صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 83

موضوع: تجربیات آزمون 30 نوامبر و 16 دسامبر 2013 -اولین آزمون های Computer-based GRE® revised

Junior Member bomzym آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 30 نوامبر 2013 -اولین آزمون Computer-based GRE® revised

من واقعا این اتفاق واسم جالب بود

فک میکردم ایرانه که انقدر همه چیز بی نظمه
    ولی واقعا تو پیشرفته ترین کشور دنیا هم همین وضعیته
    اشتباه رو حاضر نیستند بپذیرند و واسش کاری انجام بدند. فقط واسشون مهمه که تبلیغات منفی نداشته باشه
    نه آینده و نه پول کسی براشون مهمه

فقط امیدوارم مشکل زودتر حل بشه

رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 30 نوامبر 2013 -اولین آزمون Computer-based GRE® revised

با عرض سلام خدمت دوستان

دیروز 5 نفر با ETS تماس گرفتیم و جواب های متنوعی رو دریافت کردیم.
    واقعا شرایط جالبی شده

به یکی گفتن پول الان داره میاد تو حسابت، اون یکی گفتن 3-4 روز دیگه پول میریزیم، یکی گفته معلوم نیست چی میشه و دو نفر هم گفتن احتمالا براتون امتحان مجدد میزاریم
    من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه که باید چیکار کرد

واقعا ....
    اگر کسی پیشنهادی داره لطفا با بقیه دوستان در میاون بذاره

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bomzym نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان

دیروز 5 نفر با ETS تماس گرفتیم و جواب های متنوعی رو دریافت کردیم.
    واقعا شرایط جالبی شده

به یکی گفتن پول الان داره میاد تو حسابت، اون یکی گفتن 3-4 روز دیگه پول میریزیم، یکی گفته معلوم نیست چی میشه و دو نفر هم گفتن احتمالا براتون امتحان مجدد میزاریم
    من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه که باید چیکار کرد

واقعا ....
    اگر کسی پیشنهادی داره لطفا با بقیه دوستان در میاون بذاره

با تشکر
    بعد از 6 بار خط عوض کردن و 45 دقیقه پشت خط موندن بهم گفتن از شرح اون چیزی که سر امتحان افتاد یه نامه با جزییات بنویسید و فکس کنید که کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم. جالب اینه که با وجود میلی که خودشون زدن اظهار بی خبری می کردن از کنسلی امتحان.
    از mirza maghul که به اسم اون اولین ایمیل عذرخواهی رسیده کسی شماره داره. حواقل اون تو جریانه.
    باید زودتر یه تاریخ تعیین کنن :\

دوستان من یک پیشنهاد دارم که انجام دادنش به همت خودمون ربط داره. من میگم دوستانی که علاقه دارند زودتر به کارمون رسیدگی بشه در اسرع وقت، یکی یک متن انگلیسی روی آماده کنه و ماجرا رو توش شرح بده و درخواست ما رو که در مرتبه اول یک آزمون تو ایران در اولین فرصته و یا اگر نشد بازپرداخت و تعیین تکلیف پولمون در اسرع وقت انجام بشه. بعد همگی با هم یک جایی (مثلا تو ایستگاه یک مترو وسط شهر) قرار بذاریم و با مشخصات کامل امضا کنیمش و برای ETS فکس کنیم. میدونم خیلی کار داریم و احتمالا حال نداریم!!! ولی این کار میتونه به حل مشکل خیلی کمک کنه،
    من از همین امروز(جمعه) آمادگیمو برای این کار اعلام میکنم.

رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

با عرض سلام خدمت دوستان

امروز خانم فتوحی با سنجش تماس گرفتند و گویا گفتند 17 دسامبر امتحان مجدد قراره برگزار کنند که فردا قطعی میشه که برگزار میشه یا نه
    ولی یه جمله تامل برانگیز گفتند"بعضی هاتون refund کردن و پولشون رو پس گرفتند"
    اولا برای اطمینان ترجیحا فردا با سنجش تماس بگیرید و خبر قطعی رو بگیرید
    ثانیا اگر پول رو پس گرفتین خبر بدین به دوستان که در جریان باشیم

با تشکر

با سلام خدمت دوستان
    بنده به همراه یک نفر دیگه، دیشب (جمعه) با ETS تماس گرفتیم و موفق شدیم یک ووچر GRE ازشون بگیریم. خود من با Supervisor صحبت کردم، یعنی اپراتور منو وصل کرد به Supervisor و خود supervisor به من یک ووچر داد و گفت که تاریخ جدیدی فعلا اعلام نشده. خب ولی من به همراه یکی از دوستان دیگه ووچر گرفتیم و تقریبا مشکل حل شد.

رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط firstsupernova نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    بنده به همراه یک نفر دیگه، دیشب (جمعه) با ETS تماس گرفتیم و موفق شدیم یک ووچر GRE ازشون بگیریم. خود من با Supervisor صحبت کردم، یعنی اپراتور منو وصل کرد به Supervisor و خود supervisor به من یک ووچر داد و گفت که تاریخ جدیدی فعلا اعلام نشده. خب ولی من به همراه یکی از دوستان دیگه ووچر گرفتیم و تقریبا مشکل حل شد.
    خوب اگر 17 دسامبر امتحان باشه شما مشمول قانون 21 روز نمی شید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bomzym نمایش پست ها
    خوب اگر 17 دسامبر امتحان باشه شما مشمول قانون 21 روز نمی شید؟
    والا من به این 17 دسامبر خیلی خیلی شک دارم، مثلا فردا، پس فردا ایمیل و یا زنگ میزنن میگن بدویید 17 دسامبر امتحانه؟!؟! بعدش من خودم با سوپروایزر صحبت کردم هیچ اطلاعی نسبت به چنین امتحانی نداشت و گفت که شما بابت امتحان کنسل شده ی 30 دسامبر، یک ووچر بگیر. در اصل این ووچر من در حکم ریفاند هست و من دیگه نمیتونم در آزمون 17 دسامبر(با فرض برگزار شدن) شرکت کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

عجب داستانی شده، این 17 دسامبر از کجا امد والا با قانون 21 روز ما دیگه نمی تونیم ثبت نام کنیم از یک طرف دیگه واسه بعضی از دوستان ایمیل ریفاند امده این چه کار می کنن؟

Junior Member

ببخشید دوستان، اگه انشالا برای شما یک امتحان جدید بزارن کس دیگه ای هم میتونه تو این امتحان شرکت کنه یا فقط مخصوص همونهایی هست که امتحانشون کنسل شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)