صفحه 8 از 353 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar
    سلام دوستان متشکرم از اینکه به من پاسخ دادید. متاسفانه بیشتر کلاسهای زبان قبل از هر چیز به فکر منافع خود هستند.من حدودا 12ترم در 2مرکز معروف تهران کذرانده ام هیچکدام هنوز دقیقا راهنمایی ام نکرده اند (ترجمه هاو9 واحد زبان دوران دانشگاه بسیار مفیدتر بودند.)با توجه به راهنمایی شمامن 1 امتحان ازمایشی باید بدهم جزمرکز سفیر ایا مراکز معتبر دیگری هستند؟یا هماجا بطور ازمایشی بروم؟
    دوست عزیز، منظورم بیشتر برگزاری یک امتحان آزمایشی در فضای یک امتحان بود. چون امتحان آزمایشی ای که در منزل برگزار میکنید ممکنه خیلی نتیجه درستی نداشته باشه. فکر میکنم شما بتونید پاسخنامه تون رو ازشون بگیرید و بگید که میخوام روی اشتباهاتم کار کنم. این طوری از بابت نتیجه هم خیالتون تا حدی راحت میشه
    به موفقیتتون ایمان داشته باشید.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    listening رو نرسیدی وارد کنی؟ چند تا سوال رو نرسیدی؟ شما دیگه خیلی حساسیت به خرج دادید. اما کاریش نمیشه کرد فعلا صبر کنید تا جوابتون بیاد. دیگه کاریه که شده.
    mhf جان
    اینقدر اعصابم خرد شده پاشدم اومدم مسافرت
    والا فکر کنم 12-11 تا وارد کردم(اگه درست بوده باشه دیکته هاشون!)
    بچه ها به این معلم زبانم میگم چه کار کنم برای listeningمیگه اونو نمیشه کاریش کرد
    ...

من هم با معلم زبان شما موافقم. listening فقط و فقط به اين بستگي داره كه چقدر گوش شما به شنيدن تلفظ لغات عادت داره و چقدر توانايي گوش كردن، فهميدن و در عين حال نت برداشتن شما بدون اينكه جمله اي را miss كنيد ، قويست. اين تنها به تمرين شما بستگي داره، با حضور معلم، يا بدون حضور او.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

N!MA
    Guest

سلام من میخوام به طور جدی از الان تا اخر تابستان سال بعد خودم رو برای ازمون اماده کنم الان سطح زبانم پایینه و زیر متوسط هستم ولی این به اون معنا نیست که دیگه تعطیل باشم و شاید بگین این مدت 6 ماهه کم باشه ولی میدونم که میتونم میخواستم ببینم از کجا شروع کنم و با چه منابعی ؟ اگه ممکنه منو راهنمایی کنین که چه کتاب هایی بخونم که بهتر باشه چون منابع که زیاده ولی میخوام از منبع مناسبی که مورد توجه دوستان هست و تجربه کردن استفاده کنم

بیزحمت تمام مراحل رو تا اخر به همراه منابع مورد نیاز بیان کنین ( یعنی نگین حالا 504 رو بخون تا بعدا )

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    سلام من میخوام به طور جدی از الان تا اخر تابستان سال بعد خودم رو برای ازمون اماده کنم الان سطح زبانم پایینه و زیر متوسط هستم ولی این به اون معنا نیست که دیگه تعطیل باشم و شاید بگین این مدت 6 ماهه کم باشه ولی میدونم که میتونم میخواستم ببینم از کجا شروع کنم و با چه منابعی ؟ اگه ممکنه منو راهنمایی کنین که چه کتاب هایی بخونم که بهتر باشه چون منابع که زیاده ولی میخوام از منبع مناسبی که مورد توجه دوستان هست و تجربه کردن استفاده کنم

بیزحمت تمام مراحل رو تا اخر به همراه منابع مورد نیاز بیان کنین ( یعنی نگین حالا 504 رو بخون تا بعدا )

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    سلام اگه 6 ماه رو خوب بخونید خیلی هم خوبه!اگه یه کلاس فشرده برید کمک میکنه که بیا تو جو و بهتر بخونی،همونطور که بارها گفته شده cambridge ها بهترین منبع هستند ،البته اگه ضعیف هستی از objective و focus on ielts شروع کن و بعد از 3 ماه کمبریج رو بزن،لغت هم هر چی بیشتر بخونی بهتره ،504 و خیلی کتابای دیگه!موفق باشید ;D
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

این که 6 ماه کافی هست یا نه بستگی داره که دقیقا" بدونید کجای کار هستید، "سطح پایین" یا "تعطیل نیستم" معیار درستی به دست نمیده و همین طور این که چقدر از زمانتون را در طول روز به این موضوع اختصاص می دین. در مورد معرفی کتابهای جور وا جور کمکی نمیتونم بکنم، چون برای امتحان وقتم تنگ بود و مطالعه مفصلی از منابع مختلف نداشتم. اما در مورد بخش listening که اکثرا" مشکل دارند پیشنهاد می کنم عادت کنید به لهجه ی British مثلا همه ی Listening های کتابهای کمبریج را مدام گوش کنید و متن را نگاه کنید. موزیک با لیریک، و فیلم با زیرنویس با لهجه ی British مدام گوش کنید و تماشا کنید، این باعث می شه حوصله تون سر نره هم زنگ تفریحه و هم حتی اگر گرامر ضعیفی دارید یا حجم لغت کمی بلدین به سرعت پیشرفتتون کمک می کنه در کنارش Speaking تقویت می شه. در مورد Reading تکنیک و مدیریت زمان در کنار بار لغتی مطلوب، و حتی مهمتر از اونه.

موفق باشید

N!MA
    Guest

ممنون از راهنمایی دوستان
    من از الان تا 6 ماه دیگه دو ماه اول رو روزی 4 ساعت میتونم کار کنم ولی بعد از کنکور ارشد ازاد(دوماه دیگه) 4 ماه رو کامل به این مورد اختصاص میدم

نظرتون چیه این دوماه رو بیشتر رو وسیع کردن دایره لغات کار کنم مثلا لغات رو با معنی انگلیسی روی کاغذ های کوچیک یا تو دفتر بنویسم و پشت صفحه هم همون کلمه رو در غالب یک جمله ؟ البته این فعلا نظر منه تا دوستان یه نظر کارشناسی بدن الان فقط 504 رو دارم اگه منبع دیگه ای هست بگین

راجع به دیکشنری چی ؟ چی بگیرم ؟

سلام به همگی و عیدو پیشاپیش تبریک میگم
    یه چندتا سوال داشتم
    1-در مورد writing نمی دونم چیکار کنم کم بنویسم من حداقل 2 صفحه 600 کلمه مجبور میشم بنویسم تقریبا 50 دقیقه وقتمو میگیره ولی می ترسم با این سبک نوشتن در امتحان دچار مشکل بشم.. و همچنین در مورد بخش اول writing چه منبعی خوبه که بتونم نمرشو بیارم
    2-در مورد reading بهترین منبع چیه

اقا کتاب listen here فوق العادست من باش حال کردم واسه listening خیلی خوبه قبل از این کتاب من خوب bbc رو می فهمیدم و می نوشتم bbcرو شاید بگم بالغ بر 90% bbc رو می نوشتم ولی تست ielts رو نمی تونستم خوب بزنم واین کتاب خیلی بم کمک کرد و روز به روز بهتر شد

نقل قول نوشته اصلی توسط sayyafzadeh
    سلام به همگی و عیدو پیشاپیش تبریک میگم
    یه چندتا سوال داشتم
    1-در مورد writing نمی دونم چیکار کنم کم بنویسم من حداقل 2 صفحه 600 کلمه مجبور میشم بنویسم تقریبا 50 دقیقه وقتمو میگیره ولی می ترسم با این سبک نوشتن در امتحان دچار مشکل بشم.. و همچنین در مورد بخش اول writing چه منبعی خوبه که بتونم نمرشو بیارم
    2-در مورد reading بهترین منبع چیه

اقا کتاب listen here فوق العادست من باش حال کردم واسه listening خیلی خوبه قبل از این کتاب من خوب bbc رو می فهمیدم و می نوشتم bbcرو شاید بگم بالغ بر 90% bbc رو می نوشتم ولی تست ielts رو نمی تونستم خوب بزنم واین کتاب خیلی بم کمک کرد و روز به روز بهتر شد
    well this is one of the most usual problem among those who want to take part in IELTS exams,specially in first section of writing when they should analayse two diagrams or tables,and as you know if you write more than 150 words you will be peanalised .The best way to overcome this problem is to write as much as possible and also try to mention to the most important parts of the graph,table etc(e.g. max point,min point ,the overal trend of graph ,the status of graph in the beginning and at the end of the period etc )about the beneficial source for writing i think Focus on ielts and objectives contain practical points and hints.also for reading the best source to prepare for exam is cambridge book which is absolutely similar to those you should read in real situation.regards

mAhdi's comment:
    Dear bijanh_2006 though I know your English Language is fine, I recommend you answer Persian's question just in Persian. ( Every answer like its question )
    We have to emphasize on our language even over the oceans, Thanks

هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

سلام
    2 ماه ديگه امتحان دارم، speaking ام ضعيفه، يعني زياد روان و ئيه ريز حرف نمي زنم فكر مي كنم وسطش گاهي يه كلمه نمياد تو ذهنم و .... ،البته reading ام خوبه درحد 7 تا 8 ، ولي speaking وارد نيستم،
    چه مي توان كرد؟
    معلم خصوصي بگيرم؟ البته الان كلاس ielts ميرم گروهي
    يه چاره انديشي بفرماييد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)