صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 83

موضوع: تجربیات آزمون 30 نوامبر و 16 دسامبر 2013 -اولین آزمون های Computer-based GRE® revised

Global Moderator

Simon آواتار ها

Thumbs up تجربیات آزمون 30 نوامبر و 16 دسامبر 2013 -اولین آزمون های Computer-based GRE® revised

كاربران گرامي
    سلام

با آرزوي موفقيت و پيروزي براي همه ي شما ؛ لطفا در اين تاپيك به بيان تجربيات خود در خصوص آزمون
    Computer-based GRE® revised برگزار شده در مركز سنجش بپردازيد. در خصوص بيان تجربيات خود به نكات زير توجه فرماييد:

1-از بيان تجربياتي كه به نوعي ترويج دهنده ي تقلب محسوب مي شود
    اكيدا خودداري فرماييد.
    2-بيان تجربياتي كه به نقاط ضعف سنتر در خصوص پوشش دادن
    قوانين ETS مربوط مي شود، ممنوع مي باشد.
    3-از بحث هاي دو نفره كه با عنوان تاپيك مغاير مي باشد خودداري فرماييد.
    4-بحث و بررسي در خصوص مفاد آزمون
    (رياضي - وربال- رايتينگ) در اين تاپيك آزاد مي باشد و در صورت نياز به تاپيك جديد، پستها منتقل خواهند شد.
    5-كليه ي پستهاي مغاير با
    3 بند اول بدون ارسال پيام خصوصي و در صورت تكرار با ارسال اخطار حذف خواهند شد.
    6-
    جمع‌بندی مقررات (حتما بخوانید)

ممنون از همكاري شما
    تيم مديريت AA

ویرایش توسط Simon : December 1st, 2013 در ساعت 03:37 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

Thumbs up تجربیات آزمون 30 نوامبر 2013 -اولین آزمون Computer-based GRE® revised

امروز اولين امتحان برگزار ميشه كاش دوستان بيان و تجربه هاشونو بگن.چون براي اولين باره قطعا نواقصي وجود خواهد داشت. من خودم 22 دسامبر هستم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون (GRE Revised General Test (CBT در ایران

خوب راستش اولین آزمون که کنسل شد!!! نواقص یه کم جدی بود!

Junior Member sobhan_iust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering. IUST

پیش فرض پاسخ : آزمون (GRE Revised General Test (CBT در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط ucb نمایش پست ها
    خوب راستش اولین آزمون که کنسل شد!!! نواقص یه کم جدی بود!

سلام دوست عزیز،
    شما امتحان دادین؟ چرا کنسل شد!!!؟
    راستش من ۱۶ دسامبر، حدود ۲ هفته دیگه امتحان دارم، اگه کنسل بشه اونم که همه برنامه هام به هم میریزه!!!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض اشکالات به وجود آمده در GRE CBT سازمان سنجش 30 Nov

اشکالات به وجود آمده در GRE CBT سازمان سنجش 30 Nov

با توجه به عدم اتمام امتحان 30 Nov در سازمان سنجش به دلیل قطعی سیستم و لزوم پیگیری دوستان برای پیدا کردن راه حل مناسب و در میان گذاشتن نظرات و نتایج، این پست ایجاد شده است.

از تمامی دوستان خواهش می کنم تحت هیچ عنوان شماره تیکت رو به صورت عمومی و خصوصی ارسال نکنید.

در صورت ارسال ایمیل و یا تماس با ETS خواهشمند است نتایج را به سایر دوستان اعلام نمایید.

با تشکر
    bomzym

===================

پی نوشت: من خودم امتحان نداشتم. متن فوق را یکی از دوستان نوشت و برایم ایمیل کرد و از من خواست در این فروم پست بگذازم.
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member bomzym آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 30 نوامبر 2013 -اولین آزمون Computer-based GRE® revised

قابل توجه دوستانی که در تاریخ 30Nov امتحانشون در سنجش برگزار نشد

با سلام
    همایون پور هستم(که قرار بود تاپیکی برای هماهنگی دوستان در این سایت قرار بدم)
    متاسفانه امکان گفتگو در این سایت بر اساس قوانین وجود ندارد
    لطفا دوستانی که در این تاریخ امتحان داشتند جهت گفتگو ایمیلشون رو به بنده پیام خصوصی دهند تا در گروه gmail عضو شوند و اونجا گفتگو انجام شود
    در این پست قرار صرفا نتایج پایانی و اقدامات دوستان جهت راهنمایی قرار داده خواهد شد

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 30 نوامبر 2013 -اولین آزمون Computer-based GRE® revised

سلام به همه دوستان

من آزمون نداشتم اما یه پیشنهاد دارم. به ای تی اس سریعا ایمیل بزنید و اعتراض خودتونو بگید و ازشون یه تاریخ امتحان مجدد بخواهید. اگه تعداد زیاد باشه حتما بررسی میکنن و انجام میدن. اما نباید دیر ایمیل بزنید.

توی متن نامه حتما بگید که این شرایط تمام برنامه های اپلای رو بهم میریزه.

امیدوارم که کمکی به همه بشه

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

اونایی که ازمون اول رو دادین، شما کارت ورود به ازمون گرفتید؟ یعنی روز آزمون به جز کارت شناسایی هیچی نبریم؟ توی سایت سنجش باید ثبت نام کرد (مثل کاغذیش) یا اونم نمیخواد؟ تو سایت سنجش که هیچی ننوشته. بعد میشه یه توضیح بدید که چی شد که کنسل شد؟ اصلن چند نفر بودید...
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member bomzym آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

چند تا نکته
    اولا سوالای writing دقیقا سوالای PBT پارسال بود
    برای ورود به جلسه هیچ چیز جز کارت ملی یا پاسپورت لازم نیست
    آخر هم نه خودشون میدونستن، نه ما فهمیدیم که آیا اونروز می تونستیم 4تا دانشگاه برای ریپورت رو انتخاب کنیم یا نه؟!!
    هیچ جایی برای ثبت نام در سایت سنجش وجود ندارد
    ما 50 نفر بودیم که اولین نفر دوست کنار دستی من که فقط می خواست کوانت بزنه به مشکل خورد. بعد از دومین کوانت سیستمش ارور داد و اومدن بالا سرش که مشکل رو حل کنن
    با اینکه خیلی خوش برخورد بودند و سعی داشتند ملاحظه سایر دوستان رو بکنند، ولی به هر حال حداقل من که بغل دستش بودم اذیت شدم. ولی بازم تاکید میکنم سنتر واقعا عالی بود
    بعد یکی یکی بچه وقتی به اون قسمت میرسیدن سیستمشون ارور میداد
    تقریبا 2ساعت نشستیم و داشتند پیگیری می کردنند که مشکل رو حل کنند، ولی در آخر ETS اعلام کرد که 3 کشور دیگه هم همین مشکل رو دارند و امتحان کنسله
    امیدواریم که هر چه سریعتر بتونند واسمون آزمون بذارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

سلام من دیروز با پرومتریک تماس گرفتم اونا هم جواب دادن

Dear Candidate,
    As you may be aware, your testing appointment scheduled with Prometric at site STN11497B had to be rescheduled due to Technical issues for the following administration date:-Nov 30th, 2013The GRE Program will attempt to contact you via email to schedule a new test date, time and location that will meet your needs. You may also call email to gre-info@ets.org directly to reschedule at 1-800-772-9476, Monday – Friday 8AM to 7:45PM, Eastern Time.While we do our very best to avoid any disruption to the appointments, from time to time cancellation of an appointment is unavoidable. We apologize for any inconvenience that this may cause you and wish to make the scheduling process as easy as possible.Thank you for your business and good luck on your exam!

Kind regards,
    Mirza Mughal
    Manager Global Candidate Care
    Please do not respond to this email.

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)