صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

نقل قول نوشته اصلی توسط macras نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با یک ویزای J1 برای یک فرصت تحقیقاتی 9 ماهه به همراه همسرم به آمریکا می رویم. ممکنه کسی لیست مدارکی که برای اولین بار در فرودگاه از من درخواست خواهد شد را بنویسد؟ در برگه 2019-DS من حقوقی که دانشگاه برای 9 ماه پرداخت خواهد کرد نوشته شده است اما بعضی جاها خواندم که باید مدارک مالی به همراه داشته باشم و در فرودگاه نشان دهم. آیا این شامل من هم می شود؟ پیاپیش ممنون.

مدارک اصلی:
    1- پاسپورت
    2- فرم دی اس
    3- یک ادرس و شماره تماس برای مکان موقت اسکان (مثلا میتونید ادرس و شماره تماس یکی از دوستای ایرانیتون که در شهر مورد نظر ساکن هست رو بدید)

فکر نکنم مدارک بیشتر از این رو چک کنند.

Junior Member

سلام. من امروز پاسپورتم و با ویزای j1 تحویل گرفتم ولی فرم DS رو بهم بر نگردوندن. بهشون زنگ زدم بهم گفتن که براساس اطلاعات اونا برای ورود به خاک امریکا ویزا کافیه. من رو به سایت border control ارجاع دادن و اونجا این رو پیدا کردم:
    "As of Aug. 10, 2012, U.S. Customs and Border Protection (CBP) no longer provides admission stamps on Forms I-20/DS-2019 for prospective and returning international students and scholars (traveling with F, M, and J visas) seeking admission to the United States. This change makes CBP processes consistent with U.S. Citizenship and Immigration Service's (USCIS) recent change to stop stamping Forms I-20/DS-2019."

کسی میتونه این رو تایید یا رد کنه براساس شنیده ها یا تجربه؟ ممنون،

نقل قول نوشته اصلی توسط seeker83 نمایش پست ها
    سلام. من امروز پاسپورتم و با ویزای j1 تحویل گرفتم ولی فرم DS رو بهم بر نگردوندن. بهشون زنگ زدم بهم گفتن که براساس اطلاعات اونا برای ورود به خاک امریکا ویزا کافیه. من رو به سایت border control ارجاع دادن و اونجا این رو پیدا کردم:
    "As of Aug. 10, 2012, U.S. Customs and Border Protection (CBP) no longer provides admission stamps on Forms I-20/DS-2019 for prospective and returning international students and scholars (traveling with F, M, and J visas) seeking admission to the United States. This change makes CBP processes consistent with U.S. Citizenship and Immigration Service's (USCIS) recent change to stop stamping Forms I-20/DS-2019."

ما حدود ۲ سال پیش که وارد آمریکا شدیم فرم DS را در فرودگاه از مون خواستند. شما هم بهتره یک کپی از اون را همراهتون داشته باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    ما حدود ۲ سال پیش که وارد آمریکا شدیم فرم DS را در فرودگاه از مون خواستند. شما هم بهتره یک کپی از اون را همراهتون داشته باشید
    ممنون از جوابتون. من الان متاسفانه کپی فرم رو هم ندارم و دانشگاه هم آخرین بار که خواستم میگفتن اسکن نمیفرستیم، فقط پست می کنیم. من چند روزه دیگه هم پرواز دارم. اگر مجبور شم بدون DS برم چه اتفاقی می افته اگر فرم رو ازم بخوان؟ الان صحبت تلفنی من با سفارت که گفتن نیاز به فرم نیست روی فایل هست.

قبلا جایی خوندم اونایی که I-20 نداشتن بهشون یه فرم دیگه دادن و 30 روز مهلت.

Junior Member

کسی اطلاعاتی در مورد ورود خانم باردار با ویزای J2 داره ؟ یعنی بجز بیمه دانشگاه که خوب باید برسه و بگیره بیمه دیگری هم می خواهد؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    من و همسرم جمعه اومدیم بوستون. پاسپورت ها و ds2019 رو ازمون خواست. نمیشه قبل پرواز برید سفارت و اصل ds رو بگیرید؟ این طوری خیالتون راحت تره.

Junior Member

سلام

اگر کسی یک وقت اصل فرم I20 رو گم کنه آیا میتونه کپیش رو به آفیسر فرودگاه نشون بده یا دیپورتش میکنن؟ من شنیدم اجازه میدن ولی انگار تا 30 روز مهلت میدن که براشون ارسال کنید. کسی تجربه داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pkermani نمایش پست ها
    سلام

اگر کسی یک وقت اصل فرم I20 رو گم کنه آیا میتونه کپیش رو به آفیسر فرودگاه نشون بده یا دیپورتش میکنن؟ من شنیدم اجازه میدن ولی انگار تا 30 روز مهلت میدن که براشون ارسال کنید. کسی تجربه داره؟
    سلام. به نظرم بهتره از دانشگاه درخواست بدید دوباره واستون پست کنن. از روشهای سریع واسه پست هم استفاده کنید ( که نهایت ده روزه میرسه ایران, مثلا کاراپست). تو این چیزا به حرف این و اون نمیشه تکیه کرد. ریسکه. 50 درصد اره , دیپورت, 50 درصد هم نه! موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط seeker83 نمایش پست ها

موقع ورود از من خواستن، من گفتن فرم تو بارام مونده، مشکلی پیش نیومد راحت وارد شدم.

سایت رسمی خوشون این موضوع رو گفته، شما اینجا از بچه ها تایید میخوایید؟؟؟!!!
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

Junior Member

سلام دوستان، بنده با ويزاي توريستي b1/b2 ميخوام براي بار اول وارد خاك آمريكا بشم، بجز پاسپورتم ممكنه چه مداركه ديگه اي ازم بخوان؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)