صفحه 7 از 353 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday
    بچه ها من روزی 45 دقیقه رو گوش دادم
    خیلی هم بهتر و راحتتر میتونم بزنم تست های Listening رو
    اما الان حدودآ 17-23 تا میزنم
    غلط هام اکثرآ غلط دیکته ای هست(تقریبآ 7-8 تا)
    میشه بگید به جز کتاب های کمبریج چی میشه زد؟

یه سوال دیگه وقتی یه دفعه یه تستی رو زدم بعدش چیکار کنم
    دوباره بزنم؟؟ یا هی بزارم گوش بدم بهش؟
    ممنون از راهنمایی های خیلی خوبتون ;D
    چندتا توصیه:
    اول: در پاسخنامه حرف اول تمام جواب ها رو با حرف بزرگ بنویسید.
    دوم: یکسری از کلمات بعضا تکرار می شن من تا آخر امشب سعی می کنم لیستی از این کلمات رو براتون می ذارم شاید کمکتون کنه. بعلاوه خودتون هم لیستی از هرچی غلط می نویسید درست کنید و اون رو تکرار کنید تا اشتباه هاتون کم بشه.
    سوم: اگه کلمه ای رو شک داشتید سر امتحان اون رو سر هم بنویسید

می تونید کتاب های IELTS plus رو بزنید.

من که معمولا یک بار که گوش می دادم خیلی چیزاش یادم می موند. بنابراین من اگه بودم مکررا گوشش می دادم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    اول: در پاسخنامه حرف اول تمام جواب ها رو با حرف بزرگ بنویسید.
    تمامشون رو ؟؟؟؟؟؟!؟!؟!؟ .. من که فقط اسم های خاص رو بزرگ نوشتم ! ... یعنی بجای 4 تا غلط 40 تا غلط دارم ؟!؟!؟!؟ ...

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    تمامشون رو ؟؟؟؟؟؟!؟!؟!؟ .. من که فقط اسم های خاص رو بزرگ نوشتم ! ... یعنی بجای 4 تا غلط 40 تا غلط دارم ؟!؟!؟!؟ ...
    نه!!
    فکر میکنم ایشون این رو برای این گفتند که من یه موقع اشتباهی با حرف کوچیک ننویسم اسم های خاص رو
    اما فکر میکنی درست باشه که همه رو با حرف بزرگ بنویسیم؟

my self جان خوب زدی ها ;D

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    نه دوستم. همونطوری که domesday گفت بخاطر اینه که بخاطر بزرگ ننوشتن حرف اول الکی نمره از دست نره.

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday
    اما فکر میکنی درست باشه که همه رو با حرف بزرگ بنویسیم؟
    این که شما همه حروف رو بزرگ بنویسید یا فقط حروف اول هر حرف رو بزرگ بنویسید از شما اشتباه گرفته نمی شه. هر جوری که راحتر هستید. من خودم با حروف بزرگ زیاد حال نمی کنم چون نوشتن آدم کند می شه.
    ویرایش توسط pApAr : December 4th, 2013 در ساعت 07:41 PM
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

با سلام به همه عزیزان به نظر شما من که الان interchang3را میگذرانم وتقریبا دایره لغات خوبی دارم (مرکز علامه قطب راوندی میروم)وباید مرداد اینده ielts جنرال شرکت کنم شانسی برای گرفتن نمره6به بالا دارم یا بیهوده تلاش میکنم با توجه به اینکه روزی 1.5یا2 ساعت بیشتر وقت مطالعه ندارم.خیلی ممنون میشوم شما که در این زمینه تجربه دارید کمکم کنید.با توجه به اینکه کتابpassages1و2 راخودم دارم میخوانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar
    با سلام به همه عزیزان به نظر شما من که الان interchang3را میگذرانم وتقریبا دایره لغات خوبی دارم (مرکز علامه قطب راوندی میروم)وباید مرداد اینده ielts جنرال شرکت کنم شانسی برای گرفتن نمره6به بالا دارم یا بیهوده تلاش میکنم با توجه به اینکه روزی 1.5یا2 ساعت بیشتر وقت مطالعه ندارم.خیلی ممنون میشوم شما که در این زمینه تجربه دارید کمکم کنید.با توجه به اینکه کتابpassages1و2 راخودم دارم میخوانم.
    به نظر من شما همین الان فقط یک تست از کتاب IELTS Cambridge 6 رو بزنید، مطمئن باشید هر چقدر اونجا زدی، اگه بالاتر نگرفتی پایین تر هم نمی گیری، بخش writing رو هم بده استادت صحیح کنه تا متوجه بشی که اشکال کارت کجاست و بخش speaking رو هم اگه نمی تونی زیاد حرف بزنی ساعت رو بزار جلوت، تمرین کن روزی حداقل 5 دقیقه بدون مکس حرف بزنی.. موفق باشی
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar
    توصیه میکنم به یکی از مراکزی که آزمون آزمایشی IELTS برگزار میکنه برین و یک آزمون بدهید. هزینه اون هم حدود 15 هزرا تومانه و هر چهار مهارت از شما گرفته میشه. بعد براساس نمره ای که کسب میکنینی میتونید بخوبی برنامه ریزی بکنین. من بهتون سفیر رو واسه آزمون آزمایشی توصیه میکنم.
    براتون آرزوی موفقیت میکنم.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    توصیه میکنم به یکی از مراکزی که آزمون آزمایشی IELTS برگزار میکنه برین و یک آزمون بدهید. هزینه اون هم حدود 15 هزرا تومانه و هر چهار مهارت از شما گرفته میشه. بعد براساس نمره ای که کسب میکنینی میتونید بخوبی برنامه ریزی بکنین. من بهتون سفیر رو واسه آزمون آزمایشی توصیه میکنم.
    براتون آرزوی موفقیت میکنم.
    با سلام خدمت دوست عزیز
    با کمال احترام باید بگم من اصلا سفیر رو پیشنهاد نمی کنم، این رو با توجه به این میگم که خودم 8 ماه اونجا زبان خوندم و با اساتید اونجا ارتباط دارم و اینو می دونم که به هیچ وجه نمره آزمون آزمایشی اونجا واقعی نیست و بودن کسایی کهIELTS اصلی رو دادن 6 شدن و بعدش که اونجا IELTS آزمایشی دادن 3 شدن .. واین مطلب رو آقایی که خودشون wrting درس می دادن گفتن که این موسسه به خاطر کش دادن طول دوره در course های PRE IELTS نمرات واقعی رو به دانشجوها نمیده..
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member

سلام دوستان متشکرم از اینکه به من پاسخ دادید. متاسفانه بیشتر کلاسهای زبان قبل از هر چیز به فکر منافع خود هستند.من حدودا 12ترم در 2مرکز معروف تهران کذرانده ام هیچکدام هنوز دقیقا راهنمایی ام نکرده اند (ترجمه هاو9 واحد زبان دوران دانشگاه بسیار مفیدتر بودند.)با توجه به راهنمایی شمامن 1 امتحان ازمایشی باید بدهم جزمرکز سفیر ایا مراکز معتبر دیگری هستند؟یا هماجا بطور ازمایشی بروم؟

من یک بار امتحان MOCK رو در مجتمع فنی دادم،کاملا غیر استاندارد بود و از کتاب 404 که از کتابای سنگینه سوال داده بود،اونجا 6 شدم به فاصله یه هفته اصلی رو دادم که 7 شدم میشه گفت برای آشنایی با جو امتحان خوبه همین،مثلا من تو آزمایشی جوابای LIS و READING رو تو پاسخنامه جابجا زدم و تو امتحان حواسم بود از این اشتباها نکنم
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)