صفحه 36 از 43 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

سلام
    کسی از تشریفات فرودگاه ابوظبی برای پرواز اتحاد تجربه ای داره؟

Junior Member

سلام یه سوال داشتم اگر کسی دوتا پذیرش از یه دانشگاه و یه کالج داشته باشه در فرودگاه باید هردو پذبرش را نشون بده یا فرقی نمی کنه یا باید پذیرشی رو نشون بده که ویزا بهش دادند ممنون میشم راهنمایی فرمایید

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ajo نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم اگر کسی دوتا پذیرش از یه دانشگاه و یه کالج داشته باشه در فرودگاه باید هردو پذبرش را نشون بده یا فرقی نمی کنه یا باید پذیرشی رو نشون بده که ویزا بهش دادند ممنون میشم راهنمایی فرمایید
    سلام

تا اونجا که من میدونم سویس نامبر رو چک می کنن و باید با اون پذیرشی که بهتون ویزا دادن برید.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام

تا اونجا که من میدونم سویس نامبر رو چک می کنن و باید با اون پذیرشی که بهتون ویزا دادن برید.

موفق باشید
    مرسی سحر خانم بابت راهنمایی تون راستش من چون قصدم انصراف از دانشگاه مشروط هست و پذیرش دارم از کالج زبان معتبر در لوس آنجلس آنوقت در صورت که من پذبرش این دانشگاه رو نشون بدم آنوقت برم کالج ربان در حین عوض کردن دو پرواز دچار مشکل نشم ؟

آیا فرمهای که باید به افیسر فرودگاه نشون میدیم به آنها باید بگیم که من قصدم انصراف و ادامه تحصیل در یه دانشگاه یا کالج دیگه هست یا در کل توی فرمها باید قید بشه اسم دانشگاه ؟

با تشکر

Senior Member

عجب!من تا حالا فکرمیکردم توی فرودگاه فقط پاسپورت و ویزا رو میبینن وخلاص! میشه بگید کلا چه مدارکی توی فرودگاه نیازه؟فرم ای بیست و رسید سویس هم دارم.دیگه چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    عجب!من تا حالا فکرمیکردم توی فرودگاه فقط پاسپورت و ویزا رو میبینن وخلاص! میشه بگید کلا چه مدارکی توی فرودگاه نیازه؟فرم ای بیست و رسید سویس هم دارم.دیگه چی؟
    سلام
    پاسپورت، آی 20 ، فرم آی 94 که توی هواپیما بهتون میدن پر کنید، آدرس محل اقامتتون توی آمریکا.
    فرم آی 20 رو ممکنه توی فرودگاه کانکشن هم چک کنند.

Senior Member

فرم ای 94 چیه و میشه خودمون از قبل اماده اش کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ajo نمایش پست ها
    مرسی سحر خانم بابت راهنمایی تون راستش من چون قصدم انصراف از دانشگاه مشروط هست و پذیرش دارم از کالج زبان معتبر در لوس آنجلس آنوقت در صورت که من پذبرش این دانشگاه رو نشون بدم آنوقت برم کالج ربان در حین عوض کردن دو پرواز دچار مشکل نشم ؟

آیا فرمهای که باید به افیسر فرودگاه نشون میدیم به آنها باید بگیم که من قصدم انصراف و ادامه تحصیل در یه دانشگاه یا کالج دیگه هست یا در کل توی فرمها باید قید بشه اسم دانشگاه ؟

با تشکر
    شما باید حتما برید دانشگاهی که با I-20 اونجا ویزا گرفتین و حاضری بزنید. به آفیسر هم باید بگید که همون دانشگاه میرید و اگه جای دیگه رو بگید اجازه ورود به امریکا بهتون نمیدن. وقتی به دانشگاه اول رفتید مراحل انتقال به دانشگاه دوم رو پیگیری کنید یعنی مراحل ترنسفر کردن سوییس.
    http://studyinthestates.dhs.gov/gett...-united-states
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    شما باید حتما برید دانشگاهی که با I-20 اونجا ویزا گرفتین و حاضری بزنید. به آفیسر هم باید بگید که همون دانشگاه میرید و اگه جای دیگه رو بگید اجازه ورود به امریکا بهتون نمیدن. وقتی به دانشگاه اول رفتید مراحل انتقال به دانشگاه دوم رو پیگیری کنید یعنی مراحل ترنسفر کردن سوییس.
    http://studyinthestates.dhs.gov/gett...-united-states
    موفق باشید
    به گفته دوستم در امریکا نیازی بحضور شخصی در دانشگاه مبدا نیست و تلفنی یا با ایمیل هم میتونید ازشون بخواید سویس رو منتقل کنند.حاضری زدن هم معنی نداره مگه اداره است حضورو غیاب کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    فرم ای 94 چیه و میشه خودمون از قبل اماده اش کنیم؟
    سلام
    فرم آی 94 رو توی هواپیما بهتون میدن. نگران نباشید. اگر هم ندادند توی خود فرودگاه پلیس بهتون میده پر میکنید.
    چیز خاصی هم نیست، چیزهایی که با خودتون آوردید رو می پرسن که چیز ممنوعی توشون نباشه.
    اینجا رو ببینید : http://www.applyabroad.org/forum/sho...%85-I-94/page3
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)