صفحه 57 از 353 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid jj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا کمکم کنید.
    19 فوریه آیلتز آکادمیک شدم 5.5 (Listening :5.0,Reading :5.0 Writing :5.0, Speaking:6.0).
    یک ماه ونیم وقت دارم و باید حداقل بشم 6.0 و وقتم کاملا آزاد هست. کلاس برای آمادگی آیلتز نرفتم و فقط Interchange1,2,3 رفتم کلاس.
    در خانه کتاب های , New insight Cambridge1 2 3 4 5 6 7,... رو مطالعه کردم البته سطحی نه همه تست ها رو کامل بزنم.
    با توجه به اینکه یکبار امتحان دادید و یک ماه و نیم هم وقت دارید نگران نباشید.... حداقل 6 رو که هیچ حتی می تونید نمره بالاتر هم بگیرید...
    شما کار خاصی لازم نیست انجام بدید... هر روز writing بنویسید، academic reading بخونید و سعی کنید تا جایی که می تونید به موضوعات آکادمیک گوش بدید...
    کتابهای کمبریج 4 به بالا رو هم اصلا کار نکنید بزارید واسه هفته آخر... هفته آخر قبل از امتحان روزی دو آزمون بصورت دقیق و مطابق امتحان از خودتون بگیرید... تقریبا می تونم بگم نمره ای که از این آزمونها بگیرید نمره امتحانتون خواهد بود...

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

نقل قول نوشته اصلی توسط black rider نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    فقط اگر امکانش هست ممکنه اسم این منبع رو ذکر کنید...یکمی صفر کیلومترم
    یه سوال دیگه داشتم کتاب check your english vocabulary for IELTS رو اگه برای شروع استفاده کنم خوبه یا 504 ؟
    با تشکر
    کتاب های آزمون IELTS انتشارات کمبریج با عنوان
    "Cambridge IELTS, Examination papers from university of cambridge ESOL examinations" که از کتاب 1 تا 7 آن در بازار موجود است. یک امتحان آن را بدهید حدودا سطح امتحان و جایگاه فعلی خود را به دست می آورید.
    در خصوص منابع پیشنهادی، اعضای باتجربه فروم از جمله محسن عزیز پیشنهاد های بهتری می تواند خدمتتان ارائه کنند اما از نظر من شما ابتدا سطح خودتان را مشخص و بعد در خصوص برنامه ریزی اقدام بفرمایید (البته هر چقدر دایره دانش لغات شما گسترده تر باشد طبیعتا کمک بیشتری به شما در چهار مهارت مورد ارزیابی آیلتس خواهد نمود، بنابراین در صورت داشتن زمان کافی مطالعه هر دو کتاب توصیه می شود. خودم شخصا از مطالعه کتاب Vocabulary for IELTS کمبریج نوشته Pauline Cullen خیلی استفاده کردم و خواندن آنرا توصیه می کنم).

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal Thelper نمایش پست ها
    کتاب های آزمون IELTS انتشارات کمبریج با عنوان
    "Cambridge IELTS, Examination papers from university of cambridge ESOL examinations" که از کتاب 1 تا 7 آن در بازار موجود است. یک امتحان آن را بدهید حدودا سطح امتحان و جایگاه فعلی خود را به دست می آورید.
    در خصوص منابع پیشنهادی، اعضای باتجربه فروم از جمله محسن عزیز پیشنهاد های بهتری می تواند خدمتتان ارائه کنند اما از نظر من شما ابتدا سطح خودتان را مشخص و بعد در خصوص برنامه ریزی اقدام بفرمایید (البته هر چقدر دایره دانش لغات شما گسترده تر باشد طبیعتا کمک بیشتری به شما در چهار مهارت مورد ارزیابی آیلتس خواهد نمود، بنابراین در صورت داشتن زمان کافی مطالعه هر دو کتاب توصیه می شود. خودم شخصا از مطالعه کتاب Vocabulary for IELTS کمبریج نوشته Pauline Cullen خیلی استفاده کردم و خواندن آنرا توصیه می کنم).
    با تشکر از راهنماییتون
    من یک ازمون رو از خودم گرفتم و نمره listening:6 ,reading:3.5 و writing ام اصلا در حد خوبی نبود
    به نظرتون میتونم ظرف 4 ماه overall band رو 5.5 برسونم؟(یا بالاتر)
    چه منابعی رو به من پیشنهاد میکنید...ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنند

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

بله می تونید اگه تلاش کنید. کسی که تازه شروع کرده به خوندن آیلتس اگه پیش زمینه از کلاس های زبان و ... نداشته باشه همین نمره رو می گیره. پس نگران نباشید. درباره منابع در این انجمن خیلی خیلی صحبت شده یکم بگردید منابع خوبی پیدا می کنید.
    من یه جا خونده بودم (منبعش یادم نیست) برای اینکه بتونید 1 باند تو امتحان آیلتس بالاتر بیارید (4 به 5 مثلا) باید 3 ماه روزی 2 ساعت خوب بخونید. البته من اصلا به این مطلب اعتقادی ندارم چون به هیچ عنوان نمی شه به همه اینو عمومیت داد. اما شما سعی کنید حدود 6 ساعت در روز برای امتحان و خوندن منابع این آزمون وقت بذارید.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

Junior Member

سلام دوستان
    2 ماه قبل ازمون دادم:
    listening4.5
    reading5
    writing5
    speaking6
    overal5
    3 ماه فرصت دارم تا نمره 6.5 بگيرم و هيچ قسمت نبايد زير 6 باشه
    خيلي استرس دارم و نااميدم.کتابهاي کمريج رو تقريبا زدم و کتابهاي اموزسي مربوطه رو هم تا حدي مطالعه کردم.اعتماد به نفسم خيلي کم شده ممنون ميشم دقيقا راهنماييي کنيد
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fata نمایش پست ها
    سلام دوستان
    2 ماه قبل ازمون دادم:
    listening4.5
    reading5
    writing5
    speaking6
    overal5
    3 ماه فرصت دارم تا نمره 6.5 بگيرم و هيچ قسمت نبايد زير 6 باشه
    خيلي استرس دارم و نااميدم.کتابهاي کمريج رو تقريبا زدم و کتابهاي اموزسي مربوطه رو هم تا حدي مطالعه کردم.اعتماد به نفسم خيلي کم شده ممنون ميشم دقيقا راهنماييي کنيد
    با تشکر
    تستای جامع که تو همین فروم خیلی جاها معرفی شده رو بزنین
    مثل پرکتسی تست پلاس 1 و 2 یا تست بیلدر 1 و 2
    کمک میکنه
    واسه لیسنینگم پادکستای بی بی سی خیلی خوبن

سلام.من تازه عضو شدم. میخواستم بپرسم اگر خودم با کتاب ها بدون کلاس شروع کنم میتونم امیدوار باشم چون پایی زبانم بد نیست.ممنون

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام.من تازه عضو شدم. میخواستم بپرسم اگر خودم با کتاب ها بدون کلاس شروع کنم میتونم امیدوار باشم چون پایی زبانم بد نیست.ممنون
    اگر واقعا کار کنید و پشت کار داشته باشید بله. ولی حتما خودتون را در فواصل مناسب آزمایش کنید تا از پیشرفت خودتون مطمئن شوید.

Junior Member haaamidreza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن - شهید بهشتی

سلام.. چند روز پیش کلاسهای pre- inter من شروه شد.. 1 روز در هفته 4.5 ساعت..
    برای اسفند امسال باید 7 بگیرم. واقعا نمیدونم برای طول هفته ام چطور برنامه ریزی کنم..

چیکار باید کنم و چند ساعت روزی باید وقت بزارم تا اسفند 7 بگیرم ؟؟

برای لیسنینگ پدکست های british council رو گوش میکنم و روی متنش بعد از 5 بار گوش کردن کار میکنم. کار دیگه ای نمیکنم. ازین به بعد هم مطمئنا چیزایی رو که تو کلاس میخونم هم مرور میکنم. راهنماییم کنید plz!!

من تازه IC1 را شروع کرده ام اگر کسی می تواند به من بگوید چطور کار کنم تا هم زبان خوب شود و هم بتوانم IELTS 6 به بالا بگیرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)