صفحه 3 از 43 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

من این فرم CBP رو خوندم، مورد 15 این فرم نوشته کالاهایی رو که همراه دارید و قراره توی آمریکا بمونه رو بگید. اگر معیار این باشه که ما دانشجوییم و بر میگردیم پس چیزی رو قرار نیست بذاریم و همه رو برمیگردونیم. پس اینجا نباید چیزی بنویسیم. ولی من دیدم بچه های میگن باید تو این فرم همه چیزهایی رو که داریم میبریم بنویسیم. میخوام بدونم بر اساس کدوم بخش این فرم بچه ها این رو میگن.
    مورد بعدی اینکه مثلا من اگه بخوام وسایلم رو قیمت گذاری کنم حتی فقط لباسهای شخصیم یا لپ تاپم یا هر چیز دیگه ایم که بالای 100 دلار میشه. یعنی باید گمرک بدم. راستش یه خرده من سر این گیج شدم. میشه راهنمایی کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط persianAlways
    اگر آسمان اقبال ابری بود و پرواز رفت، پول پرواز بعدی را باید خودمون بدیم؟
    No, once this happened to me and they didn't charge me for rescheduling the flight....z
    Read, Think, then Talk....z

نقل قول نوشته اصلی توسط femiran
    من این فرم CBP رو خوندم، مورد 15 این فرم نوشته کالاهایی رو که همراه دارید و قراره توی آمریکا بمونه رو بگید. اگر معیار این باشه که ما دانشجوییم و بر میگردیم پس چیزی رو قرار نیست بذاریم و همه رو برمیگردونیم. پس اینجا نباید چیزی بنویسیم. ولی من دیدم بچه های میگن باید تو این فرم همه چیزهایی رو که داریم میبریم بنویسیم. میخوام بدونم بر اساس کدوم بخش این فرم بچه ها این رو میگن.
    مورد بعدی اینکه مثلا من اگه بخوام وسایلم رو قیمت گذاری کنم حتی فقط لباسهای شخصیم یا لپ تاپم یا هر چیز دیگه ایم که بالای 100 دلار میشه. یعنی باید گمرک بدم. راستش یه خرده من سر این گیج شدم. میشه راهنمایی کنید؟
    اینا دقیقا سوالای منم هستن. واقعا کسی توی 10 روز گذشته جوابشونو نمیدونسته؟!!

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا - To femiran

نقل قول نوشته اصلی توسط pakdelite
    Dear FEMIRAN

I guess as U r in NYC yourself now , U can share ur experience regarding this issue

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط persianAlways
    سلام بر دوستان گرامی. اینطور که از جوابهای قبلی دریافتم، احتمال تاخیری تا 5 ساعت هنگام ورود هست. بر این مبنا دو سوال دارم:
    1- آیا این تاخیر فقط در اولین نقطه ی ورود به خاک ایالات متحده وجود دارد؟ (I mean Point of Entry) به طور مثال اگر از JFK وارد می شویم و بعدا باز با پرواز جای دیگری می رویم، آیا فقط در JFK دچار چنین روندهائی خواهیم بود؟
    2- آیا توجهی به پرواز بعدی ما می کنند؟ مثلا اگر 3 بعد از ورود به فرودگاه اولیه، پرواز دیگری را داشته باشیم، این را مورد توجه قرار می دهند یا احتمال از دست دادن پرواز دوم وجود خواهد داشت؟ اگر پاسخ سوال آخر مثبت است، دوستان با تجربه چه فاصله ی زمانی را بین این دو پرواز ایمن می دانند؟
    تشکر فراوان

1. بله. شما در اولین فرودگاه بعد از وارد شدن به آمریکا مراحل بررسی و immigration رو باید بگذرونین. فرم های مربوطه رو پر کنین و با افسر صحبت کنین. در پروازهای بعدی این مراحل وجود نداره
    2. برای من که به ساعت پروازم توجه نکردن و من پرواز بعدی رو از فرودگاه شیکاگو به شهر مقصد از دست دادم. خوشبختانه 3 ساعت بعد پرواز دیگه ای به شهری که میرفتم بود

سارا خانوم
    اونا پول پرواز دوم شما رو دادن یا خودتون دادین؟
    کلا اکه پرواز رو از دست بدیم چه کاری برای ما انجام میدن؟
    من فقط 2 ساعت وقت دارم این کم نیست؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا - To femiran

نقل قول نوشته اصلی توسط aarianno
    نقل قول نوشته اصلی توسط pakdelite
    Dear FEMIRAN

I guess as U r in NYC yourself now , U can share ur experience regarding this issue

درسته.
    من توی هواپیما پرسیدم از کسی که فرمها رو میداد و اون هم نظر من رو تایید کرد. لزومی نداره وسایل شخصیتون رو بنویسید و یا چیزی که قرار توی آمریکا نمونه و برمیگرده که معمولا همه وسایل شخصی همینطورن. من تنها چیزی که نوشتم هدیه‌هایی بود که بردم که سعی کردم قیمت طوری بنویسیم که به 100 دلار نرسه که اونهم اصلا طرف نگاه نکرد. در نتیجه تجربه من میگه اصلا لزومی نداره وسایلی که بردید با خودتون و جز وسایل شخصیتون محسوب میشه بنویسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط VAHID80
    سارا خانوم
    اونا پول پرواز دوم شما رو دادن یا خودتون دادین؟
    کلا اکه پرواز رو از دست بدیم چه کاری برای ما انجام میدن؟
    من فقط 2 ساعت وقت دارم این کم نیست؟؟
    اصلا" نیازی به پرداخت پول نیست. خودشون پروازتون رو جا بجا می کنند. من بین دو پروازم حدود 4 ساعت فاصله بود اما به دلیل طولانی شدن Immigration متاسفانه اون پرواز را از دست دادم. اما 2-3 ساعت بعد خودشون یه پرواز جایگزین گذاشتند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

در فروم خواندم که ظاهرا هنگام ورود باید وزن خودتان را به پوند در فرمها بنویسید. میخواستم بپرسم اگر این موضوع دریته چطوری تبدیل کنیم. البته این سوال برای دانشجوی مهندسی بده. شما ببخشید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

در فروم خواندم که ظاهرا هنگام ورود باید وزن خودتان را به پوند در فرمها بنویسید. میخواستم بپرسم اگر این موضوع دریته چطوری تبدیل کنیم.
    هر پوند برابر 453.6 گرم است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    در فروم خواندم که ظاهرا هنگام ورود باید وزن خودتان را به پوند در فرمها بنویسید. میخواستم بپرسم اگر این موضوع دریته چطوری تبدیل کنیم. البته این سوال برای دانشجوی مهندسی بده. شما ببخشید.
    من که تا حالا دو بار وارد آمریکا شدم و هیچ وقت کسی در مورد وزنم نپرسیده
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)