صفحه 5 از 353 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

یعنی به نظر شما با معلم خودم ادامه بدم میگی 20 جلسه ایلتس بت درس میدم کافیه ولی این معلم من خارج زندگی نکرده و نمی تونه یا نمی کنه غلطای موقعه speaking مو بگیره از این میترسم راستیتش دوست دارم درست حرف بزنم مثلا اینو مطمئنم این گرامر توی speaking ام اصلا رعایت نمی کنم که بعد از یک سری افعال خاص فعل بعد باید با ing بیاد ولی اونم بم نمی گه و.. یا زمانا رو فکر کنم توی speaking زیاد رعایت نمی کنم و فکر می کنم با این speakin بیشتر از 5-6 نشم ولی دوست دارم همه skill بالای 6.5 باشه چون یه سری دانشگاها 7 وهر اسکیلو 6.5 میخوان به نظر شما چطوری میتونم speaking رو تقویت کنم
    در مورد listening تقریبا دوصفحه bbc نوشتن 90% می نویسم ولی یه مقدار زمان زیادی صرف می کنم چون لغات جدید رو توی دیکشنری چک می کنم به نظر خودم رضایت بخش یا یدونه از تست ای cambrige که زدو از 10 تست اول با اینکه اصلا اشنای با british نداشتم 8یا 9 تاشو زدم(چون قرار بود تافل بدم)
    در مورد wrinting استادم ازم تعریف می کنه نظر خاصی ندارم و یه خورده زیادی تعریف می کنه میگه 7-8 میشی توی writing
    در مورد reading تجربه ای ندارم یعنی تست نزدم ولی الان 2 سالی هست کتاب فارسی نخوندم نمی دونم reading ielts چطوریه؟ شنیدم سخته ؟ این کتاب خوندن انگلیس و مقاله خوندن تخصصی البته تاثیری داره؟
    ولی speaking!!!???

یه دنیا ممنون از نظری که دادید

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط sayyafzadeh
    یعنی به نظر شما با معلم خودم ادامه بدم میگی 20 جلسه ایلتس بت درس میدم کافیه ولی این معلم من خارج زندگی نکرده و نمی تونه یا نمی کنه غلطای موقعه speaking مو بگیره از این میترسم راستیتش دوست دارم درست حرف بزنم مثلا اینو مطمئنم این گرامر توی speaking ام اصلا رعایت نمی کنم که بعد از یک سری افعال خاص فعل بعد باید با ing بیاد ولی اونم بم نمی گه و.. یا زمانا رو فکر کنم توی speaking زیاد رعایت نمی کنم و فکر می کنم با این speakin بیشتر از 5-6 نشم ولی دوست دارم همه skill بالای 6.5 باشه چون یه سری دانشگاها 7 وهر اسکیلو 6.5 میخوان به نظر شما چطوری میتونم speaking رو تقویت کنم
    در مورد listening تقریبا دوصفحه bbc نوشتن 90% می نویسم ولی یه مقدار زمان زیادی صرف می کنم چون لغات جدید رو توی دیکشنری چک می کنم به نظر خودم رضایت بخش یا یدونه از تست ای cambrige که زدو از 10 تست اول با اینکه اصلا اشنای با british نداشتم 8یا 9 تاشو زدم(چون قرار بود تافل بدم)
    در مورد wrinting استادم ازم تعریف می کنه نظر خاصی ندارم و یه خورده زیادی تعریف می کنه میگه 7-8 میشی توی writing
    در مورد reading تجربه ای ندارم یعنی تست نزدم ولی الان 2 سالی هست کتاب فارسی نخوندم نمی دونم reading ielts چطوریه؟ شنیدم سخته ؟ این کتاب خوندن انگلیس و مقاله خوندن تخصصی البته تاثیری داره؟
    ولی speaking!!!???

یه دنیا ممنون از نظری که دادید
    شما باید حواست باشه که listening ielts و10 تست اولشو همه کامل می زنن!! اونکه مهمه 20 تست اخره! که خیلی سخته. شما یه سری کامل بزن بدون اینکه وسطش قطع کنی. بعد ببین چند تا میزنی. اگه از 40 تا 30 بزنی 7 میاری. در ضمن من تو خونه از 40 تا بالای 30 تا میزدم که تو امتحان به خاطر استرس و اینکه جام بد بود شدم 6.5 یعنی 27 تا زدم! اگه می خوای 7 بیاری باید تو خونه از 40 تست حداقل 33 34 تا بزنی همیشه. ;D
    توی speaking بیشتر از گرامر لغات مهمه که استفاده می کنی. سعی کن جمله هایی از پیش حفظ کنی که به همه جا می خوره! کتاب ایروانی رو من پیشنهاد می کنم. اما در کل speaking خوب نمره می دن ؛ من حسابی گند زدم شدم 6!!! مثلا به جای subway چند دفعه گفتم مترو!!! ;D یارو مونده بود من دارم فارسی حرف میزنم یه انگیسی!!! ;D
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

مرسی بابات راهنماییتون و مرسی بابت روحیه ای که دادید اگر اینطوری باشه خیلی خوبه و بتونم speaking 6-6.5 بشم شما سرعت صحبت کردنتون چطوریه لهجتون چطوریه؟ من بیشتر لغات با لهجه امریکایی یاد گرفتم و استفاده می کنم نه فکر کنی مثل اونا ها!!!!! ;D ولی خوب بیشتر متمایل هستش به امریکایی تا بریتیش
    در مورد listing حق با شماست 10 تای اول اسونه ولی من بار اولم بود بریتیش میشنیدم و با سبکش آشنا نبودم یادم ان تستیو که نزدم عدد بودش که یارو حرفشو عوض کرد و من سر حرف اولش موندم
    ولی اره باید بازم تفویت بشه از یکی از دوستامم شنیده بودم اونیو که توی خونه میزنی عمرا سر امتحان بزنی
    راستی در مورد writing غلط املای چقدر تاثیر داره کلا غلط املای اثر داره حالا توی listening چطور؟ راسته اگه طرف بفهمه کاری نداره نمره کم نمی کنه؟
    در مورد punctuation چقدر سخت گیری میکنن اخه یه کتاب 100 صفحه ای دارم فقط در مورد همین punctuaion
    خیلی متشکرم

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

بچه ها من 24 بهمن امتحان دارم
    تا 9 بهمن هم درگیر پایان نامه هستم فکر میکنید میتونیم توی 2هفته بعد از پایان نامه ریدینگ و لیسنینگ رو کار کرد؟
    مخصوصآ لیسنینگ که خرابم!!
    6باید بگیرم :'(

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday
    تا 9 بهمن هم درگیر پایان نامه هستم فکر میکنید میتونیم توی 2هفته بعد از پایان نامه ریدینگ و لیسنینگ رو کار کرد؟
    خوب بستگی به پایه زبانت داره.
    اما در هر نقطه ای هم که باشی با تمرینای متمرکز و زمان دار میتونی نتیجتو خیلی بهبود بدی ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sayyafzadeh
    مرسی بابات راهنماییتون و مرسی بابت روحیه ای که دادید اگر اینطوری باشه خیلی خوبه و بتونم speaking 6-6.5 بشم شما سرعت صحبت کردنتون چطوریه لهجتون چطوریه؟ من بیشتر لغات با لهجه امریکایی یاد گرفتم و استفاده می کنم نه فکر کنی مثل اونا ها!!!!! ;D ولی خوب بیشتر متمایل هستش به امریکایی تا بریتیش
    در مورد listing حق با شماست 10 تای اول اسونه ولی من بار اولم بود بریتیش میشنیدم و با سبکش آشنا نبودم یادم ان تستیو که نزدم عدد بودش که یارو حرفشو عوض کرد و من سر حرف اولش موندم
    ولی اره باید بازم تفویت بشه از یکی از دوستامم شنیده بودم اونیو که توی خونه میزنی عمرا سر امتحان بزنی
    راستی در مورد writing غلط املای چقدر تاثیر داره کلا غلط املای اثر داره حالا توی listening چطور؟ راسته اگه طرف بفهمه کاری نداره نمره کم نمی کنه؟
    در مورد punctuation چقدر سخت گیری میکنن اخه یه کتاب 100 صفحه ای دارم فقط در مورد همین punctuaion
    خیلی متشکرم
    لحجه امریکایی هم اگه صحبت کنید مشکلی نداره. اما حداقل گوشتون رو با لحجه انگلیسی آشنا کنید. دوستتون هم می تونه درست گفته باشه و هم نه. وقتی دارید listening گوش می دید از گوشی استفاده نکنید و حتی یکم از speaker فاصله بگیرید. مابقیش یکم به شانس شما هم بستگی داره. اگه در یک سطح معین باشید (مثلا 6.5) احتمالش هست که سر امتحان تا یک نمره پایین تر و یا حتی بالاتر نمره بگیرید.
    غلط املایی در writing نمره کم می شه اما فکر کنم از یک حدی بیشتر ازتون نمره کم نمی کنن (البته اگه سطح نوشتنتون خیلی بالا باشه و مثلا یک غلط املایی داشته باشید صرفنظر می کنند). اما در مورد listening معمولا رحم نمی کنن و اگه برای مثال یک s جمع کم یا زیاد بگذارید، آخر کلمه e کم یا زیاد بذارید و یا حتی اول یک اسم رو با حرف کوچک بنویسید غلط محسوب می شه. punctuation هم باید در حد معمول و متناسب استفاده بشه اما فکر نکنم نیازی به خوندن کتاب براش داشته باشید!!
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday
    listening رو از امروز روزی 45 دقیقه گوش بدید و به امید یک هفته نباشید. در مورد ریدینگ خیلی کار خاصی نمی شه کرد. تا حدی به دایره لغت و سرعت شما در خوندن بستگی داره. یکسری تکنیک هست که به شما تا حدودی کمک می کنه. در اون دو هفته شاید بتونید تمرین کنید. اما بنظر من اون دوهفته آخر بیشتر هفته speaking و writing هست و شما می تونید با کار کردن انها نمره بهتری بگیرید. دو اسکیل listenng و reading معمولا در طول زمان بهبود پیدا می کنن.

موفق باشید.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    listening رو از امروز روزی 45 دقیقه گوش بدید و به امید یک هفته نباشید. در مورد ریدینگ خیلی کار خاصی نمی شه کرد. تا حدی به دایره لغت و سرعت شما در خوندن بستگی داره. یکسری تکنیک هست که به شما تا حدودی کمک می کنه. در اون دو هفته شاید بتونید تمرین کنید. اما بنظر من اون دوهفته آخر بیشتر هفته speaking و writing هست و شما می تونید با کار کردن انها نمره بهتری بگیرید. دو اسکیل listenng و reading معمولا در طول زمان بهبود پیدا می کنن.

موفق باشید.

راستش من writing و speaking بد نیستم اما توی listenng می لنگم
    ولی اینکه 45 دقیقه گوش بدم خوب بود!!!
    حالا چی چی گوش بدم

من بالاترین نمرم تو listening بود (8 شدم). از 3 تا کتاب tactics for listening شروع کردم. هر سه تا رو کامل گوش کردم. بعدش هم 6 تا کتاب کمبریج رو کامل و حتی بیش از یک بار گوش کردم. در کنار اینها کلاس هم میرفتم که خیلی تو lidtening , speaking تاثیر داشت.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrak
    من بالاترین نمرم تو listening بود (8 شدم). از 3 تا کتاب tactics for listening شروع کردم. هر سه تا رو کامل گوش کردم. بعدش هم 6 تا کتاب کمبریج رو کامل و حتی بیش از یک بار گوش کردم. در کنار اینها کلاس هم میرفتم که خیلی تو lidtening , speaking تاثیر داشت.
    البته توجه داشته باشین که tactics for lis.. لهجه امریکایی من پیشنهاد نمی کنم. شما اگه زیاد امریکایی گوش کنی احتمال خراب کردنت زیاد میشه!
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)