صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: ايميل از برخي دانشگاه ها در خصوص دريافت نمرات GRE شما!!!

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن نتایج GRE ( تلفنی و آنلاین و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    قصد ناامید کردن دوستان را ندارم. چه بسا نتایج همین حالا هم معلوم باشد و این دانشگاهها این ایمیل ها را برای نمره های خوب فرستاده باشند اما این نکته را هم در نظر بگیرید که دانشگاههای عضو Search Service امکان جست و جو بر اساس پارامترهایی نظیر زمان امتحان، جنسیت، رشته و... را هم دارند و امکان هم دارد که دریافت امیل ها ناشی از جست و جوی آنها بر اساس پارامترهایی جز نمره باشد.
    توی ایمیل از قول رییس Graduate Division دانشگاه نوشته شدهCongratulations on your excellent GRE scores this year
    خیلی بعیده سرکاری باشه. چرا باید همچین کاری کنن؟
    مثلا چه علتی داره این دانشگاه های مطرح بیان ایمیل های غیرواقعی بفرستن که مثلا یه عده رو تشویق کنن اپلای کنن تا Application fee بیشتری گیرشون بیاد؟
    حالا اگه یه دانشگاه درجه پایین اینکار رو میکرد یه چیزی

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    توی ایمیل از قول رییس Graduate Division دانشگاه نوشته شدهCongratulations on your excellent GRE scores this year
    خیلی بعیده سرکاری باشه. چرا باید همچین کاری کنن؟
    مثلا چه علتی داره این دانشگاه های مطرح بیان ایمیل های غیرواقعی بفرستن که مثلا یه عده رو تشویق کنن اپلای کنن تا Application fee بیشتری گیرشون بیاد؟
    حالا اگه یه دانشگاه درجه پایین اینکار رو میکرد یه چیزی
    برای آن که احتمال دارد این ایمیل تمپلیت باشد. در واقع این سیستم، سیستم نوپایی است و هنوز اشکالات فراوانی دارد. اگر سری به thegradcafe بزنید از موضوع مطلع می شوید. این سرویس چندان کارآمد عمل نمی کند و گاهی اپلیکنت ها را با انبوهی ار ایمیل های مرتبط و نامرتبط بمباران می کند.
    دانشگاههای مطرح ممکن است میلی نداشته باشند که اپلیکنت های unqualified را تشویق به اپلای کنند. اما اگر بین نیافتن اپلیکنت و یافتن تعداد زیادی اپلیکنت که فقط عده ای از آنها به شدت qualified هستند راهی داشته باشند، ممکن است دومی را انتخاب کنند.
    البته همان طور که گفتم نهایتن بحث احتمالات در میان است. ممکن است کسی که ایمیل را دریافت کرده واقعن هم به دلیل دریافت نمره ی عالی پیشنهاد را دریافت کرده باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    برای آن که احتمال دارد این ایمیل تمپلیت باشد. در واقع این سیستم، سیستم نوپایی است و هنوز اشکالات فراوانی دارد. اگر سری به thegradcafe بزنید از موضوع مطلع می شوید. این سرویس چندان کارآمد عمل نمی کند و گاهی اپلیکنت ها را با انبوهی ار ایمیل های مرتبط و نامرتبط بمباران می کند.
    دانشگاههای مطرح ممکن است میلی نداشته باشند که اپلیکنت های unqualified را تشویق به اپلای کنند. اما اگر بین نیافتن اپلیکنت و یافتن تعداد زیادی اپلیکنت که فقط عده ای از آنها به شدت qualified هستند راهی داشته باشند، ممکن است دومی را انتخاب کنند.
    البته همان طور که گفتم نهایتن بحث احتمالات در میان است. ممکن است کسی که ایمیل را دریافت کرده واقعن هم به دلیل دریافت نمره ی عالی پیشنهاد را دریافت کرده باشد.
    آخه برای من application fee را برداشته Michigan... واقعا بعید میدونم برای در حجم بالایی این کار را بکنن.. از طرف دیگه مینیمم های دانشگاه Michigan برای GRE خیلی بالاس! یعنی من بعید میدونم آورده باشم چون اصلا واسه جی آر ای وقت نذاشتم Q=165 V= 155 و ٌW=4 هست و اگه به فرض نمره رایتینگ ام رو نداشته باشن، مطمین ام وربال حداکثر 150 میشم. من میخوام بدونم کس دیگه ای هست که fee waive شده باشه یا نه؟ و واقعا احتمال بده نمره جی آر ای تاپی داشته؟!!

رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

پیش فرض پاسخ : ايميلي از برخي دانشگاه ها در خصوص دريافت نمرات GRE شما!!!

این جواب ایمیل از ایرواین برا من اومده
    We do not know your score, but you were identified by ETS as having obtained a good score/ Congratulations

رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

این ایمیل الان از ایرواین اومد. احتمالا برای بقیه دوستان هم که با این موضوع مواجه بودن اومده باشه. دیگه کامل توضیح داده و سوالامون رو جواب داده

Dear Prospective Graduate Students,

Recently you may have received an email from us inviting you to apply to UC Irvine. Again, we truly appreciate your interest and hope that you consider our university as your top choice for graduate school! There have been a few common questions, which we hope to answer here.

?Q: How did UC Irvine receive my email address

A: When you took your GRE test this year, you had the option to allow schools to contact you based on your GRE scores or GPA through the GRE Search Service. We ran extensive GRE searches to locate test-takers who had exhibited an excellent academic record, scored highly on their GRE, or both. If you have received this email, this means that you met our highly-selective criteria. We also modified our searches to make sure that UC Irvine had programs especially tailored to your stated field of interest.

?Q: I haven’t received my GRE score yet. Does UC Irvine have it

A: The GRE Search Service does not release specific GRE scores to higher education institutions. However, the GRE service has your scores and allows us to find individuals based on a combination of desired GPA and GRE scores. If you have questions regarding why you have not received your score yet, you may want to contact the Educational Testing Service directly.

We hope that this message answers some of your questions. Please do not hesitate to contact us if you have any further inquiries.

Wishing you success in your academic endeavors,

UC Irvine Graduate Prospect
    UCIGradProspect@uci.edu
    ویرایش توسط keivan68 : November 27th, 2013 در ساعت 02:55 AM

سلام به دوستان
    من هم از یو سی ایرواین ایمیل گرفتم و همینطور ایمیل دوم Q&A رو. امتحان رو تقریبن خوب دادم. اما راجع به وربال نمی‌تونم چیزی بگم. زبانم خوبه و آیلتس 7.5 شدم که تو دوره‌ای بود که اصلن آمادگی نداشتم و نخونده بودم. تو یکسال گذشته تدریس می‌کردم و احتمالن الان نمره‌ام 8 باشه.
    حالا بچه‌ها به نظرتون این ایمیل واقعن بر اساس نمره اومده؟ بقیه هم تجربه‌هاشونو بگن لطفن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

منم این دو تا ایمیلو از UC Irvine

گرفتم، کسی از دوستان میدونه سالهای قبل هم از این موارد داشتیم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : ايميل از برخي دانشگاه ها در خصوص دريافت نمرات GRE شما!!!

دوستان همچین ایمیلی واسه یکه از بچه های فروم اومده بود پارسال این لینک رو ببینید . از RPI بهش آفر دادن
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?51221-نتايج-پذيرش-رشته‌هاي-فني-مهندسي-در-سال-2013

Junior Member

سلام به همگي واسه منم از irvine همين دو تا ايميل اومده من IELTS رو 6.5 شدم اين امتحان رو هم بد ندادم ولي اين ايميل يعني چي آخه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

من یادمه که پارسال حتی قبل از اینکه تو تافل و جی آر ای ثبت نام اصلی کرده باشم، به صرف اینکه پروفایل باز کرده بودم برام از این ایمیلا میومد با همین تبریک و فلان!! ))) ستاد روحیه دهی اند اینا یحتمل!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)