صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: تعويض كارت پايان خدمت و راه كار هاي آن براي كساني كه در كانادا مي باشند.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تعويض كارت پايان خدمت و راه كار هاي آن براي كساني كه در كانادا مي باشند.

من از چندتاشون پرسیدم گقتن نمی فرستیم. تازه اگر هم بفرستن آدم باید همش حرص بخوره تا برسه، آخه تمام مدارک زندگی رو باید بدید (کارت ملی، پایان خدمت، شناسنامه، مدرک تحصیلی) چیزیشون بشه جبرانش خیلی سخته. با مسافر بفرستید. بله خانواده می تونن براتون انجام بدن. من پدرم برام اقدام کرد.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تعويض كارت پايان خدمت و راه كار هاي آن براي كساني كه در كانادا مي باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    من از چندتاشون پرسیدم گقتن نمی فرستیم. تازه اگر هم بفرستن آدم باید همش حرص بخوره تا برسه، آخه تمام مدارک زندگی رو باید بدید (کارت ملی، پایان خدمت، شناسنامه، مدرک تحصیلی) چیزیشون بشه جبرانش خیلی سخته. با مسافر بفرستید. بله خانواده می تونن براتون انجام بدن. من پدرم برام اقدام کرد.
    برای تعویض کارت پایان خدمت، تنها کافی هست که کپی برابر اصل مدارک شناسنامه و کارت ملی در اختیار کسی باشه که بهش وکالت تام دادید (البته اصل کارت پایان خدمت باید باشه). با ایم مدارک اون فرد میره پلیس +10 و میتونه کارت پایان خدمت رو هم عوض کنه البته عکس معمولی هم به همراه داشته باشه . برای من پدرم این کار رو کرد و عکس پاسپورتم رو هم داد و زدند روی کارت جدید. جای نگرانی نداره. من همینطوریه تعویض کردم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Superstar

مهلت تعویض کارت های پایان خدمت تا بهار سال آینده تمدید شد.
    http://www.tabnak.ir/fa/news/378417/...AF%D9%85%D8%AA

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)