صفحه 11 از 43 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial ENG

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

با سلام به دوستان. آیا تمام وسایل شخصی مان را هم در فرمی که میدهند declare کنیم یا اینکه بنا به نظر یکی از دوستان فقط سوغاتی ها را بنویسیم. آخه سوغاتی هم شاید فرضا خوراکی مثل پسته و زعفران باشه. مشکلی پیش نمی آید؟ از آنجا که میگن ارزش کالا بیشتر از 100 دلار باشه گمرک تعلق میگیره یعنی اگه تمام اقلام موجود در چمدان ارزشش بیشتر از 100 دلار باشه یا اینکه هر قلم کالا می توانه ارزشش ماکزیمم 100 دلار باشه؟ در مورد سبزی خشک و زرشک و پسته و زعفران و لواشک که دانه قابل کشت ندارند بایستی عنوان کنیم اینها را یا علامتی وارد نکنیم؟ از راهنمائی ممنون میشم.

دوستان این سوال که اگه فامیلی بیشتر از 12 حرف باشه رو کسی جواب خوبی نداد که توی فرم I94 چیکارش کنیم. سوال دوم اینکه بالاخره این special registration رو برداشتن و زمان ورود کوتاه شده؟

Junior Member

وقتی‌ مامور ups پاسِ منو اورد همراش یه برگ‌ بهم داد که توش مدارکی که باید همراهم ببرم سفارت رو نوشته بود. یکیش evidence of financial resources . این برگه چاپ شده بود. پشتشم ترکی‌ بود یعنی‌ معلوم بود که به همه اینو میدن. ولی‌ من هر چی‌ خوندم کسی‌ ننوشته bs برا فرودگا لازمه. کسی‌ تجربه‌ای در این زمینه داره؟ bsای که باید ببریم حدِ اکثر مال چند ماه پیش میتونه باشه؟

با سلام

کسی از دوستان هست که تازه سفر کرده باشه و خیال ما رو راحت کنه و مدت زمان ورود رو بهمون بگه؟ این واسه ما ها که می خوایم پرواز بعدیمون رو تعیین کنیم خیلی مهمه
    ممنون

سلام مجدد
    خودم جواب خودم رو می دم ...

حدود یک ساعت طول کشید البته بخاطر اینکه صف یه کم طولانی بود و گرنه زیاد کار خاصی نداشتیم چک کردن پاسپورتها و چک کردن I-20 و ....

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hashtapali62 نمایش پست ها
    با سلام

کسی از دوستان هست که تازه سفر کرده باشه و خیال ما رو راحت کنه و مدت زمان ورود رو بهمون بگه؟ این واسه ما ها که می خوایم پرواز بعدیمون رو تعیین کنیم خیلی مهمه
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial ENG

سلام دوست گرامی. امکانش هست راجع به فرم ها هم نکاتی به ذهنتان میرسه راهنمائی کنین اگر نکته خاصی هست. کلی ممنون میشم.

سلام مجدد

حدود یک ساعت طول کشید البته بخاطر اینکه صف یه کم طولانی بود و گرنه زیاد کار خاصی نداشتیم چک کردن پاسپورتها و چک کردن I-20 و ....

موفق باشید

اگر کنار I-20 پانچ شده باشه توی فرودگاه مشکلی بوجود میاد؟! متاسفانه من فقط دو هفته تا پروازم مونده !

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    اگر کنار I-20 پانچ شده باشه توی فرودگاه مشکلی بوجود میاد؟! متاسفانه من فقط دو هفته تا پروازم مونده !
    جواب خودمو میدم..
    ایمیل زدم دانشگاه پرسیدم گفتن تا جایی که اسم و اطلاعاتت معلوم باشه مشکلی پیش نمیاد ! موفق باشید !
    ویرایش توسط Armik : July 24th, 2012 در ساعت 08:02 PM

Member m_azad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil eng

سلام مجدد

موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    با اینکه توی این تاپیک گویا هرکس خودش جواب سوال خودشو میده باز!!!! ولی اگه امکانش هست نکته مهمی هست به ما هم بگید. ممنون

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوستان عزیز که به تازگی به امریکا سفر کردن ممکنه راهنمایی کنن.
    در بدو ورود به آمریکا همین مدارک کافیه دیگه :؟(من فرودگاهی که در امریکا اولین بار وارد میشم Washington Dulles International Airport هست)
    1-پاسپورت
    2-فرم I-20
    3-فرم I-94
    4-نامه late arrival در صورتیکه دیرتر از تاریخی که در I-20 خورده داریم وارد میشم
    همیناس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)