صفحه 91 از 91 نخستنخست ... 418182838485868788899091
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 908 , از مجموع 908

موضوع: مشاوره در خصوص مهارت speaking در آزمون iBT

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص مهارت speaking در آزمون iBT

اساتید من وقتی میخوام صحبت کنم همش کلمات ساده به ذهنم میرسن و کلماتی که برای تافل حفظ کردم مثل کلمات آکادمیک و essential words و ... به ذهنم نمیرسن که بگم... چه راهکاری برای من دارید که زود ذهنم از بین کلمات آکادمیک و سخت انتخاب کنه و توی روند اسپیکینگ خوب بتونم صحبت کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    اساتید من وقتی میخوام صحبت کنم همش کلمات ساده به ذهنم میرسن و کلماتی که برای تافل حفظ کردم مثل کلمات آکادمیک و essential words و ... به ذهنم نمیرسن که بگم... چه راهکاری برای من دارید که زود ذهنم از بین کلمات آکادمیک و سخت انتخاب کنه و توی روند اسپیکینگ خوب بتونم صحبت کنم؟
    باید لغات مد نظر رو چند بار در جملات مختلف به کار ببرید. سعی کنید برای لغاتی که هدفتون هست در اسپیکینگ استفاده کنین، مثال زیاد بزنید. اینجوری‌این لغات تو دهنتون بیشتر میمونه. تنها راهش تمرین زیاده.

Junior Member

سلام خوبید ؟ من برای تمرین از تمپلیت های نوت فول استفاده میکنم میخواستم بپرسم اگه از این تمپلیتا استفاده کنیم نمرمون کم نشه چون من نمونه جوابهای خوب برا اسپیکینگ رو دیدم این تمپلیت ها نبود و خیلی هم گرامرهای پیچیده تر و کلمات پیشرفته تری میگفتن بدون تمپیلت خاصی! بنظرتون اگه ببینن از روی یه تمپیلت داریم میگیم نمرمون کم نشه؟منظورم همون in my view ........... for two reasons . هستش

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط MASU96 نمایش پست ها
    سلام خوبید ؟ من برای تمرین از تمپلیت های نوت فول استفاده میکنم میخواستم بپرسم اگه از این تمپلیتا استفاده کنیم نمرمون کم نشه چون من نمونه جوابهای خوب برا اسپیکینگ رو دیدم این تمپلیت ها نبود و خیلی هم گرامرهای پیچیده تر و کلمات پیشرفته تری میگفتن بدون تمپیلت خاصی! بنظرتون اگه ببینن از روی یه تمپیلت داریم میگیم نمرمون کم نشه؟منظورم همون in my view ........... for two reasons . هستش
    مطمئنن با استفاده ها از تمپلیت های آماده اون هم معروف در حد توتفول نمره خوبی نمیگیرید باید سعی کنید به مرور تمپلیت ها رو تغییر بدید و با استفاده از کلمات خودتون یک تمپلیت مخصوص به خودتون بسازید.

Junior Member baharhashemi75 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد

خیلی خیلی ممنون از پیوست های مفیدی که گذاشتین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin0101 نمایش پست ها
    سلام،
    من تسک اینتگریت اسپیکینگ (مخصوصا دو تا تسک اخر) واقعااااا مشکل دارم، کامل متوجه میشم چی میگه گوینده ولی موقع صحبت کردن وقت کم میارم نصفشو نمیرسم بگم، یکی راهنمایی کنه منو لطفا چیکار کنم که بهتر بشم یکماه دیگه امتحان دارم، ممنون
    ببین من برای اسپیکینگ تو یوتیوب خیلی ویدیو نگاه کردم، یکیشون میگفت شما هر چقدر هم تلاش کنید، نمیتونید کامل کامل هر حرفی که اون یارو زده رو تو یک دیقه خلاصه کنید. راه حلش این بود که نصف نوت هایی که نوشتیم رو خط بزنیم و تمرکز رو فقط بذاریم رو همون نوت های باقیمونده و اونا رو بگیم.

توجه کنید که در فرمت جدید تسک 1و 5 حذف شده

Junior Member

از دوستانی که همیشه کمک حال هستند خواستم بپرسم کسی هست که اسپیکینگ من رو ارزیابی کنه؟