صفحه 29 از 43 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام

در فرودگاه شیکاگو چه سوالاتی رو می پرسند برای کسی که اولین بار وارد میشند و معمولا چقدر طول میکشه ؟

با تشکر
    سوال نمیپرسند و فقط I-20 و پاسپورت رو از شما میخواند و تنها پاسپورت رو مهر میکنند. این پروسه 3 تا 4 دقیقه طول میکشد و شما فقط چند لحظه بدون اینکه سوالی ازتون بپرسند منتظر میمانید.
    اصلا اصلا نگران نباشید

با سلام

در مورد فرم گمرکی که در هواپیما به ما میدند می خواستم بدونم برای شماره پرواز فقط پرواز ورودی به آمریکا مد نظر یا اینکه اگه بلیط به صورت یک تیکه باشه باید پروازهای قبلی رو هم بیاریم.
    در مورد سوال مربوط به همراه داشتن میوه، سیزیجات و .. آیا خرما خشک با هسته شامل این بند میشه یا در کل سبزی و میوه های خشک؟
    در مورد سوال کشور های بازدید شده برای این سفر قبل از رسیدن به آمریکا آیا باید کشوری رو که فقط اونجا هواپیما عوض کردم رو هم بگم (بلیط من نان استاپ است).
    یه سوال دیگه هم در مورد اینترنت در هواپیما داشتم آیا امکان اتصال به اینترنت برای پرواز قطری و امریکن ایرلاینز وجود داره یا اینکه باید از اینترنت فرودگاه استفاده کنیم؟ ( ببخشید این سوالات سطحی رو می پرسم چون اولین باره میرم آمریکا)

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام

در مورد فرم گمرکی که در هواپیما به ما میدند می خواستم بدونم برای شماره پرواز فقط پرواز ورودی به آمریکا مد نظر یا اینکه اگه بلیط به صورت یک تیکه باشه باید پروازهای قبلی رو هم بیاریم.
    در مورد سوال مربوط به همراه داشتن میوه، سیزیجات و .. آیا خرما خشک با هسته شامل این بند میشه یا در کل سبزی و میوه های خشک؟
    در مورد سوال کشور های بازدید شده برای این سفر قبل از رسیدن به آمریکا آیا باید کشوری رو که فقط اونجا هواپیما عوض کردم رو هم بگم (بلیط من نان استاپ است).
    یه سوال دیگه هم در مورد اینترنت در هواپیما داشتم آیا امکان اتصال به اینترنت برای پرواز قطری و امریکن ایرلاینز وجود داره یا اینکه باید از اینترنت فرودگاه استفاده کنیم؟ ( ببخشید این سوالات سطحی رو می پرسم چون اولین باره میرم آمریکا)

با تشکر فراوان
    دوست عزیز
    شماره آخرین پرواز
    والا این مورد رو چیزی ننویسید اصلا.
    بله
    این مورد رو نمیدونم!!!

دوستان عزيز
    اينجا به جز دانشجويان محترم كاربران توريستي نيستن كه وارد خاك امريكا شده باشن تا ما رو هم راهنمايي كنن. مدتي قبل يكي از دوستان در موضوع ويزاي توريستي اعلام كرد كه رفته امريكا و أجازه ورود بهش ندادن كه ما توضيح بيشتر خواستيم متاسفانه جواب دادن كه دوست ندارن به جزييات اون روز فكر كنن كه قابل دركه! حالا كاربر توريستي كه وارد امريكا شده ازين طرف ها رد شد يه اطلاع رساني انجام بده در خصوص مدارك لازم ،نوع برخوردشون وسؤالات . با تشكر فراوان

Junior Member

بچه ها من متوجه نشدم که فرم I-94رو الان باید تکمیل کنیم یا توی هواپیما بهمون میدن که تکمیلش کنیم؟

Junior Member louna آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azi92 نمایش پست ها
    بچه ها من متوجه نشدم که فرم I-94رو الان باید تکمیل کنیم یا توی هواپیما بهمون میدن که تکمیلش کنیم؟
    هیچ کدوم!
    وقتی وارد آمریکا شدید. بعد از یک یا دو هفته این فرم رو میتونید آنلاین ببینید و اگر جایی ازتون خواستند ازش پیرینت بگیرید و ارائه بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط azi92 نمایش پست ها
    این فرم رو بعد از ورود به خاک آمریکا از طریق سایت زیر تکمیل میکنید.
    https://i94.cbp.dhs.gov/I94/request....VLyj!-78553316

در خیلی موارد منشی دانشکدتون اینکار رو براتون انجام خواهد داد.
    شما نگران این فرم نباشید.

سلام. من ویزای توریستی دارم. از تهران به قطر و از قطر به شیاگو و از اونجا به دیتون.
    کجا انگشت نگاری میشم؟
    اگر در شیکاگو این کار صورت میگیره آیا امکان داره از پرواز به دیتون جا بمونم؟ فقط یک ساعت در فرودگاه شیکاگو ببرا پرواز دیتون وقت دارم.
    من برا دیدن یک استاد بازنشسته که دور از دانشگاه دیتون زندگی میکند میروم و در ایران دانشجو دکتری هستم آیا امکان دارد به دلیل نوع ویزام از ورودم به آمریکا جلو گیری شود؟
    چه مدارک و فرم ها و اطلاعاتی رو نیاز دارم موقع انگشت نگاری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazemian_zahra نمایش پست ها
    سلام. من ویزای توریستی دارم. از تهران به قطر و از قطر به شیاگو و از اونجا به دیتون.
    من برا دیدن یک استاد بازنشسته که دور از دانشگاه دیتون زندگی میکند میروم و در ایران دانشجو دکتری هستم آیا امکان دارد به دلیل نوع ویزام از ورودم به آمریکا جلو گیری شود؟
    خیر دوست عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    دوستان عزيز
    اينجا به جز دانشجويان محترم كاربران توريستي نيستن كه وارد خاك امريكا شده باشن تا ما رو هم راهنمايي كنن. مدتي قبل يكي از دوستان در موضوع ويزاي توريستي اعلام كرد كه رفته امريكا و أجازه ورود بهش ندادن كه ما توضيح بيشتر خواستيم متاسفانه جواب دادن كه دوست ندارن به جزييات اون روز فكر كنن كه قابل دركه! حالا كاربر توريستي كه وارد امريكا شده ازين طرف ها رد شد يه اطلاع رساني انجام بده در خصوص مدارك لازم ،نوع برخوردشون وسؤالات . با تشكر فراوان
    دقیقا سوال منم همین هست ولی نمیدونم چرا کسی جواب نمیده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)