    بخرید ارزشش رو داره

Junior Member

سلام دوستان. زبان من در حد متوسط است میشه راهنمایی کنید برای آیلتس از کجا و با چه رفرنسی شروع کنم؟ رفتن به کلاس رو توصیه میکنید یا self study?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)