صفحه 40 از 43 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_mk نمایش پست ها
    سلام
    مقصد نهایی من شهر ممفیس هست و من بلیط برای دالاس دارم هدف اینه که یکی دو شب دالاس پیش یکی از دوستام بمونم بعد برم ممفیس. ممکنه بفرمائید آفیسر برای این کار گیر نخواهد داد که چرا شهر خودتون نمیرید؟ برای آدرسی که باید در فرودگاه بدیم آدرس دالاس رو باید بدیم یا ممفیس رو؟
    سوال دیگه اینکه با توجه با اینکه در بار مقداری مواد غذایی مثل خشکبار و ... دارم در فرمی که داخل هواپیما باید پر کنم (فرم اظهارنامه) در سوالی که مربوط به مواد غذایی هست باید Yes بزنم یا No؟
    ممنون میشم اگه مفصل توضیح بدید
    دوست عزیز فکر نمیکنم آفیسر به این قضیه کاری داشته باشه. آدرس رو همون دالاس به نظرم باید بزنی.
    معمولا بچه ها پاسخ همه پرسش ها رو no میزنند.
    توضیح مفصل رو میتونید توی چند صفحه آخر بخونید
    موفق باشید

سلام دوستان

یه سوال فوری دارم. خواهش میکنم جوابمو بدین. سپاس

من پروازم 6 روز بعد از تاریخ I20 هست به آمریکا. دانشگاه گفت مشکلی نداره نامه late نمیخای و بهم ندادن. سوالم اینه تو فرودگاه بابت این قضیه بهم گیر میدن؟ یعنی تو فرودگاه نامه late arrival ازم میخاند که ارائه کنم؟

ممنون میشم یکی جوابمو بده چون اصلا وقت نیست که برم نامه late arrival و اینا بگیرم از دانشگاه
    کودکان با اولویت کمک رسانی اضطراری که به همت و مهرورزی خیران و نیک اندیشان عزیز نیازمندند.

اهدای سلول بنیادی

Member amir_bozorgi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power Electronics

ببخشید نتونستم بگردم. بسیار کارم فوری شده. من دارم بعد تاریخ I-20 میرم اما نامه late arrival گرفتم. حالا چه مدارکی باید در فرودگاه ارائه بدم؟ سوال آخر اینکه من فرم I-20 شامل همسرم هم هست. همسرم نتونست ویزا بگیره. حالا باید I-20 همسرم رو با خودم بیارم؟ ببخشید سوالاتم ابتدایی
    مجموعه کاملی از لغات GRE
    امکان پرداخت اپلیکیشن و امتحانات زبان (در صورت نیاز، پیام خصوصی بزنید)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_bozorgi نمایش پست ها
    ببخشید نتونستم بگردم. بسیار کارم فوری شده. من دارم بعد تاریخ I-20 میرم اما نامه late arrival گرفتم. حالا چه مدارکی باید در فرودگاه ارائه بدم؟ سوال آخر اینکه من فرم I-20 شامل همسرم هم هست. همسرم نتونست ویزا بگیره. حالا باید I-20 همسرم رو با خودم بیارم؟ ببخشید سوالاتم ابتدایی

این سوال من هم هست. من هم F2 هستم. هنوز ویزام آماده نیست. میخواستم بپرسم I20 مربوط به F2 رو باید من باید با خودم ببرم یا اینکه همسرم که 2 روز دیگه پرواز دارن باید I20 من رو هم داشته باشن؟
    ببخشید که سوالم خیلی ابتدایی بود. جوابش رو نتونستم پیدا کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    CE - UT Austin

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_bozorgi نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gol_koochik نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال فوری دارم. خواهش میکنم جوابمو بدین. سپاس

من پروازم 6 روز بعد از تاریخ I20 هست به آمریکا. دانشگاه گفت مشکلی نداره نامه late نمیخای و بهم ندادن. سوالم اینه تو فرودگاه بابت این قضیه بهم گیر میدن؟ یعنی تو فرودگاه نامه late arrival ازم میخاند که ارائه کنم؟

ممنون میشم یکی جوابمو بده چون اصلا وقت نیست که برم نامه late arrival و اینا بگیرم از دانشگاه
    سلام دوستان، فقط قسمت I-20 مربوط به خودتون لازم هست، قسمت مربوط به همسرتون رو بگذارید پیش خودشون باشه که هر وقت خواستند بیان، به اون نیاز پیدا خواهند کرد. ضمنا همسرتون هم نامه late arrival نیاز نخواهند داشت
    خوش باشید

Junior Member

عزیز مرسی بابت راهنمایت والا من که گیر کردم یا بگم قاطی کردم چون امسال سپتامبر عازم هستم نمی دونم چه کار کنم یه سوال : اگر هردو پذیرش را نشون پلیس فرودگاه بدم و براشون توضیح بدم مشکلی که نداره ؟؟؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان من 2 سال پیش به آمریکا سفر کردم فرم I-94 را در هنگام ورود آفیسر تاریخ ورود و تارخی که باید خارج بشوم را مهر زد . سوال من این است که در هنگام خروج فرم I-94 را دم در gate هواپیما از من گرفتند و مهری در پاسپورت نزدند . آیا این روند درست انجام شده ؟ و مشکلی در مهر خوردن پاسپورت و I-94 در هنگام خروج نبوده است ؟ با تشکر

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parhann نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من 2 سال پیش به آمریکا سفر کردم فرم I-94 را در هنگام ورود آفیسر تاریخ ورود و تارخی که باید خارج بشوم را مهر زد . سوال من این است که در هنگام خروج فرم I-94 را دم در gate هواپیما از من گرفتند و مهری در پاسپورت نزدند . آیا این روند درست انجام شده ؟ و مشکلی در مهر خوردن پاسپورت و I-94 در هنگام خروج نبوده است ؟ با تشکر
    دوست عزیز
    روند به درستی انجام شده است. در هنگام خروج از آمریکا پاسپورت را مهر نمیزنند.

دوستان سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید: من برای یک کنفرانس انشاالله راهی امریکام. مدارک لازم در فرودگاه

چیز دیگه ای هم هست مثلن بیمه سفر؟؟ یا واکسیناسیون؟؟؟ یا مدرک دیگه ای ؟؟غیر از (ویزا و دعوت نامه و بلیط)

ممنون

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    دوستان سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید: من برای یک کنفرانس انشاالله راهی امریکام. مدارک لازم در فرودگاه

چیز دیگه ای هم هست مثلن بیمه سفر؟؟ یا واکسیناسیون؟؟؟ یا مدرک دیگه ای ؟؟غیر از (ویزا و دعوت نامه و بلیط)

ممنون
    خیر دوست گرامی. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)