صفحه 56 از 353 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

سلام دوستان
    من امتحان دادم 6 شدم اما 6.5 میخوام واسه خرداد امتحان ذارم
    کمک!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امتحان دادم 6 شدم اما 6.5 میخوام واسه خرداد امتحان ذارم
    کمک!!!!!!
    خب توی کدوم اسکیل نمره کم آوردین؟همه رو دوباره کار کنین و اونایی که بیشتر نیاز به تمرین داره وقت بیشتری براش بذارین.3 ماه خیلی وقته و میشه نیم نمره رو آورد به نظر من.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان لغت حفظ کردن اشتباهه باید باreading خوندن لغت یاد گرفت

دوستان مشخص است که نمیشه یکبار رفت و کتابهای ایلتس خواند.

اگر کسی در هر چهار بعد نوشتن..خواندن ..صحبت کردن و ... ضعیف باشد و بخواهد که مهارتهای اساسی خود را بالا ببرد بدین منظور که پایه های موفقیت در ایلتس را به وجود اورد چه کتابی و دوره ای و با چه مدت زمان اموزشی پیشنهاد می کنید...؟ من امروز کسی بهم گفت که باید 120 جلسه بیایی و اینترچینج به شما اموزش میدم و پایه های زبانت قوی میشه و بعدش میتونی برای موفقیت در ایلتس تلاش کنی... نظرتون چیه؟

Junior Member

سلام دوستان

لطفا کمکم کنید.

19 فوریه آیلتز آکادمیک شدم 5.5 (Listening :5.0,Reading :5.0 Writing :5.0, Speaking:6.0).

یک ماه ونیم وقت دارم و باید حداقل بشم 6.0 و وقتم کاملا آزاد هست. کلاس برای آمادگی آیلتز نرفتم و فقط Interchange1,2,3 رفتم کلاس.

در خانه کتاب های , New insight Cambridge1 2 3 4 5 6 7,... رو مطالعه کردم البته سطحی نه همه تست ها رو کامل بزنم.

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid jj نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا کمکم کنید.

19 فوریه آیلتز آکادمیک شدم 5.5 (Listening :5.0,Reading :5.0 Writing :5.0, Speaking:6.0).

یک ماه ونیم وقت دارم و باید حداقل بشم 6.0 و وقتم کاملا آزاد هست. کلاس برای آمادگی آیلتز نرفتم و فقط Interchange1,2,3 رفتم کلاس.

در خانه کتاب های , New insight Cambridge1 2 3 4 5 6 7,... رو مطالعه کردم البته سطحی نه همه تست ها رو کامل بزنم.
    با توجه به نمره اسپیکینگتون که از بخش های سخت آزمون هست من فکر می کنم بیشتر احتیاج به تمرین دارید. هر تعداد آزمون می تونید پیدا کنید انجام بدید و موقع تصحیح ببینید در کدام نوع سوالات بیشترین اشکال را دارید، بعد روی آن ها کار کنید. برای رایتینگ هم دائم بنویسید و بدید یک نفر که زبان خوبی داره تصحیح کنه. با اینکه اسپیکینگ خوب شدید نسبت به بقیه در تمرینش کمتر وقت نگذارید. منابع زیادی هم در بخش منابع و همین موضوع قبلا نام برده شده که می توانند براتون قابل استفاده باشند.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid jj نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا کمکم کنید.

در کنار تقویت پایتون با مثلا پادکستای بیبیسی تستای استاندارد رو مثل ielts practice test plus 1 va 2 رو هم بزنین
    واسه اسپیکینگ هم نمونه سوالات امتحانای قبل رو از همین سایت وردارین و خودتون بهشون جواب بدین...

سلام به همه دوستان
    میخواستم منو راهنمایی کنید که در مدت 4 ماه بهترین نتیجه رو بگیرم...من در حال حاضر سطحم pre Intermediate هست...یکسری میگن خصوصی خوبه...نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

دوست گرامی، بهترین روش برای شروع این است که شما یکی از نمونه سئولات کمبریج را در زمان تعیین شده بزنید و نتیجه آنرا اعلام فرمایید. پس از آن می توان ارزیابی دقیق تری از سطح فعلی شما داشت و خودتان هم بهتر می توانید برای 4 ماه آینده برنامه ریزی بنمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal Thelper نمایش پست ها
    دوست گرامی، بهترین روش برای شروع این است که شما یکی از نمونه سئولات کمبریج را در زمان تعیین شده بزنید و نتیجه آنرا اعلام فرمایید. پس از آن می توان ارزیابی دقیق تری از سطح فعلی شما داشت و خودتان هم بهتر می توانید برای 4 ماه آینده برنامه ریزی بنمایید.
    ممنون از راهنماییتون
    فقط اگر امکانش هست ممکنه اسم این منبع رو ذکر کنید...یکمی صفر کیلومترم
    یه سوال دیگه داشتم کتاب check your english vocabulary for IELTS رو اگه برای شروع استفاده کنم خوبه یا 504 ؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)