صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: تجربیات آزمون 22دسامبر 2013 - آزمون Computer-based GRE® revised

Global Moderator

Simon آواتار ها

Thumbs up تجربیات آزمون 22دسامبر 2013 - آزمون Computer-based GRE® revised

كاربران گرامي
    سلام

با آرزوي موفقيت و پيروزي براي همه ي كاربران محترم ؛ لطفا در اين تاپيك به بيان تجربيات خود در خصوص آزمون
    Computer-based GRE® revised برگزار شده در مركز سنجش بپردازيد. در خصوص بيان تجربيات خود به نكات زير توجه فرماييد:

1-از بيان تجربياتي كه به نوعي ترويج دهنده ي تقلب محسوب مي شود
    اكيدا خودداري فرماييد.
    2-بيان تجربياتي كه به نقاط ضعف سنتر در خصوص پوشش دادن
    قوانين ETSمربوط مي شود، ممنوع مي باشد.
    3-از بحث هاي دو نفره كه با عنوان تاپيك مغاير مي باشد خودداري فرماييد.
    4-بحث و بررسي در خصوص مفاد آزمون
    (رياضي - وربال- رايتينگ)در اين تاپيك آزاد مي باشد و در صورت نياز به تاپيك جديد، پستها منتقل خواهند شد.
    5-كليه ي پستهاي مغاير با
    3 بند اول بدون ارسال پيام خصوصي و در صورت تكرار با ارسال اخطار حذف خواهند شد.
    6-جمع‌بندی مقررات (حتما بخوانید)

ممنون از همكاري شما
    تيم مديريت AA
    ویرایش توسط Simon : December 1st, 2013 در ساعت 01:58 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 22دسامبر 2013 - آزمون Computer-based GRE® revised

با سلام وعرض ادب
    دوستان من الان با سازمان سنجش صحبت کردم:
    خدار رو شکر امروز امتحان برگزار شد و در پایان هم بچه ها نمراتشون رو دریافت کردن در مورد دوستان 30 نوامبر و 16 دسامبر هم گفتن رابط ما با ETS روز سه شنبه 3 دیماه 92 صحبت می کنه و تاریخ جدید رو اعلام میکنند احتمالا امتحان جایگزین طی یکی دو هفته آینده برگزار بشه.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اصلاح نباتات، دانشگاه تهران

سلام

امروز امتحان GRE سنجش برگزار شد. همه چی خوب بود. فقط این مانیتور که افقی روی میز بود خیلی اذیت می کرد

سوال های کوانت به نظر من خیلی سخت بود اما وربال راحت تر بود. مخصوصا ریدینگ هاش خیلی خوب بود اما سوال هاش یه ذره پیچونده بود.

موبایل و کیف نمی ذاشتم سر جلسه ببری اما خوراکی و جامدادی و اینا می تونستی ببری. برگه سه تا میدادن بعد اگه می خواستی دوباره می دادن. بعد از هر سکشن هم 60 ثانیه برک می داد. اون 10 دقیقه وسط هم می تونستی بری بیرون و بیای

سوال رایتیگش این بود که چرا الان مثل گذشته نمی تونی قهرمان پیدا کنی. اون یکی هم یه مطالعه ای روی کتاب هایی که می خونن literary یا mysterious بود که مطالعه نشون می داد از مردم پرسیدن میگن ادبی می خونن ولی بیش تر کتاب هایی که از کتابخانه امانت گرفته شده mysterious بوده

من فقط اکانت مگوش رو داشتم و سوال های اونو کار کرده بودم. یک ماه هم خیلی پراکنده یه هفته می رسیده بخونم یه هفته نه. وربال شدم 151 کوانت هم 151. مگوش هم تقریبا همین نمره ها رو بهم داده بود. باید بیش تر وقت میذاشتم. حیف که نشد. امیدوارم دوباره برسم بدم

Junior Member

دوستان 30 دسامبری سلام
    لطفا اگر امکان داره نمره هاتون را توی این پیج که مخصوص شماها هست قرار بدید که ببینیم نمره ها تو چه دامنه ای (رنجی) بوده. ممنون

Junior Member

کوانت 170
    وربال 143
    به نظرم سوالات انفرادی وربالش آسونتر بود ولی ریدینگ آش واقعا نفس گیر بودن . نمی دونم ! شاید هم من تو ریدینگ ضعیف هستم. چطور می تونم وربالم رو بالاتر از 150 برسونم. اگه منو راهنمایی کنید واقعا ممنون می شم.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

سلام. من توی آزمون شرکت کردم و همون طور که دوستان گفتن همه چیز خوب بود. اول بهمون گفتن که ایراد از ETS بوده و حرفشون باورپذیر بود. همه چیز با نظم و ترتیب برگزار شد. فقط از اول بوی سرخ کردنی عجیبی توی محوطه بیرون سالن بود که من زمان تردد اذیتم کرد و حالت تهوع گرفتم. سر ظهر هم صدای اذان همراه با نماز و دعا که در نزدیکی محل آزمون برگزار میشد و صداش پخش میشد یکم اذیت میکرد. اما در مجموع خوب بود. اینکه مانیتورها پایین هست یکم برام ناآشنا بود. اما اگر همین روند اتفاق بیفته و آزمون های بیشتری برگزار کنند خیلی خوبه. چون بسیار بهتر از Pbt هست. برخورد مسئولین و عوامل هم خیلی خوب و منطقی بود. من آخر رایتینگ پاشدم برم دستشویی که یکی از مسئولین گفت میگفتی زمان رو برات نگه دارم که البته خیلی برام مهم نبود. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Midya نمایش پست ها
    با سلام وعرض ادب
    دوستان من الان با سازمان سنجش صحبت کردم:
    خدار رو شکر امروز امتحان برگزار شد و در پایان هم بچه ها نمراتشون رو دریافت کردن در مورد دوستان 30 نوامبر و 16 دسامبر هم گفتن رابط ما با ETS روز سه شنبه 3 دیماه 92 صحبت می کنه و تاریخ جدید رو اعلام میکنند احتمالا امتحان جایگزین طی یکی دو هفته آینده برگزار بشه.
    توی این امتحان جایگزین افراد جدید نمی تونن شرکت کنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

سلام . راستش من اولين بار بود امتحان ميدادم. يك ماه هم بيشتر وقت نداشتم. ولي در مقايسه با منابعي كه كار كرده بودم بنظرم كوانت ها واقعا سخت بود كه 166 شدم. اما وربال رو من تنها 1100 رو خوندم و چند بخش بيگ بوك. خوب هم سر جلسه وقت گذاشتم. ريدينگهاي دومي از اولي اسونتر بود بنظرم فك ميكردم بهتر شم ولي 148 شدم.خودم رو كوانت بيشتر حساب كرده بودم. ولي همين كه خداروشكر امتحات كامل بركزار شد باز جاي بسي شكر داره. من هر سكشن كه تموم ميشد استرس داشتم كه الان ارور ميده.
    نميدونم نمراتم چطورن. ممنون ميشم دوستان نظر بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beauti3881 نمایش پست ها
    سلام . راستش من اولين بار بود امتحان ميدادم. يك ماه هم بيشتر وقت نداشتم. ولي در مقايسه با منابعي كه كار كرده بودم بنظرم كوانت ها واقعا سخت بود كه 166 شدم. اما وربال رو من تنها 1100 رو خوندم و چند بخش بيگ بوك. خوب هم سر جلسه وقت گذاشتم. ريدينگهاي دومي از اولي اسونتر بود بنظرم فك ميكردم بهتر شم ولي 148 شدم.خودم رو كوانت بيشتر حساب كرده بودم. ولي همين كه خداروشكر امتحات كامل بركزار شد باز جاي بسي شكر داره. من هر سكشن كه تموم ميشد استرس داشتم كه الان ارور ميده.
    نميدونم نمراتم چطورن. ممنون ميشم دوستان نظر بدن.
    دوست عزیز ممنون که تجربه و نمرتو بیان کردی. این نمره نسبتا خوب هست و تقریبا جی آر ای خیلی از دانشگاه های آمریکا راساپورت میکنه.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    توی این امتحان جایگزین افراد جدید نمی تونن شرکت کنند؟
    دوست من هنوز نحوه برگزاری ازمون مشخص نشده و چیزی رو اعلام نکردن.
    پیروز و سعادتمند باشید.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)