صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 83

موضوع: تجربیات آزمون 30 نوامبر و 16 دسامبر 2013 -اولین آزمون های Computer-based GRE® revised

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 30 نوامبر 2013 -اولین آزمون Computer-based GRE® revised

دوستان من یکی از اونایی هستم که تو سنتر بود و امتحان کنسل شد. حدود 1 ساعت پیش (میشه سه شنبه 3 دسامبر حدود ساعت 11 قبل از ظهر) یکی از Prometric با من تماس گرفت یه چیزایی گفت راستش من تو مترو بودم خیلی متوجه نشدم چی میگه ولی برداشتم این بود که 4 تا دستورالعمل برای شما از طریق Gmail ارسال میشه باید یکی رو انتخاب کنید. ولی الان میبینم که به من ایمیلی نرسیده اگر دوستان دیگری تجربه تماس تلفنی مثل من رو دارند یه توضیحی بدن شاید برداشت من اشتباه بود! با تشکر از همگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 30 نوامبر 2013 -اولین آزمون Computer-based GRE® revised

سلام
    با من هم تماس گرفت ولی چیزی در مورد دستور العمل نگفت

به من گفت من دارم از طرف پرومتریک تماس می گیرم ما یک ایمیلی برای شما فرستادیم که تو صفحه قبل گذاشتم شما ایمیل دریافت کردید گفتم من ایمیل دریافت کردم که بعد بابت کنسل شدن امتحان عذر خواهی کردم و بعد قطع کرد. از اینجا به بعد ما باید با gre-info تماس بگیریم شماره هم که تو صفحه قبل هست. البته گفته خودشون می گیرن ولی اگر امروز تماس نگرفتن همه فردا تماس بگیریم ببینیم چی میشه

Junior Member bomzym آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط firstsupernova نمایش پست ها
    دوستان من یکی از اونایی هستم که تو سنتر بود و امتحان کنسل شد. حدود 1 ساعت پیش (میشه سه شنبه 3 دسامبر حدود ساعت 11 قبل از ظهر) یکی از Prometric با من تماس گرفت یه چیزایی گفت راستش من تو مترو بودم خیلی متوجه نشدم چی میگه ولی برداشتم این بود که 4 تا دستورالعمل برای شما از طریق Gmail ارسال میشه باید یکی رو انتخاب کنید. ولی الان میبینم که به من ایمیلی نرسیده اگر دوستان دیگری تجربه تماس تلفنی مثل من رو دارند یه توضیحی بدن شاید برداشت من اشتباه بود! با تشکر از همگی
    با من هم تماس گرفته شد که خواب بودم
    ولی در کل فت که فقط ایمیل میزنیم که مسعود در پست قبلی شما ایمیل رو گذاشته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bomzym نمایش پست ها
    چند تا نکته
    اولا سوالای writing دقیقا سوالای PBT پارسال بود
    برای ورود به جلسه هیچ چیز جز کارت ملی یا پاسپورت لازم نیست
    آخر هم نه خودشون میدونستن، نه ما فهمیدیم که آیا اونروز می تونستیم 4تا دانشگاه برای ریپورت رو انتخاب کنیم یا نه؟!!
    هیچ جایی برای ثبت نام در سایت سنجش وجود ندارد
    ما 50 نفر بودیم که اولین نفر دوست کنار دستی من که فقط می خواست کوانت بزنه به مشکل خورد. بعد از دومین کوانت سیستمش ارور داد و اومدن بالا سرش که مشکل رو حل کنن
    با اینکه خیلی خوش برخورد بودند و سعی داشتند ملاحظه سایر دوستان رو بکنند، ولی به هر حال حداقل من که بغل دستش بودم اذیت شدم. ولی بازم تاکید میکنم سنتر واقعا عالی بود
    بعد یکی یکی بچه وقتی به اون قسمت میرسیدن سیستمشون ارور میداد
    تقریبا 2ساعت نشستیم و داشتند پیگیری می کردنند که مشکل رو حل کنند، ولی در آخر ETS اعلام کرد که 3 کشور دیگه هم همین مشکل رو دارند و امتحان کنسله
    امیدواریم که هر چه سریعتر بتونند واسمون آزمون بذارند
    آزمون همون محل برگزاری آزمون تافل هست؟ اگر اونجاست با اون میزا موقع Quant به مشکل نمی خوریم؟

رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

دقیقا همونجاست

من که به مشکل خاصی نخوردم
    واسه تمرین از این نرم افزار استفاده کنین تا همه چیز دستتون بیاد
    http://www.ets.org/s/gre/powerprep/POWERPREPIIV2_1.exe

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

سلام دوستان

من امروز با ای تی اس تماس گرفتم و خانومی که ورداشت چک کرد و گفت از یک تا 3 هفته طول می کشه تا اینا بررسی کنن لطفا شما هم تماس بگیرید
    کیفیت خط یه مقدار پایین بود ولی می شد فهمید چی می گه شما هم حتما تماس بگیرید هم با ای میل هم با تلفن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

من این ایمیل الان دریافت کردم نمی دونم شما هم گرفتید یا نه لطفا خبر بدید
    I am sorry that you were unable to complete your GRE® exam on November 30, 2013. I have refunded $185 back to your account so that you
    can reschedule at your earliest convenience.

Please allow 7-10 business for the refund of $185 US back to your account.

I hope this information is helpful.

Sincerely,
    Linda Metzradt
    Test Taker Advocate

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط bomzym نمایش پست ها
    چند تا نکته
    اولا سوالای writing دقیقا سوالای PBT پارسال بود
    برای ورود به جلسه هیچ چیز جز کارت ملی یا پاسپورت لازم نیست
    آخر هم نه خودشون میدونستن، نه ما فهمیدیم که آیا اونروز می تونستیم 4تا دانشگاه برای ریپورت رو انتخاب کنیم یا نه؟!!
    هیچ جایی برای ثبت نام در سایت سنجش وجود ندارد
    ما 50 نفر بودیم که اولین نفر دوست کنار دستی من که فقط می خواست کوانت بزنه به مشکل خورد. بعد از دومین کوانت سیستمش ارور داد و اومدن بالا سرش که مشکل رو حل کنن
    با اینکه خیلی خوش برخورد بودند و سعی داشتند ملاحظه سایر دوستان رو بکنند، ولی به هر حال حداقل من که بغل دستش بودم اذیت شدم. ولی بازم تاکید میکنم سنتر واقعا عالی بود
    بعد یکی یکی بچه وقتی به اون قسمت میرسیدن سیستمشون ارور میداد
    تقریبا 2ساعت نشستیم و داشتند پیگیری می کردنند که مشکل رو حل کنند، ولی در آخر ETS اعلام کرد که 3 کشور دیگه هم همین مشکل رو دارند و امتحان کنسله
    امیدواریم که هر چه سریعتر بتونند واسمون آزمون بذارند
    سلام.
    احیانا نگفتند کدام سه کشور دیگه هم همین مشکل رو داشتند؟ یعنی هر سه کشور همزمان در آزمون همان روز به مشکل برخورده بودن؟

رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

با سلام خدمت دوستان
    از آنجایی وضعیت مشابهی داریم، از تمامی دوستان خواهشمندم که با ETS تماس گرفته و درخواست آزمون مجدد بدهند
    1-866-473-4373 من با این شماره تماس گرفتم، هم خوب جواب دادند، هم کیفیت صدا خوب بود
    اگر امشب 12/6 در حرکتی هماهنگ تماس بگیریم، مطمئنا نتیجه بهتری خواهیم گرفت

رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sagharb نمایش پست ها
    سلام.
    احیانا نگفتند کدام سه کشور دیگه هم همین مشکل رو داشتند؟ یعنی هر سه کشور همزمان در آزمون همان روز به مشکل برخورده بودن؟
    سلام
    نه متاسفانه، خیری از این موضوع نیست
    پاسخی که سنجش داد دقیقا همین بود. راست و دروغش پای خودشون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)