صفحه 82 از 91 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 908

موضوع: مشاوره در خصوص مهارت speaking در آزمون iBT

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص مهارت speaking در آزمون iBT

دوستان برای سوالات 5 , اونجا که میریم
    If I were the student, I would choose ....
    بعدش باید از خودمون دلیل بیاریم یا دلایل گفته شده توی مکالمه رو بگیم؟
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    دوستان برای سوالات 5 , اونجا که میریم
    If I were the student, I would choose ....
    بعدش باید از خودمون دلیل بیاریم یا دلایل گفته شده توی مکالمه رو بگیم؟
    نیازی نیست دلیل از خودتون بیارید، کافیه یکی از دلایلی که توی مکالمه ارائه شده رو انتخاب کنید و بگید

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

دوستان سلام
    امیدوارم همه خوب باشد
    کسی در مورد تسک 4 برای پاسخگویی ایده یا نظری داره ؟ممنون میشم بگید تا همه استفاده کنند.
    پاینده باشید

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

سلام
    من شنیدم توی این سایت پک کامل اسپیکینگ نوت فول رو دوستان زحمت کشیدند و آپلود کردند. من توی کتابخانه سایت بخشی به اسم مثالهایی تکمیلی نوت فول رو فقط پیدا کردم که به سوالم می خوره. منظور از پک کامل همونهاست؟

Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

Junior Member Ponida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. SUT

سلام.

دوستان من سوالی رد رابطه به Volume صدامون در آزمون داشتم. دوستانی که امتحان دادن میگن اگه با صدای بلند صحبت کنیم اخلاقی نیست و حتی ممکنه بیان تذکر بدن و حواسمون پرت شه.
    از طرفی من همش استرس اینو دارم که سر جلسه آروم (متضاد بلند، نه تند!) صحبت کنم و اصلا صدام ضبط نشه.

فکری که کردم این بودش که می شه مثل وقتی داریم تو تاکسی با موبایل حرف می زنیم صحبت کنیم؟! یعنی دستمون رو جلوی هدفون حلقه کنیم تا امواج صوتی از دستمون فراتر نرن؟! :دی

1- آیا به عنوان تقلب مثلا! گیر میدن؟
    2- آیا کیفیت صدا از آروم صحبت کردن بدتر خواهد شد؟

سلام.
    من برای گرفتن تافل 13 ماه وقت دارم,سطح زبانم در حد کتاب سوم american english file هست,دارم مهارتهای مختلف رو با هم پیش میبرم ولی برای speaking دقیقا نمیدونم باید چکار کنم,نمیدونم با توجه به سطح زبانم که متوسط هست کدوم کتاب خوبه طوریکه تا اواخر اسفند یعنی حدود 7 ماه دیگه انشاالله به سطح خیلی خوبی برای speaking برسم ,راستی میدونم برای تقویت speaking استاد مهمه به همین خاطر دو جلسه در هفته کلاس خصوصی میرم و پیشرفت هم داشته ام ولی چندان خوب نبوده,یه لطف کنید یه برنامه و راهکاری برای زبان من به خصوص speaking ارائه کنید که تا حدود 7 ماه دیگه به یه سطح خیلی خیلی خوب speaking برسم(یه کتاب هم معرفی کنید که از سطح من یا یه کمی پایینتر شروع کرده باشه که بتونم باهاش پیش برم.)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس ، روابط بین الملل، علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها
    سلام.

دوستان من سوالی رد رابطه به Volume صدامون در آزمون داشتم. دوستانی که امتحان دادن میگن اگه با صدای بلند صحبت کنیم اخلاقی نیست و حتی ممکنه بیان تذکر بدن و حواسمون پرت شه.
    از طرفی من همش استرس اینو دارم که سر جلسه آروم (متضاد بلند، نه تند!) صحبت کنم و اصلا صدام ضبط نشه.

فکری که کردم این بودش که می شه مثل وقتی داریم تو تاکسی با موبایل حرف می زنیم صحبت کنیم؟! یعنی دستمون رو جلوی هدفون حلقه کنیم تا امواج صوتی از دستمون فراتر نرن؟! :دی

سلام
    دوست عزیز اصلا نیازی به این نیست که شما دستت رو جلوی میکروفون بگیری(اینجوری حواست پرت میشه و یا شاید دستت به میکروفون بخوره و ... ) . نیازی به این هم نیست که با صدای بلند حرف بزنی چون اون Headset هایی که برای تافل ازشون استفاده میکنن خیلی حساسن و با کیفیت بالایی صدا رو ظبط میکنن.من خودم برای بخش سپیکینگ ، in a normal voice ,حرف زدم ، هیچ مشکلی هم پیش نیومد . پس هیچ نیازی نیست loudly حرف بزنی .
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها
    سلام.

سلام
    دوست عزیز من پیشنهاد میکنم این کارو انجام ندی بخصوص برای سوالت 3 تا 6 که شما حواست باید هم به مانیتور باشه و هم به نت هات، مطمئنا با این کار تمرکزت از بین میره. هدست هایی که در ازمون تافل استفاده میشه تنها ابزاری است که سنتر ها اون رو از ETS دریافت میکنن که نشون میده این مورد چقدر برای ETS مهمه. بنابراین همه استانداردهای مورد نظر رو دارن. اگر هم در ازمون با توجه به شرایط و جو ، بلند صحبت کردی در نهایت برای اولین و حتی دومین بار تذکر دربافت میکنی، به این صورت که با دست نه با کلام بهتون نشون میدن که صدا رو پایین بیارید. اگر در این شرایط تذکر دریافت شد ، خب تن صدا رو پایین تر می یاریم.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

۱ - کسی هست که اون مجموعه ی ۸۹ تایی (فکر کنم بهش می گن مجموعه ی طلایی) سوال های اسپیکینگ (۱ و ۲) رو داشته باشه؟

۲ - نظرتون راجع به نتیجه گیری چی هست؟ برای همه ی سوال ها سعی کنیم نتیجه گیر رو بگیم یا نه؟ من فکر می کنم شاید برای سوال ۱ و ۲ الزام نباشه
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

با سلام
    در بین نمونه سوالات به یه موردی برخوردم. در تسک چهار اسپیکینگ، مثل همیشه دو نوع حافظه تعریف شده و استاد هم برای هر دو مورد مثال میزنه گرچه مشخصا لکچر تمرکز بیشتری روی نوع دوم داره. حالا سوال به این صورت بوده: بر اساس متن و لکچر حافظه نوع دوم رو با مثالش توضیح بدین.
    سوالم اینه؛ برای چنین مورد باید اصلا انواع حافظه اشاره ای بکنم؟ یا نه مستقیم فقط راجع به نوع دوم صحبت کنم؟