صفحه 4 از 43 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

توی یکی از تاپیک ها، یکی گفته بود که تو فرم I-94 قد و وزن رو میپرسن (حتما جناب Partopala هم به اون اشاره داشته)، ولی من تو نمونه فرم I-94 جایی ندیدم این اطلاعات رو بپرسن!!
    مهم نیست که مرگ کِی و کجا به سراغ آدم میاد، مهم اینه که وقتی میاد اونجا نباشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hessamkt
    توی یکی از تاپیک ها، یکی گفته بود که تو فرم I-94 قد و وزن رو میپرسن (حتما جناب Partopala هم به اون اشاره داشته)، ولی من تو نمونه فرم I-94 جایی ندیدم این اطلاعات رو بپرسن!!
    من همین الان جهت اطمینان I-94 رو چک کردم. جز نام- نام خانوادگی- ملیت- تاریخ تولد و مهری که هنگام ورود براتون زدن هیچ اطلاعات دیگه ای نداره
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

من درفروم خواندم که دارو را نباید در فرودگاه ببینند و حداقل باید برای مصرف شخصی باشه.
    حالا اگر ببینند چی میشه؟!
    بر میگردوننمون!!!

راستی در مورد نعنا خشک هم آیا گیر میدهند. اگر دیدند چی بگم
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    من درفروم خواندم که دارو را نباید در فرودگاه ببینند و حداقل باید برای مصرف شخصی باشه.
    حالا اگر ببینند چی میشه؟!
    بر میگردوننمون!!!

راستی در مورد نعنا خشک هم آیا گیر میدهند. اگر دیدند چی بگم
    نعناع خشک رو تو چمدون بذارین
    در مورد قرص من یه باکس تو کوله پشتیم بود که چیزی نگفتن. اما جهت اطمینان اون رو هم تو چمدون بذارین خیالتون راحتتره

خانم دکتر سارا
    مرسی از پاسختان
    چشم همه را در چمدان میگذارم. اما اگر بالاخره آن را هم دیدند و ایراد گرفتند چی باید بگم؟ منظورم داروهاست. من بعضی داروها را که ممکنه استفاده بشه میخوام ببرم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

خانم دکتر سارا
    مرسی از پاسختان
    چشم همه را در چمدان میگذارم. اما اگر بالاخره آن را هم دیدند و ایراد گرفتند چی باید بگم؟ منظورم داروهاست. من بعضی داروها را که ممکنه استفاده بشه میخوام ببرم.
    تا جایی که من اطلاع دارم تو چمدون باشه کاری ندارن. البته شاید به مقدارش هم بستگی داشته باشه
    خواهش می کنم

در فروم خواندم که ظاهرا هنگام ورود باید وزن خودتان را به پوند در فرمها بنویسید. میخواستم بپرسم اگر این موضوع دریته چطوری تبدیل کنیم. البته این سوال برای دانشجوی مهندسی بده. شما ببخشید.
    I remeber they need weight and height on lbs and inches when you pass the border... for weight : kg/0.455 for example 80kg=~176lbs
    Read, Think, then Talk....z

Senior Member

خانم دکتر سارا
    مرسی از پاسختان
    من تقریبا مقدار زیادی دارو برده بودم و مشکلی پیش نیومد. دقت کنید که همه دارو ها رو یک جا نذارید و تقسیم بندی کنید و جاهای مختلف بذارید. اگه با ترکیش میرید تو فرودگاه استانبول کیف های دستی شما رو می گردن. هیچ چیزی مثل کرم شامپو ژل... نذارین. من داشنم از این چیزا اومد کیفمو باز کنه دید خیلی پره. رو هم لباس گذاشته بودم. گفت چی داری گفتم لباس. دیگه باز نکرد!
    کلا هر کی با هر پروازی میره اون connection ای که بعدش وارد امریکا می شه مسائل امنیتی و گشتن و ... خفن هست.

اگه با ترکیش میرید تو فرودگاه استانبول کیف های دستی شما رو می گردن. هیچ چیزی مثل کرم شامپو ژل... نذارین. من داشنم از این چیزا اومد کیفمو باز کنه دید خیلی پره. رو هم لباس گذاشته بودم. گفت چی داری گفتم لباس. دیگه باز نکرد!

شما کیف دستیت چه قدی بود؟بزرگ؟سنگین؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    اگه با ترکیش میرید تو فرودگاه استانبول کیف های دستی شما رو می گردن. هیچ چیزی مثل کرم شامپو ژل... نذارین. من داشنم از این چیزا اومد کیفمو باز کنه دید خیلی پره. رو هم لباس گذاشته بودم. گفت چی داری گفتم لباس. دیگه باز نکرد!

شما کیف دستیت چه قدی بود؟بزرگ؟سنگین؟
    یه کیف دستی معمولی داشتم با یه کوله نسبتا سنگین. اندازه اش معمولی بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)