صفحه 5 از 43 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

you can find ports of entries for special registration by this link:
    http://www.ice.gov/doclib/pi/special...ndividuals.pdf

Senior Member

سلام

تاریخ روی I-20 من 10 آگوست خورده و بلیط من برای 14 آگوسته. ثبت نام دانشگاه 24 آگوست و Orientation هم 27 آگوسته. من از مسئول International ها یک نامه Late arrival خواستم در مورد این 4 روز تاخیر. اونم گفت که دانشجوها قانونا می تونن بدون نامه یک ماه زودتر و یا دیرتر از 10 آگوست وارد آمریکا بشن و نامه I-20 تو این بازه زمانی اعتبار داره.

با این وصف و با توجه به اینکه دوستان در فروم در مورد نامه Late arrival صحبت می کنن می خوام بپرسم از دوستانی که با تاخیر وارد شدن نامه Late arrival خواستن یا نه. چون من از دو نفر از دوستام پرسیدم اونا گفتن ازشون این نامه رو نخواسته بودن.

پیشاپیش ممنون
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99
    سلام

تاریخ روی I-20 من 10 آگوست خورده و بلیط من برای 14 آگوسته. ثبت نام دانشگاه 24 آگوست و Orientation هم 27 آگوسته. من از مسئول International ها یک نامه Late arrival خواستم در مورد این 4 روز تاخیر. اونم گفت که دانشجوها قانونا می تونن بدون نامه یک ماه زودتر و یا دیرتر از 10 آگوست وارد آمریکا بشن و نامه I-20 تو این بازه زمانی اعتبار داره.

با این وصف و با توجه به اینکه دوستان در فروم در مورد نامه Late arrival صحبت می کنن می خوام بپرسم از دوستانی که با تاخیر وارد شدن نامه Late arrival خواستن یا نه. چون من از دو نفر از دوستام پرسیدم اونا گفتن ازشون این نامه رو نخواسته بودن.

پیشاپیش ممنون
    1 ماه زودتر درسته و میتونید 1 ماه زودتر از اون تاریخ وارد بشید ولی 1 ماه دیرتر اصلا درست نیست و من موردی رو سراغ دارم که با 2 روز دیرتر دیپورت شد و یا موردهایی که با 1 هفته دیرتر دیپورت شدن بنابراین حتما این نامه رو بگیرید. در ضمن خود نامه به تنهایی فایده ای نداره بلکه دانشگاه باید تاریخ I-20 رو تو سیستم تغییر بده تا وقتی تو فرودگاه چک میشه مشکلی ایجاد نشه مگرنه هر کسی میتونه یه نامه جعلی درست کنه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

ماه زودتر درسته و میتونید 1 ماه زودتر از اون تاریخ وارد بشید ولی 1 ماه دیرتر اصلا درست نیست و من موردی رو سراغ دارم که با 2 روز دیرتر دیپورت شد و یا موردهایی که با 1 هفته دیرتر دیپورت شدن بنابراین حتما این نامه رو بگیرید. در ضمن خود نامه به تنهایی فایده ای نداره بلکه دانشگاه باید تاریخ I-20 رو تو سیستم تغییر بده تا وقتی تو فرودگاه چک میشه مشکلی ایجاد نشه مگرنه هر کسی میتونه یه نامه جعلی درست کنه.
    من این نامه رو گرفتم که به من اجازه میده تا 24 آگوست برم اونجا. از طرفی تاریخ ورود من در SEVIS تا 17 آگوست شده که من سه روز قبل از اون می رسم.

نکته مهم اینه که من وقتی پیک آپ کردم (حدود 2 هفته پیش) این نامه رو نداشتم چون فکر نمی کردم نتونم تاریخ بلیط رو عوض کنم و در نتیجه به سفارت هم ندادم البته سفارت هم از من نامه ای نخواست. حالا سئوال من اینه که الان I-20 من عوض شده محسوب میشه؟ یا همونه؟ SEVIS ID من تغییر نکرده.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

من این نامه رو گرفتم که به من اجازه میده تا 24 آگوست برم اونجا. از طرفی تاریخ ورود من در SEVIS تا 17 آگوست شده که من سه روز قبل از اون می رسم.

نکته مهم اینه که من وقتی پیک آپ کردم (حدود 2 هفته پیش) این نامه رو نداشتم چون فکر نمی کردم نتونم تاریخ بلیط رو عوض کنم و در نتیجه به سفارت هم ندادم البته سفارت هم از من نامه ای نخواست. حالا سئوال من اینه که الان I-20 من عوض شده محسوب میشه؟ یا همونه؟ SEVIS ID من تغییر نکرده.
    شما I-20 جدید گرفتی یا late arival گرفتی؟
    اگه late arrival گرفتی ، دانشگات اونو برات با پست فرستاد یا اسکنشو ایمیل کرده؟
    ادب مرد به ز دولت اوست...
    ما زنده از آنیم که در خدمت خلق جهانیم...

Senior Member

شما I-20 جدید گرفتی یا late arival گرفتی؟
    اگه late arrival گرفتی ، دانشگات اونو برات با پست فرستاد یا اسکنشو ایمیل کرده؟
    دانشگاه اسکن کرد فرستاد. اما نکته مهم همون به روز کردن تاریخه SEVIS هستش و نامه یه چیز فرمالیته هستش.

Junior Member

Hi every body,

My report date inI-20 is Augus 13th.and i will arrive exactly on August 13th.Should I get late arrival letter?

نقل قول نوشته اصلی توسط Haleh2
    Hi every body,

My report date inI-20 is Augus 13th.and i will arrive exactly on August 13th.Should I get late arrival letter?
    I asked the same question, and friends answerd NO, it is OK
    ادب مرد به ز دولت اوست...
    ما زنده از آنیم که در خدمت خلق جهانیم...

Junior Member

دانشگاه اسکن کرد فرستاد. اما نکته مهم همون به روز کردن تاریخه SEVIS هستش و نامه یه چیز فرمالیته هستش.
    سلام، منظورتون از تاريخ SEVIS همون تاريخ روي I-20 هست؟
    من رسيد كاغذي SEVIS fee ام با پست بهم نرسيده كسي ميدونه كه رسيد كاغذي لازمه يا نه؟

من رسيد كاغذي SEVIS fee ام با پست بهم نرسيده كسي ميدونه كه رسيد كاغذي لازمه يا نه؟
    it is just like the internet version, doesn't matter

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)