صفحه 349 از 353 نخستنخست ... 249299339340341342343344345346347348349350351352353 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,481 تا 3,490 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام دوستان
    من تازه لیسانسم تموم شده میخواستم خودمو برای ازمون ایلتس اماده کنم برای تقریبا ۲سال دیگه میخوام از صفر شروع کنم چون شهرستان زندگی میکنم شرایطم ظوری نیست کلاس های تهران بتونم برم خواستم ببینم میتونم بصورت خود خوان سطح خودمو بالا ببرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasulomidi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه لیسانسم تموم شده میخواستم خودمو برای ازمون ایلتس اماده کنم برای تقریبا ۲سال دیگه میخوام از صفر شروع کنم چون شهرستان زندگی میکنم شرایطم ظوری نیست کلاس های تهران بتونم برم خواستم ببینم میتونم بصورت خود خوان سطح خودمو بالا ببرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    کلاسای تهران هیچ چیز خاصی ندارن فقط پول می گیرن...اگر کاملا از صفر می خوای شروع کنی به نظرم خود خوان ازت خیلی انرژی می گیره...هر کلاسی که برای شروع تو شهرتون هست برو و خودتو به سطح اینتر مدیت برسون و بعد شروع کن منابع رو بخون...ضمن اینکه کلاسای آنلاین خوبی هم هست که میتونی ازشون استفاده کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سطح زبانم متوسطه
    گرامرو خوب بلدم، دامنه لغتم یکم سطحش خوب نیست
    میخوام ۵ ماه دیگه آزمون بدم
    به نظرتون با خواندن کتابای تست کمبریج و همچنین وکب و گرامر کمبریج میتونم در طی ۵ ماه به ۶.۵ تا ۷ برسم؟
    سطح الانم ۵ هست بنظرم
    فول تایم میتونم زبان بخونم
    بله به نظرم تایم خوبی داری که خودتو برسونی با توجه به اینکه فول تایم می خوای بخونی ولی اگر دایره لغاتت خوب نیست Oxford Word Skill رو حتما بخون
    البته vocabulary for IELTS هم خیلی خوبه

Junior Member

سلام بر همه
    من حدود یه ماه دیگه آزمون دارم
    می خواستم بببینم می شه از برگه سوال رایتینگ برای برین استورمینگ و ... استفاده کرد؟

ممنون

دو سال کلاس های کانون زبان ایران رفتم تغییر چندانی نکردم رو کتابای خودشون تدریس میکنن که خیلی استاندارد نیستن.
    ۲سال وقت دارم میخوام بصورت خود خوان جلو برم منابع خاصی اگه مد نظرتونه ممنون میشم بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasulomidi نمایش پست ها
    دو سال کلاس های کانون زبان ایران رفتم تغییر چندانی نکردم رو کتابای خودشون تدریس میکنن که خیلی استاندارد نیستن.
    ۲سال وقت دارم میخوام بصورت خود خوان جلو برم منابع خاصی اگه مد نظرتونه ممنون میشم بگید
    اگر تو گرامر مشکل دارین grammar for Ielts رو بخونین
    اگر مشکل لغت دارین vocabulary for IELTS رو بخونین
    برای مهارت ها mindset for IELTS خیلی خوبه و 4 جلدی هست به تناسب سطحتون انتخاب کنید و بخونید
    من خودم برای اسپیکینگ و رایتینگ دوره های آنلاین سایت آرمانی هم شرکت کردم و راضی بودم
    توصیه: بهتره رو یه منبع مسلط بشین تا همزمان چند تا منبع رو بخونین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sympathetic نمایش پست ها
    اگر تو گرامر مشکل دارین grammar for Ielts رو بخونین
    اگر مشکل لغت دارین vocabulary for IELTS رو بخونین
    برای مهارت ها mindset for IELTS خیلی خوبه و 4 جلدی هست به تناسب سطحتون انتخاب کنید و بخونید
    من خودم برای اسپیکینگ و رایتینگ دوره های آنلاین سایت آرمانی هم شرکت کردم و راضی بودم
    توصیه: بهتره رو یه منبع مسلط بشین تا همزمان چند تا منبع رو بخونین
    سلام
    شما این منابع رو به صورت پی دی اف مطالعه کردید یا کتاب فیزیکی ؟ در کل کدام روش را شما پیشنهاد میکنید ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    سلام
    شما این منابع رو به صورت پی دی اف مطالعه کردید یا کتاب فیزیکی ؟ در کل کدام روش را شما پیشنهاد میکنید ؟
    ممنون
    من خود کتاب رو خوندم چون خودم با این روش راحت ترم و به نظرم چون امتحان کاغذیه بهتره شما هم کاغذی بخونید که عادت کنید

من به نمره‌ی رایتنگ ۷ و بقیه اسکیل ها بالای ۷.۵ نیاز دارم، با توجه به اینکه تا به حال اصلا به صورت جدی آزمون زبان خارجی ندادم، چطور میتونم سطح خودم رو بسنجم؟ من حدودا ۶ ماه هدف گذاشتم روی خوندن برای ایلس و سطح زبانم متوسط به بالا هست (ویدئوهای انگلیسی و کنفرانس و ... هیچ مشکلی در گوش دادن ندارم، همین طور خوندن هم که ده ساله که متن انگلیسی میخونم کارم کلا با زبان وصله ...)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

با سلام من چگونه میتونم لیسنینگ خودمو افزایش بدم بعد تکنیک ریدینگ به چه صورت است؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)