صفحه 52 از 353 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member adyani آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

با سلام
    من و همسرم برای کبک کانادا دارم اقدام میکنیم
    میخوایم قبل از شروع کردن خوندن فراسنه آیلتس مونو بگیرم

خیلی زبان انگلیسیمون قوی نیست باید از پایه شروع کنیم
    به نظرتون با یه استاد خصوصی کار کنیم بهتره یاسر کلاس بریم؟

چه از نظر هزینه چه از نظر سرعت و کیفیت یادگیری منظورمه
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط adyani نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم برای کبک کانادا دارم اقدام میکنیم
    میخوایم قبل از شروع کردن خوندن فراسنه آیلتس مونو بگیرم

خیلی زبان انگلیسیمون قوی نیست باید از پایه شروع کنیم
    به نظرتون با یه استاد خصوصی کار کنیم بهتره یاسر کلاس بریم؟

چه از نظر هزینه چه از نظر سرعت و کیفیت یادگیری منظورمه
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست عزیز
    به نظر من بستگی به زمانتون داره. با توجه به اینکه میگید باید از پایه شروع کنید و اگر بیشتر از 6 ماه وقت دارید من کلاسهای عمومی را پیشنهاد می کنم. البته نظر شخصی من این هست که خودتان هم میتوانید با خواندن منابع آیلتس با توجه به سطحتون حتی بدون کلاس هم آماده بشوید و نهایت چندین جلسه فقط برای آشنا شدن با فوت و فنهای آزمون و رفع اشکالات و... از معلم خصوصی استفاده کنید. میتوانید از بخش منابع همین انجمن برای آشنایی با کتابها و دانلودشون استفاده کنید. در اونجا توضیحات خوبی هم در مورد سطح کتابها داده شده
    http://www.applyabroad.org/forum/for...AA%DB%8C-IELTS
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

Junior Member

دوستان عزیز.با سلام .می خواستم بدونم جه کار کنم تا ظرف 20 الی 25 روز بتونم ریدینگ را از نمره 5/4 به 6 برسونم ؟خیلی فوری!!!!
    درصورت امکان خصوصی برام بنویسید.متشکرم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط CAROLINN نمایش پست ها
    دوستان عزیز.با سلام .می خواستم بدونم جه کار کنم تا ظرف 20 الی 25 روز بتونم ریدینگ را از نمره 5/4 به 6 برسونم ؟خیلی فوری!!!!
    به نظرم اول از یه کتاب مثل ریدینگ ielts graduation تکنیکا رو یاد بگیر..بعدش کمبریجارو بزن دیگه...چون ریدینگ استاندارد غیر از کمبریج کم پیدا میشه..واسه یاد گرفتن تکنیکا تو فروم ریدینگ هم نکات خوب و منابع خوبی میتونی پیدا کنی

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط CAROLINN نمایش پست ها
    دوست عزیز این بستگی به اشکالات شما در جواب دادن به سوالات ریدینگ داره
    از انجایی که تجربه ثابت کرده مشکل اصلی در ریدینگ کم آوردن زمان هست من توصیه میکنم که در این 20 روز سعی کنید تستهای ریدینگهای کتابهای کمبریج را با گرفتن تایم بزنید و در مورد زمان کاملا به خودتون سخت بگیرید. به نظر من 20 روز برای یادگیری اصولی هرمهارتی از آیلتس خیلی کم هستش بنابراین لغت آموزی نیز در این بازه زمانی فایده زیادی ندارد و فقط تست زنی هست که کمک میکند. تستهای کتاب Vocabulary for IELTS هم میتوانند کمک کنند. سعی کنید با تکنیک زدن تستهای ریدینگ بیشتر آشنا شوید و اونها را به کار ببندید
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

سلام
    من هم مشکل همین دوستمونو داشتم تو ریدینگ و سعی کردم تست زیاد بزنم ولی 4 تا تستی که زدم همشو 5.5 شدم و واقعا چیزی دستگیرم نشد 6 روز دیگه امتحان دارم اگر توصیه ای دارید ممنون میشم راهنماییم کنید .
    یه سوال دیگه هم دارم شاید عجیب باشه استاد زبانم بهم گفت سعی کن لباس رسمی بپوشی بری برای مصاحبه تاثیر بهتری داره این درسته ؟

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
    سلام
    من هم مشکل همین دوستمونو داشتم تو ریدینگ و سعی کردم تست زیاد بزنم ولی 4 تا تستی که زدم همشو 5.5 شدم و واقعا چیزی دستگیرم نشد 6 روز دیگه امتحان دارم اگر توصیه ای دارید ممنون میشم راهنماییم کنید .
    یه سوال دیگه هم دارم شاید عجیب باشه استاد زبانم بهم گفت سعی کن لباس رسمی بپوشی بری برای مصاحبه تاثیر بهتری داره این درسته ؟
    سوالات ریدینگ چند نوع خاص هستند. اشتباهات موجود در تست ها رو نگاه کرده و ببینید در کدوم دسته بیشترین ضعف رو دارید و سعی کنید روی اون قسمت ها بیشتر کار کنید.
    درست گفتند. خود امتحان گیرنده ها مخالف هستند ولی اگر با لباس مرتب برید و خوش برخورد باشید (در حد لبخند موقع سلام کردن و نگاه کردن به شخص به جای ضبظ) ناخودآگاه اثر مثبت در فرد میگذارید (مشابه یک مصاحبه کاری).

پیش فرض پاسخ : تغییر ات در سبک سوالات آزمون های IELTS جدید

سلام

من یه سول دارم ... آیا واقعا سطح سوالات در حد کتابهای کمبریج 6 و 7 هست؟ این واقعیت داره یا نه شوخیه ؟ این برام خیلیی خیلی مهمه ..... یعنی لیسینینگ و ریدنگ در همون حد هست؟
    در مورد رایتینگ اگه کلمات ساده باشن اما بدون اشتباه گرامری و البته توضیحی کامل در مورد موضوع آیا نمره خوبی میاره یا حتما باید کلمات عجیب و غریب و سخت بکار ببریم؟

ممنون
    ویرایش توسط sanazf : February 1st, 2011 در ساعت 04:12 AM

Junior Member jadoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

سلام دوستان
    من می خوام برای امتحان آیلتس جنرال بخونم و دوتا 5.5 و دوتا 6.5 می خوام برای سفارت کتابهایی که دارم می خونم تاپناچ هست که الان 2aهستم 3 تا کتاب oxford word skills هم خریدم از لحاظ گرامر ضعیفم . دامنه لغاتم بد نیست و رایتینگ هم خوب نیست.اسپیکینگ در حد محاوره روزانه و لیسینینگ در حد مبتدی. می خوام کتاب گرامر حمید بلوچی 132 درس بنا به پیشنهادهای همین سایت بخرم.کارمند هستم و وقت آزاد ماکزیمم 4 ساعت دارم و ماکزیمم وقت 6 ماه تا فرستادن مدارک ایلتس .
    منتظرم
    مممنون

Member ice آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تغییر ات در سبک سوالات آزمون های IELTS جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    سلام

من یه سول دارم ... آیا واقعا سطح سوالات در حد کتابهای کمبریج 6 و 7 هست؟ این واقعیت داره یا نه شوخیه ؟ این برام خیلیی خیلی مهمه ..... یعنی لیسینینگ و ریدنگ در همون حد هست؟
    در مورد رایتینگ اگه کلمات ساده باشن اما بدون اشتباه گرامری و البته توضیحی کامل در مورد موضوع آیا نمره خوبی میاره یا حتما باید کلمات عجیب و غریب و سخت بکار ببریم؟

ممنون
    سوالات کتابهای کمبریج در همون سطح امتحان اصلی هستند. یعنی اگر شما در هنگام تمرین 6 آوردید (بیشتر تمرین های هفته آخر رو در نظر بگیرید و همان جلدهای 6 و 7) در امتحان مگر آن که اتفاق ناگواری پیش بیاد (مثل اضطراب، بیماری) 6 تا 6.5 میارید.
    در مورد رایتینگ تنوع گرامری و واژه کمک میکنه ولی از روی تجربه شخصی اگر مطلب را به خوبی و کامل توضیح بدید (agree & disagree) و مطلبتون نامربوط نباشه نمره خوب میارید. فقط سعی کنید مطالب روان بوده و به هم پیوسته باشند. اگر هم میتونید کلمات مترادف صحیح استفاده کنید تا تکرار پیش نیاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)