صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: ايميل از برخي دانشگاه ها در خصوص دريافت نمرات GRE شما!!!

پیش فرض پاسخ : ايميل از برخي دانشگاه ها در خصوص دريافت نمرات GRE شما!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda2012 نمایش پست ها
    واسه منم دوبار ایمیل زده که اپلیکیشن فی رو واست ویو کردیم، من تازه دیدم!!! رفته بودن تو Spam
    این تاثیری داره تو پذیرش ؟

It brings us great to joy to inform you that we are waiving your application fee
    during the month of December.

Innovation, invention and scientific inquiry define the 122-year history of the Illinois
    Institute of Technology. IIT educated many of the industrial leaders who built
    Chicago into one of America’s great cities.
    .......
    آره دقیقا همینه، شما جی آر ای دادین ؟ میشه بپرسم نمرتون چند شده؟ البته اگه دوس ندارین جواب ندین. فقط میخوام بدونم نمره خودم چطوره...
    راستش تو بخش پذیرش های پارسال یه نگاه که انداختم متوجه شدم از نیوجرسی و ایلینویز تک پارسال هم ایمیل فرستاده شده و بچه ها پذیرش بدون فاند گرفتن . هم کلاسیه خود من هم از ایلینویز تک واسش این ایمیل اومده بود ولی اپلیکیشن فی رو واسش ویو نکرده بودن، پذیرش بی فاند برای پاییز 2013 گرفت. الانم یه سال دیفر کرده ثبت نامشو، داره با استادا مکاتبه میکنه که بتونه RA ای، چیزی ردیف کنه بره باز باید بچه هایی که قبلا اپلای کردن نظرشونو بگن من خودمم مثه شما هیچی نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    آره دقیقا همینه، شما جی آر ای دادین ؟ میشه بپرسم نمرتون چند شده؟ البته اگه دوس ندارین جواب ندین. فقط میخوام بدونم نمره خودم چطوره...
    راستش تو بخش پذیرش های پارسال یه نگاه که انداختم متوجه شدم از نیوجرسی و ایلینویز تک پارسال هم ایمیل فرستاده شده و بچه ها پذیرش بدون فاند گرفتن . هم کلاسیه خود من هم از ایلینویز تک واسش این ایمیل اومده بود ولی اپلیکیشن فی رو واسش ویو نکرده بودن، پذیرش بی فاند برای پاییز 2013 گرفت. الانم یه سال دیفر کرده ثبت نامشو، داره با استادا مکاتبه میکنه که بتونه RA ای، چیزی ردیف کنه بره باز باید بچه هایی که قبلا اپلای کردن نظرشونو بگن من خودمم مثه شما هیچی نمیدونم.
    آره من جی آر ای دادم نمره هام اینه
    verbal: 151
    quant: 168
    writing: 3.5

من این دانشگاه رو اصلا نمی خواستم اپلای کنم، اگه اینجوری پذیرش بدون فاند می دن بهتره که اپلای نکنیم الکی ریکام می سوزه
    مرسی از اطلاعی که دادین

Junior Member

بچه به نظر من خیلی ربطی به این ایمیل ها نداره که بعدا پذیرش بدن یا ندن... اونا الان فقط نمره جی آر ای ما رو دارن و هیچ اطلاعی از رزومه ندارن. خیلی منطقی هست که موقع تصمیم در مورد پذیرش و فاند همه ی جوانب رو در نظر بگیرن... این فقط یک فرصت هست که میتونیم ازش استفاده کنیم و شانسمون رو مجانی امتحان کنیم.... امیدوارم همگی موفق باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sagharb نمایش پست ها
    من یادمه که پارسال حتی قبل از اینکه تو تافل و جی آر ای ثبت نام اصلی کرده باشم، به صرف اینکه پروفایل باز کرده بودم برام از این ایمیلا میومد با همین تبریک و فلان!! ))) ستاد روحیه دهی اند اینا یحتمل!
    منم با ایشون موافقم
    منم سال پیش جی ار ای پروفایل درست کردم و با اینکه هنوز ثبت نام نکردم واسم میاد دانشکاه فلان که نمرت خوب شده اپلای کن و شاید سرویس هاشوون رندم هست که واسه تشویق بچه هاست در حالی که یک بارم ازمون ندادم !!!!!

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    منم با ایشون موافقم
    منم سال پیش جی ار ای پروفایل درست کردم و با اینکه هنوز ثبت نام نکردم واسم میاد دانشکاه فلان که نمرت خوب شده اپلای کن و شاید سرویس هاشوون رندم هست که واسه تشویق بچه هاست در حالی که یک بارم ازمون ندادم !!!!!
    حتما جواب من به ایشون رو نخوندید.
    گفتم که ظاهرا پارسال سیستم شون تازه راه افتاده بوده و مشکل داشته. برای کاربرای خارجی هم مواردی بوده که ایمیل اشتباهی رفته. اما امسال ندیدم برای کسی از این ایمیل های اشتباه رفته باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    ایلینویز تک همچنان داره واسه ایمیل من میفرسته که اپلیکیشن فی رو واست ویو کردیم، ولی من هنوز نمره ام نیومده، فک میکنم امتحانمو خوب دادم وقتی سوالا رو با بچه ها مقایسه میکردیم. آیلتسمم 7 شده بودم با رایتینگ 8.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milano91 نمایش پست ها
    من هم از Michigan همچین ایمیلی دریافت کردم، که waive کرده بودن.
    یعنی چی مدرک ندادن؟ واسه من یک کد توی ایمیل دادن که توی فرم اپلای زمانی که باید پول میدادم اون کد را وارد کردم.
    شما فکر میکنید چند بشید حدودا جی آر ای؟ تافل یا IELTS چند شدید ؟ میخوام بدونم خیلی خیلی خوش شانس بودیم یا اینکه واقعا نمرمون خوب شده...
    واسه آیندگان این پست رو میذارم، منم همونطور که گفتم از دو تا دانشگاه ایمیل داشتم. ایمیل اول که دو روز بعد امتحانم اومد شاید بر اساس بیس اطلاعات بوده، ولی ایمیل دوم که چندین بار تکرار شد شاید بر اساس نمره جی آر ایم بوده، نمیدونم این اصلا جزو نمره های خوبه یا نه، ولی میذارم اینجا که بعدا بچه ها اگه ایمیل دریافت کردن یه تخمینی از نمره هاشون داشته باشن. البته برای دانشگاه ایلینویز تک که هی ایمیل میزد اپلیکیشن فی رو واست ویو کردیم، جی آر ای فنی مهندسی بعضی دانشکده ها رو که تو سایتش گذاشته بود و من چک کردم، دیدم مینیمم پایینی داشت، مثلا رایتینگ 2.5 میخواست و مجموع 294 فکر کنم !
    Q=168
    V=147
    Aw=3.5

Junior Member

با سلام من 19 بهمن امتحان gre دادم اما چون می خوام برم استانبول تکنیک
    به من گفتن فقط نمره ریاضی براشون مهمه منم کوانت زدم 162 شدم اما الان با این همه که گذشته هیج ایمیلی دریافت نکردم اصلا نمی دونم باید چیکار کنم
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    منم با ایشون موافقم
    میشه لطفا راهنمایی کنید که تو چه سایتی پروفایل را ساختین که دانشگاه ها تونستن ببینن؟ ممنون

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)