صفحه 7 از 91 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 908

موضوع: مشاوره در خصوص مهارت speaking در آزمون iBT

پیش فرض پاسخ : فایل های نمونه وچگونگی آماده شدن برای iBT Speaking

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    مطمئنین همچین تاپیکی بود ؟
    اسمش چیزه دیگه ای نیست ؟
    می شه لینکش رو بذاری !!
    مرسی
    من جای ديگه ديدمش، ايجا Upload مي‌کنم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Junior Member

عرض ادب دوستان

جناب NNaser54 این براتون ممکن هست که تمام فایل ها اعم از صوتی ، pdf و ... رو که برای iBT استفاده کردید و دسترسی دارید بهشون رو تخمین بزنید و بفرمایید حدوداً حجمشون چقدر هست ؟
    امکان پست کردن به صورت cd براتون هست ؟
    چون بنده تازه میخوام برم کتاب iBt longman رو بخرم و شروع کنم به خوندن ..
    اگر ممکن هست شما و دوستانی که که امتحان رو گذروندید ، بفرمایید بنده به چه صورت خودم رو آماده کنم ؟

دوست عزيز Reza22،

من علاوه بر CDهاي کتاب‌هاي Longman و Cambridge دو تا CD امتحان دارم که ماله Barrons و Kaplan.

يک سري هم فايل MP3 و PDF و ... دارم که رويهم رفته حدودا يه CD ميشه...

توصيه مي‌کنم تمام پست‌هايي که توو اين فروم هست رو نگاه کن و يه نکته‌ي ديگه اينکه سريع تافل رو جمعش کن، لفطش نده!

موفق باشي

اين يه فايل راهنماي Speaking هست. به يه بار خوندنش مي‌ارزه...

به نظر من فقط خوندنش مهم نيست، مهم اينه که موقع تمرين و سر جلسه آدم بتونه بهش عمل کنه

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

مرسی بخاطر همه فایل ها !
    فقط من یه مشکلی دارم ... تمام فایل ها رو دانلود کردم و اما تمام اون چیزایی که rar بودن رو نمی تونم باز کنم ... انگار توی دانلود کردن درست دانلود نشده باشن یه error می ده ...
    چرا اینطوریه ؟
    بقیشون خوبن !
    در ضمن ... صفحه اول سوال پنجم رو دانلود کردم به نظر فایل ها خراب هستند .. دوباره آپ می کنی مدیر جان !

بفرما اینم سوال پنجم از صفحه1. اینبار به صورت mp3 . هدف ما جلب رضایت شماست:
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض سوالات مربوط به Speaking در آزمون تافل iBT

یه سوال در مورد speaking و این فایل ها داشتم .... من یه چندتایی از این ها رو گوش می کردم ... افراد خیلی خوب و روون حرف می زدن اما از لغات زیاد سختی استفاده نمی کنن ...

1. کسایی که امتحان دادن نمره های speakingشون رو دیدن فکر می کنن من باید بیشتر به چی حواسم باشه !? ...

2. اگه کسی بخواد بالای 27 بگیره توی این section بهترین روش چیه ؟؟؟ ... فرض کنین با یه پیش زمینه speaking خوب در حد CAE ! ... امتحان هم 5 آبان ه ! ... وقت دارم برای هر کاری و هر روشی ! ... البته کامنت ناصر جان رو خوندم ... پیشنهاد سایر دوستان چیه ؟ ...

پیش فرض پاسخ : اشکالات مربوط به Speaking

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    یه سوال در مورد speaking و این فایل ها داشتم .... من یه چندتایی از این ها رو گوش می کردم ... افراد خیلی خوب و روون حرف می زدن اما از لغات زیاد سختی استفاده نمی کنن ...

1. کسایی که امتحان دادن نمره های speakingشون رو دیدن فکر می کنن من باید بیشتر به چی حواسم باشه !? ...

2. اگه کسی بخواد بالای 27 بگیره توی این section بهترین روش چیه ؟؟؟ ... فرض کنین با یه پیش زمینه speaking خوب در حد CAE ! ... امتحان هم 5 آبان ه ! ... وقت دارم برای هر کاری و هر روشی ! ... البته کامنت ناصر جان رو خوندم ... پیشنهاد سایر دوستان چیه ؟ ...
    کاملا" درسته. speaking ها سطح بسیار بالا یا پیچیده ای ندارن

1. در مورد این سوال نظر شخصی من اینه که نت برداری رو تمرین کنید. خیلی خلاصه اما حتما" نت بردارین. از زمان چند ثانیه ای برای مرتب کردن مطالب به بهترین نحو استفاده کنید.

2. لزوما" سریع صحبت کردن- خوب صحبت کردن نیست. شمرده صحبت کنید. از نت ها و ترتیبی که دارین حتما" استفاده کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh

کاملا" درسته. speaking ها سطح بسیار بالا یا پیچیده ای ندارن

1. در مورد این سوال نظر شخصی من اینه که نت برداری رو تمرین کنید. خیلی خلاصه اما حتما" نت بردارین. از زمان چند ثانیه ای برای مرتب کردن مطالب به بهترین نحو استفاده کنید.

2. لزوما" سریع صحبت کردن- خوب صحبت کردن نیست. شمرده صحبت کنید. از نت ها و ترتیبی که دارین حتما" استفاده کنید.
    سلام سارا جان
    يكي از توصيه هايي كه شده براي اين قسمت صحبت كردن به صورت phrase به phrase هست. يعني بين جمله ها مكث باشه نه word by word . خوب مثلا وقتي مدت زمان 15 ثانيه آماده سازي براي حرف زدن هست، ميشه تنها دو سه كلمه نوشت يا حروف اول كلمات كه ياد آدم بمونه چي مي خواد بگه. حالا مشكلي كه خود من دارم اينه كه معمولا از لحاظ گرامري ( مخصوصا زمان جمله با قبلي يا بعدي) يه اشتباهي كه ميشه رووني phrase به phrase بودن از بين ميره. براي اين معضل! چه راهكاري پيشنهاد مي فرمايين؟
    ممنون هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام سارا جان
    يكي از توصيه هايي كه شده براي اين قسمت صحبت كردن به صورت phrase به phrase هست. يعني بين جمله ها مكث باشه نه word by word . خوب مثلا وقتي مدت زمان 15 ثانيه آماده سازي براي حرف زدن هست، ميشه تنها دو سه كلمه نوشت يا حروف اول كلمات كه ياد آدم بمونه چي مي خواد بگه. حالا مشكلي كه خود من دارم اينه كه معمولا از لحاظ گرامري ( مخصوصا زمان جمله با قبلي يا بعدي) يه اشتباهي كه ميشه رووني phrase به phrase بودن از بين ميره. براي اين معضل! چه راهكاري پيشنهاد مي فرمايين؟
    ممنون هستم

سلام مریم جان

برای نت برداری نیازی ندارین که تمام جمله یا حتی کلمه رو بنویسید. طوری نت برداید که هر چند کوتاه اما ایده لازم رو بهتون بده. حتی میتونید فارسی بنویسید.
    در مورد سلیس بودن خوشبختانه چون زمان صحبت کردن شما کوتاهه بیشتر به تمرین و زمان بندی نیاز داره. تا جایی که میتونید نمونه های امتحانی رو تمرین کنید. باز هم تاکید میکنم نت برداری شما در این زمان کوتاه خیلی به جهت گیری صحبتتون کمک میکنه

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است