صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: ايميل از برخي دانشگاه ها در خصوص دريافت نمرات GRE شما!!!

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

پیش فرض پاسخ : ايميل از برخي دانشگاه ها در خصوص دريافت نمرات GRE شما!!!

ظاهرا پارسال سیستم شون تازه راه افتاده بوده و مشکل داشته. برای کاربرای خارجی هم مواردی بوده که ایمیل اشتباهی رفته. اما امسال ندیدم برای کسی از این ایمیل های اشتباه رفته باشه...
    حالا دیگه الله اعلم. باید منتظر موند و دید

من هم همین ایمیل رو از UC Irvine و یه ایمیل با عنوان waive شدن اپلیکیشن فی از Illinois Tech دریافت کردم. ایمیل Illinois Tech دقیقا 7 دسامبر اومد ولی ایمیل UC Irvine فک میکنم دقیقا یه روز قبل امحان جی آر ایم بود که 8 نوامبر میشه. Dear ....,

It brings us great to joy to inform you that we are waiving your application fee
    during the month of December.

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    من هم همین ایمیل رو از UC Irvine و یه ایمیل با عنوان waive شدن اپلیکیشن فی از Illinois Tech دریافت کردم. ایمیل Illinois Tech دقیقا 7 دسامبر اومد ولی ایمیل UC Irvine فک میکنم دقیقا یه روز قبل امحان جی آر ایم بود که 8 نوامبر میشه. Dear ....,

It brings us great to joy to inform you that we are waiving your application fee
    ببخشید الان ایمیلمو چک کردم و گفتمو اصلاح میکنم، ایمیله دانشگاه کالیفرنیا هم بعد جی آر ایم اومده ولی دقیقا دو روز بعدش، که بعید میدونم هنوز برگه ای صحیح کرده بودن ...

اینکه اپلیکیشن فی رو Waive میکنن خیلی باحاله ... فک کنم این واسه بقیه هم باشه، چون به من مدرک ندادن که بگن تو نشون بده اینو، تا هزینه ثبت نام رو ازت نگیریم. فقط یه ایمیل طولانی اومده که من یه قسمتشو اینجا گذاشتم.

Banned

واسه من از دانشگاه columbia , uc irvine ایمیل اومده بود، نمره ام هم خوب نشد 304 شد البته معدل هم مهمه اما اونم خیلی بالا نبود و اینکه شما باید گزینه search service رو فعال میکردین.

Junior Member

ببخشید الان ایمیلمو چک کردم و گفتمو اصلاح میکنم، ایمیله دانشگاه کالیفرنیا هم بعد جی آر ایم اومده ولی دقیقا دو روز بعدش، که بعید میدونم هنوز برگه ای صحیح کرده بودن ...

اینکه اپلیکیشن فی رو Waive میکنن خیلی باحاله ... فک کنم این واسه بقیه هم باشه، چون به من مدرک ندادن که بگن تو نشون بده اینو، تا هزینه ثبت نام رو ازت نگیریم. فقط یه ایمیل طولانی اومده که من یه قسمتشو اینجا گذاشتم.
    من هم از Michigan همچین ایمیلی دریافت کردم، که waive کرده بودن.
    یعنی چی مدرک ندادن؟ واسه من یک کد توی ایمیل دادن که توی فرم اپلای زمانی که باید پول میدادم اون کد را وارد کردم.
    شما فکر میکنید چند بشید حدودا جی آر ای؟ تافل یا IELTS چند شدید ؟ میخوام بدونم خیلی خیلی خوش شانس بودیم یا اینکه واقعا نمرمون خوب شده...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afagh1389 نمایش پست ها
    واسه من از دانشگاه columbia , uc irvine ایمیل اومده بود، نمره ام هم خوب نشد 304 شد البته معدل هم مهمه اما اونم خیلی بالا نبود و اینکه شما باید گزینه search service رو فعال میکردین.
    اره واسه من هم از این دو جا اومده بود. search service ام هم فعال بود... ولی این Michigan خیلی عجیب بود!

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

ایمیل من که درست دراومد
    Verbal: 153, Quantitative: 170, Overall Score: 323, Analytical writing: 3.5
    بقیه هم لطفا بگن نمره هاشون رو، تا ببینیم مال اونا هم درست بوده یا نه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن نتایج GRE ( تلفنی و آنلاین و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط milano91 نمایش پست ها
    آخه برای من application fee را برداشته Michigan... واقعا بعید میدونم برای در حجم بالایی این کار را بکنن.. از طرف دیگه مینیمم های دانشگاه Michigan برای GRE خیلی بالاس! یعنی من بعید میدونم آورده باشم چون اصلا واسه جی آر ای وقت نذاشتم Q=165 V= 155 و ٌW=4 هست و اگه به فرض نمره رایتینگ ام رو نداشته باشن، مطمین ام وربال حداکثر 150 میشم. من میخوام بدونم کس دیگه ای هست که fee waive شده باشه یا نه؟ و واقعا احتمال بده نمره جی آر ای تاپی داشته؟!!
    خب حالا که نمره ام اومد گفتم بیام و اطلاع بدم برای آیندگان شاید مفید واقع شود...
    V: 153, Q: 169, W:3.5 در کل راضی ام.... حالا که خوب بررسی میکنم میبینم که از Michigan Engineering واسه من ایمیل اومده بود و اسم دانشکده خاصی رو نگفته بودن... این مینیم هایی که من نوشتم برای یک دانشکده خاص هست نه برای Engineering به طور کلی، و اونا از اینکه من برای کدوم دانشکده میخوام اقدام کنم اطلاعی نداشتند. ولی به هر حال شانس آوردم و application fee برام waive شد....

نقل قول نوشته اصلی توسط milano91 نمایش پست ها
    من هم از Michigan همچین ایمیلی دریافت کردم، که waive کرده بودن.
    یعنی چی مدرک ندادن؟ واسه من یک کد توی ایمیل دادن که توی فرم اپلای زمانی که باید پول میدادم اون کد را وارد کردم.
    شما فکر میکنید چند بشید حدودا جی آر ای؟ تافل یا IELTS چند شدید ؟ میخوام بدونم خیلی خیلی خوش شانس بودیم یا اینکه واقعا نمرمون خوب شده...
    ایلینویز تک همچنان داره واسه ایمیل من میفرسته که اپلیکیشن فی رو واست ویو کردیم، ولی من هنوز نمره ام نیومده، فک میکنم امتحانمو خوب دادم وقتی سوالا رو با بچه ها مقایسه میکردیم. آیلتسمم 7 شده بودم با رایتینگ 8.

Junior Member

ایلینویز تک همچنان داره واسه ایمیل من میفرسته که اپلیکیشن فی رو واست ویو کردیم، ولی من هنوز نمره ام نیومده، فک میکنم امتحانمو خوب دادم وقتی سوالا رو با بچه ها مقایسه میکردیم. آیلتسمم 7 شده بودم با رایتینگ 8.
    واسه منم دوبار ایمیل زده که اپلیکیشن فی رو واست ویو کردیم، من تازه دیدم!!! رفته بودن تو Spam
    این تاثیری داره تو پذیرش ؟

Innovation, invention and scientific inquiry define the 122-year history of the Illinois
    Institute of Technology. IIT educated many of the industrial leaders who built
    Chicago into one of America’s great cities.
    .......

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)