صفحه 7 از 43 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا در ترکیه

دوستان عزیز آیا رسید hard copy sevis در port of entry مورد نیازه؟کسی چیزی می دونه؟
    در مورد contact person آیا باید نامه رسمی داشته باشیم؟
    Before the Dawn

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا در ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor نمایش پست ها
    دوستان عزیز آیا رسید hard copy sevis در port of entry مورد نیازه؟کسی چیزی می دونه؟
    As it has been discussed several times and you could search it in forum, you don't need your original copy of your sevis receipt at POE and you can use your printed receipt which you got from website, for admission to US through its borders. You don't need any official letter for your contact person. Just write a person info who knows about your arrival and you may go to his/her place.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

فرم نمونه I-94 همانطور كه در لينك زير مي‌بينيد است:
    http://amsterdam.usconsulate.gov/upl...aycBQ/I-94.JPG

قسمت نام فقط 12 حرف جا دارد و نام من 14 حرف است!!! حالا من بايد نامم را چطوري آنجا بنويسم؟!

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Jortex نمایش پست ها
    فرم نمونه I-94 همانطور كه در لينك زير مي‌بينيد است:
    http://amsterdam.usconsulate.gov/upl...aycBQ/I-94.JPG

قسمت نام فقط 12 حرف جا دارد و نام من 14 حرف است!!! حالا من بايد نامم را چطوري آنجا بنويسم؟!
    در مورد sevis نه اصلا به اصل نامه احتیاجی نیست و همون پرینت کافیه.. من که از شیکاگو وارد شدم هیچ کدوم ازم نخواست.
    در مورد نام همون طوری ادامه بنویسید اشکالی نداره.
    فقط در مورد contact person همون اسم و مشخصات graduate advisor department یا secretory department را بنویسسید و نیازی به نامه نیست ولی اگر آشنایی در آمریکا دارید که مشکل اقامت هم نداره همونو بنویسید بهتره
    I am back to AA.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    در مورد نام همون طوری ادامه بنویسید اشکالی نداره.
    متوجه منظورتون نشدم. اگر 14 حرف را بنويسم كه با بخش Birth Date تلاقي پيدا مي‌كند. به نظرم در سيستم نرم‌افزاري آن‌ها هم 12 حرف در نظر گرفته شده است. (من اين مشكل را هنگام اپلاي در سيستم جامع اپلاي ايالت تگزاس هم داشتم)

فرد ديگري هم اينجا هست كه نامش مانند من طولاني بوده باشد؟

چند وقت پيش، 1.5 ماه از پرداخت SEVIS fee‌ من گذشته بود و هنوز در سيستم آن‌ها وضعيت ارسال Pending بود. به آن‌ها email زدم و مسئله را گفتم. فردايش اين جواب را گرفتم:

A new receipt has been sent.

the printed electronic confirmation will be acceptable to take to your visa interview and to enter the U.S. You do not have to wait for the updated/hardcopy receipt to arrive.

You can print an electronic copy of your receipt online at www.fmjfee.com.

A5
    Regards,
    SEVIS I-901 Fee Case Resolution Unit
    Student and Exchange Visitor Program
    fmjfee.sevis@dhs.gov <mailto:fmjfee.sevis@dhs.gov>
    For more information visit our website at http://www.ice.gov/sevis/i901/
    www.fmjfee.com

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jortex نمایش پست ها
    اسم شما تو پاسپورت هم ۱۴ حرفه؟ اگر ۲ اسمی هستید فقط حرف اول اسم دوم رو بنویسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial نمایش پست ها
    اسم شما تو پاسپورت هم ۱۴ حرفه؟ اگر ۲ اسمی هستید فقط حرف اول اسم دوم رو بنویسید.

بله دو اسمي هستم و بين دو اسمم هم space دارد. در پاسپورت، I-20‌ و ويزا هم اسمم به همين صورت درج شده است.
    اگر يك حرف از كلمه دوم اسم را بنويسم، با middle name‌ اشتباه مي‌شود.
    ویرایش توسط Jortex : August 3rd, 2010 در ساعت 11:57 PM

Junior Member khorshid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    theoratical economics

سلام دوستان
    من سه تا سوال دارم
    1)من توی I-20 هیچ اثری از امضا یا توضیحات افسر ندیدم ، البته الان ویزا هم توی پاس ام خورده..
    اما اون قسمت مربوط به افسر همچنان دست نخورده است به نظر شما من باید چیکار کنم ؟
    2)اینکه من فامیلی ام پسوند داره و توی این فرم ورودی جا نمی شه ( مشکل مشابه دوستمون )
    سومی هم اینه که من توسط یکی از دوستان خانوادگی که سالی یکبار به امریکا سفر داره مطمئن شدم که هر قدر پول بخواهیم می شه ببریم فقط باید اعلام کنیم ، تازه ایشون میگفت اونا خوشحال هم می شن که پول بیشتر ببرین ....!!! (منم می خوام پول زیادی ببرم ...بعدا" نتیجه این اخری رو می نویسم)
    مرسی از راهنماییها ، پیشاپیش
    ایراد نگیرید تا از شما ایراد نگیرند. محکوم نکنید تا محکوم نشوید.برای دشمنانت و کسیکه تو را ازار رسانید برکت بطلبید و با تمام دل انهارا ببخشید (عیسی مسیح)

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سه تا سوال دارم
    1)من توی I-20 هیچ اثری از امضا یا توضیحات افسر ندیدم ، البته الان ویزا هم توی پاس ام خورده..
    اما اون قسمت مربوط به افسر همچنان دست نخورده است به نظر شما من باید چیکار کنم ؟
    2)اینکه من فامیلی ام پسوند داره و توی این فرم ورودی جا نمی شه ( مشکل مشابه دوستمون )
    سومی هم اینه که من توسط یکی از دوستان خانوادگی که سالی یکبار به امریکا سفر داره مطمئن شدم که هر قدر پول بخواهیم می شه ببریم فقط باید اعلام کنیم ، تازه ایشون میگفت اونا خوشحال هم می شن که پول بیشتر ببرین ....!!! (منم می خوام پول زیادی ببرم ...بعدا" نتیجه این اخری رو می نویسم)
    مرسی از راهنماییها ، پیشاپیش
    1 - Don't worry. After 2008, nobody else than admitting officer at admission to USA gate in your port of entry, doesn't sign it!
    2 - You can leave it blank and ask the admitting officer how to fill it. Many people come here with such situation and nobody faces a problem at POE!
    3 - You can bring as much as money you would like but if it's more than assigned amount, last year was 10000$ and it may be different for this year, you have to report it in your POE otherwise you will be fined or sent to jail. I think such recording the additional money is only used for tax purposes and you shouldn't worry about it because you're gonna use it here and you don't use it as a saving source of money!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member ARG آواتار ها

سلام
    دوستان؛ این کارت I-94 رو کجا تهیه، و ارائه می دیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)