صفحه 10 از 43 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

حتما باید پس بدن. اصل آی بیست نه تنها تو فرودگاه بلکه در سایر موارد ثبت نام و خیلی کارهای مهم دیگه مثل امضای قرارداد خونه لازم میشه

Junior Member

سلام دوستان....
    من دو هفته بعد ار تاریخی که در I-20 بوده دارم به امریکا سفر می کنم.. با دانشگاه هماهنگ کردم و اونها هم تاریخ ورودم رو در سیستم Sevis مرتبط با I-20 اصلاح کردن ولی وقتی در کنارش ازشون نامه Late arrival خواستم گفتن ما همچین نامه ای نمیتونیم صادر کنیم و اصلاحات لازم تو I-20 هست..با توجه به اینگه هفته دیگه می خوام برا پیکاپ ویزام برم می خواستم بدونم بدون Late arrival برا پیکاپ و هنگام ورود به آمریکا مشکی پیدا نمی کنم؟؟؟ کسانی که تجربه ای دارن ممنون میشم در اختیار بذارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tasooji نمایش پست ها
    ممنون دوستان پس این زمان 3-4 ساعته به خاطر Special register بوده، درسته؟ پس من هم زمان کمتر رو انتخاب میکنم و اگه مشکلی پیش نیومد یا پیش اومد ( خدای نکرده) حتما به اطلاع سایر دوستان میرسونم.
    خب من توی پست قبلیم گفته بودم تجربه ورودم رو بازگو میکنم. من و همسرم 31 جولای وارد فرودگاه واشنگتن شدیم و مثل سایر مسافرها در یک صف ایستادیم تا مدارکمون چک بشه. حدود نیم ساعت طول کشید و از ما I20، محلی که قصد داشتیم در بدو ورد بمونیم ( آدرس هتل شهر مقصد در این مورد)، ;کارت I94 رو خواست. و پرسید میوه خشک داریم یا نه و خیلی تاکیدش روی لیمو عمانی بود! فکر کنم ده دقیقه کمتر این مرحله طول کشید. بعد هم بار رو تحویل گرفتیم، بدون اینکه باز شده باشن چون چمدون ها رو بسته بندی کرده بودیم و اگه باز شده بودن می فهمیدیم.
    چیزی که یاد گرفتم اینه که در همه مراحل کاملا صادق و خوش برخورد باشین تا با روی باز و مودبانه با شما برخورد بشه.

آیا در فرودگاه ازمون سوال می کنن که هدفت از اومدن به آمریکا چیه و از این حرف ها.
    من یه سری قلمو و ابزار نقاشی رنگ روغن دارم که می خوام همراه خودم ببرم، ولی می ترسم بگن تو که واسه تحصیل اومدی، اینا رو برا چی اوردی؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoheilmn نمایش پست ها
    آیا در فرودگاه ازمون سوال می کنن که هدفت از اومدن به آمریکا چیه و از این حرف ها.
    من یه سری قلمو و ابزار نقاشی رنگ روغن دارم که می خوام همراه خودم ببرم، ولی می ترسم بگن تو که واسه تحصیل اومدی، اینا رو برا چی اوردی؟؟!
    منم مثل شما میخوام لوازم نقاشی و یکسری از کارام و با خودم ببرم حرفی که زدین خیلی بعیده. شعور آمریکایی ها خیلی بیشتر از این حرف هاست. ناسلامتی آمریکاست، ایران که نیست که زنگ های ورزش و هنر ما رو تو دوران مدرسه می گرفتن و جاش معلم ریاضی میومد سر کلاس!

Junior Member

در I-94 قسمت Address while in the united states میشه آدرس دانشگاه رو نوشت؟ چه آدرسی رو باید نوشت؟
    city where you boarded ؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bio نمایش پست ها
    در I-94 قسمت Address while in the united states میشه آدرس دانشگاه رو نوشت؟ چه آدرسی رو باید نوشت؟

این سواله من هم هستش ! من هنوز جای مشخصی برای زندگی ندارم و تا هفته اول رو مهمون دستام هستم ! میشه آدرس دانشگاه رو بنویسیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bio نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط athenamt نمایش پست ها
    این سواله من هم هستش ! من هنوز جای مشخصی برای زندگی ندارم و تا هفته اول رو مهمون دستام هستم ! میشه آدرس دانشگاه رو بنویسیم ؟
    پیشنهاد من اینه که همون آدرسی که برای ویزا دادید و روی ویزاتون نوشته شده بدید. در این شرایط بهتره این آدرس، آدرس دفتر امور بین الملل باشه که کارهای مربوط اقامت شما رو انجام می ده و با اداره های مربوطه در تماس هست.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

سلام
    این تاریخ ورود Sevis که بعضی ها میگن آپدیت شده کجاش نوشته من هر چه پرینت Sevis رو میبینم جایی تاریخ ورود ننوشته لطفا راهنمایی کنین.
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

http://www.cbp.gov/xp/cgov/travel/id...ng_out_i94.xml
    i 94 در فرودگاه مقصد قبل از رد شدن از ترانزيت بايد همراهمان باشد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)