صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: فرق علوم کامپیوتر با مهندسی کامپیوتر در چیست؟

Banned

پیش فرض پاسخ : فرق علوم کامپیوتر با مهندسی کامپیوتر در چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط e_live نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    یعنی Computer science نرم افزاره
    Computer engineering سخت افزار?

دانشگاهی که میخوام اپلای کنم واسه ترم بهار computer scienceاش closed است
    Computer engineering بازه
    computer engineering را اقدام کنم، چقدر احتمال تغییر در آنجاست
    سلام

- بله.. تقریبا دسته بندی درستی هست...

- شما حتی از بی ربط ترین رشته ها هم potentially امکان transfer به رشته دیگه رو خواهید داشت... به شرطی که مثلا اگر قرار هست به عنوان دانشجوی graduate فعالیت کنید، بتونید در رشته جدید با استادی در دانشگاهتون ارتباط برقرار کنید و نوعا position ی از اون به دست بیارید... در کل امکان transfer تا حد بسیار زیادی feasible هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان
    من از یکی از بچه های شریف شنیدم که گرایش های علوم کامپیوتر رو در ایران ضعیف کار میکنن و به نسبت گرایش هایی مثل الگوریتم و نرم افزار اساتید قوی نیستن. نظر شما چیه؟ بعد اینکه علوم کامپیوتر ظرفیت ها هم کم میگیره که!!!
    من موندم چیکار کنم.

Junior Member

سلام
    امکان تغییر رشته بعد از ترم اول از علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر وجود داره؟
    و این که توی فنلاند کدوم یکی رو بهتر پذیرش می کنن؟
    حداقل نمره آیلتس برای تحصبل در اونجا باید چند باشه؟

Junior Member

دوستان سلام . من سال سوم هنرستان هستم و میخوام مهندسی نرم افزار ادامه بدم و بعد از دیپلم برای ادامه تحصیل برم آمریکا کسی میدونه برای ما که باید فوق دیپلم بگیریم توی امریکا باید بریم کالج یا دانشگاه؟

Junior Member

برای تحصیل تقریبا بیشتر کشور ها و دانشگاه آیلتس 6 یا 6.5 و میخوان .

Junior Member

می تونیم بگیم کاردانی نرم افزار یک نوعی از علوم کامپیوتری است ؟؟؟

Junior Member

درود دوستان
    لطفا دوستانی که توی آمریکا هستند و اطلاعات خوبی دارند مخصوصا اونهایی که توی علوم کامپیوتر نظری، یا مهندسی برق مخابرات، یا نظریه اعداد محاسباتی و الگوریتمیک، یا ریاضیات رمزنگاری و کدگذاری درس خوندند یا دوستایی تو این رشته ها داشتند بسیار خوشحال میشم لطف بفرمایند، راهنمایی کنند.
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ریاضی محض و کارشناسی مهندسی برق هستم و پایان نامه ارشدم رو روی موضوعی کار کردم که مربوط به
    رمزنگاری (pure cryptography) هست (البته توش کار برنامه نویسی انجام ندادم و بیشتر کار ریاضی و الگوریتمیک بوده) و ارتباط زیادی با شاخه نظری رشته علوم کامپیوتر(theoretical computer science) داره. سوالم این هست که باتوجه به اینکه رشته علوم کامپیوتر چندین شاخه اصلی داره که یکیش شاخه theory (نظری) هست:
    1. بازار کار شاخه theoretical computer science یا همون علوم کامپیوتر نظری توی آمریکا چه طوره؟
    2.
    من می خوام دکترا رو توی رشته ای ادامه بدم که مرتبط با پایان نامه ارشدم باشه که برای رسیدن به این هدف میتونم برای سه دانشکده (ریاضی)، (علوم کامپیوتر نظری)، (مهندسی برق مخابرات) ، اقدام کنم چون که اساتیدی که کارهای مورد علاقه من رو انجام میدن توی این سه دانشکده میشه پیداشون کرد. سوالم اینه که من برای این دانشکده ها به ترتیب اولویت، برای کدومشون اپلای کنم، تا پذیرشم احتمتالش بیشترباشه (با توجه به رزومم: البته من هیچ course‌ ای رو از رشته علوم کامپیوتر پاس نکردممگر "رمزنگاری، کدگذاری" . منتها پایان نامم مربوط به algorithmic number theory و cryptography‌ هست که اشتراکی هست بین ریاضی محض و علوم کامپیوتر که در این بین به شاخه "علوم کامپیوتر نظری" بسیار مربوط میشه) ؟
    3. با توجه به اطلاعاتی که در بالا دادم ، برای بازارکار در آ مریکا آیا مهم هست که من در کدوم یک از این سه دانشکده، در آمریکا مدرک بگیرم؟ یعنی میخوام بدونم کدوم یک از این سه تا دانشکده را در صورت داشتن حق انتخاب، پیشنهاد میکنید که تو اولویت بذارم تا در صورت پذیرش، برای بازارکار در آمریکا شانسم بعدا بالاتر باشه؟
    (ضمنا من به ریاضیات بسیار زیاد علاقه دارم و اینکه توی برنامه نویسی فعلا در حد متوسط رو به بالا هستم ولی اگر نیاز کارم باشه "مخصوصا توی رشته علوم کامپیوتر و مهندسی برق" حتما برای بهتر یاد گرفتنش وقت خواهم گذاشت)
    پیشاپیش مرسی از پاسختون

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)