صفحه 9 از 43 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 426

موضوع: مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نياز در فرودگاه امريکا

من امروز از یکی از دوستانم که از طریق آتلانتا وارد شده بود پرسیدم و گفت کمتر از ده دقیقه طول کشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

تجربه اکثر بچه ها نشون میده که کمتر از یکساعت طول میکشه مخصوصاً که الان که special reg را برداشتن پس من اگه جای شما بودم 3.5 ساعت میگرفتم اگر به احتمال خیلی کم مشکلی هم پیش بیاد با پرواز بعدی میری پروار داخلی اونجا زیاده خلاصه 8 ساعت انتظار بعد از یه 20-30 ساعت پرواز خیلی خسته کنندس
    نقل قول نوشته اصلی توسط tasooji نمایش پست ها
    خب من خودم از طریق امور دانشجویان بین المللی دانشگاه پیگیری کردن و گفتن همه کنسولگری ها مدارک رو توی پاکت تحویل نمیدن و خودتون هم دستی مدارک مهم مثل I20 و نامه پذیرش و SEVIS همراهتون باشه کافیه. راستی من ساعت 3 بعد از ظهر 31 جولای میرسم واشنگتن. پرواز داخلی حدود سه ساعت و نیم بعد موجود بود ولی بهم گفتن ممکنه چک کردن مدارک و احراز هویت بیشتر طول بکشه و در نتیجه پروازی که هفت ساعت بعد انچام میشد رو برای رزرو پیشنهاد دادن. دوستانی که از واشنگتن رفتن، به نظرتون پرواز اول رو رزرو کنم یا دومی رو؟

Junior Member

ممنون دوستان پس این زمان 3-4 ساعته به خاطر Special register بوده، درسته؟ پس من هم زمان کمتر رو انتخاب میکنم و اگه مشکلی پیش نیومد یا پیش اومد ( خدای نکرده) حتما به اطلاع سایر دوستان میرسونم.

Junior Member

دوستان برای افراد گرین کارت باید چه فرم هایی تو فرودگاه و هواپیما پر بشه میشه در مورد اون هم یه توضیحی بدین ممنون...

Junior Member r.azadi آواتار ها

من یکمی گیج شدم؛
    موقع مصاحبه فرم i20، و برگه sevis منو گرفتن و میدونم موقع پیک آپ هم بهم پس نمیدن، حالا این قضیه همراه داشتن این مدارک تو فرودگاه چی میشه؟ یعنی منظور بچه ها اینه که کپی این مدارکو باید با خودمون ببریم؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط r.azadi نمایش پست ها
    من یکمی گیج شدم؛
    موقع مصاحبه فرم i20، و برگه sevis منو گرفتن و میدونم موقع پیک آپ هم بهم پس نمیدن، حالا این قضیه همراه داشتن این مدارک تو فرودگاه چی میشه؟ یعنی منظور بچه ها اینه که کپی این مدارکو باید با خودمون ببریم؟
    از کجا میدونی I-20 رو بهت پس نمیدن؟ کدام سفارت؟

Junior Member r.azadi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    از کجا میدونی I-20 رو بهت پس نمیدن؟ کدام سفارت؟
    آخه من همونجا ویزای 2 نفر رو pick up کردم و i20 به اونا پس ندادن، یعنی نباید i20 مونو میگرفته؟ سفارت در باکو

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط r.azadi نمایش پست ها
    آخه من همونجا ویزای 2 نفر رو pick up کردم و i20 به اونا پس ندادن، یعنی نباید i20 مونو میگرفته؟ سفارت در باکو
    گرفتن I-20 که عیبی نداره بعضی سفارت‌خانه‌های دیگه هم I-20 رو میگیرن اما حتما باید در پیک‌آپ پس بدن.

من اگر سه روز بعد تاریخی که در I20 ام آمده برسم امریکا بهم تو فرودگاه گیر میدند ؟

Senior Member naeemtop آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ARH نمایش پست ها
    من اگر سه روز بعد تاریخی که در I20 ام آمده برسم امریکا بهم تو فرودگاه گیر میدند ؟
    بله. فکر میکنم گیر میدن.
    این موضوع خیلی جدیه. هیچ وقت ریسک نکنید.

اگه دیر میرسید باید با دانشگاه مقصد هماهنگ باشید و نامه های مربوطه رو بگیرید
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)