صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: آشنایی با متقاضیان و قبول شدگان سال 2013 فنلاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Lappeenranta University of Tech-GMIT

Lightbulb آشنایی با متقاضیان و قبول شدگان سال 2013 فنلاند

سلام دوستان

من سال پیش یعنی 2013 برای دانشگاه LUT و مقطع کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش مدیریت جهانی نوآوری و تکنولوژی اقدام کردم و قبول شدم، الان اینجا هستم.

فکر کردم مثل سال پیش موضوعی با این عنوان باز بشه میتونه مفید باشه برای متقاضیان سال بعد.

موفق باشید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با متقاضیان و قبول شدگان سال 2013 فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi0261 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من سال پیش یعنی 2013 برای دانشگاه LUT و مقطع کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش مدیریت جهانی نوآوری و تکنولوژی اقدام کردم و قبول شدم، الان اینجا هستم.

فکر کردم مثل سال پیش موضوعی با این عنوان باز بشه میتونه مفید باشه برای متقاضیان سال بعد.

موفق باشید
    مرسی از تاپیکت اما دیگه 2014 ها دارن اقدام میکنم. به هرحال همین که به فکر ماها بودی مرسی.
    تو دانشگاه شما وضعیت رشته انرژی چجوریه؟کیفیت اساتید دانشگاه وهمینطور وضعیت شهر و زندگی توش؟پروژه هایی که وارد دانشگاه میشه و به طور کلی ی خلاصه وضعیت لطف میکنید بدید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    مرسی از تاپیکت اما دیگه 2014 ها دارن اقدام میکنم. به هرحال همین که به فکر ماها بودی مرسی.
    تو دانشگاه شما وضعیت رشته انرژی چجوریه؟کیفیت اساتید دانشگاه وهمینطور وضعیت شهر و زندگی توش؟پروژه هایی که وارد دانشگاه میشه و به طور کلی ی خلاصه وضعیت لطف میکنید بدید .
    اااا، راس میگین، اصلن به این جنبه فکر نکرده بودم، ولی هنوزم دیر نشده، من خودم اواسط دسامبر اقدام کردم

والا اینجا روی بحث انرژی خیلی توجه میکنن، مخصوصا انرژیهای نو و سازگار با محیط زیست. اصلن شعار دانشگاه Mind Your green, green your mind هست. تو مسئله ی sustainable energy میدونم که کار میکنن. اساتید همه جوره توش هست، من استاد خیلی خوب دیدم که کلاسش پر میشه هر جلسه، استادیم هست که نصف کلاس خالیه همیشه. باید شناخت استادارو و با اونا کلاس ور داشت. ولی چیزی که من فهمیدم برای دانشجو وقت میزارن، و به حرفت توجه میکنن.
    شهر لاپنرانتا شهره کوچیکیه، خونه من که نسبتا دور حساب میشه به دانشگاه 20 دقیقه پیاده فاصله داره، غذای دانشگاه با کیفیت و ارزونه، نسبت به بقیه کشورها میدونم از نظر کیفیت و قیمت خیلی مناسب تره. کار توش پیدا میشه ولی زبان یه فیل تره بزرگه. اگه فعال باشی خیلی زود میتونی خودتو بالا بکشی، من بعد از 4 ماه تونستم برم تو انجمن دانشجویی اینجا و یک بارم به عنوان عکاس یه اجلاس سالیانه فرستاده شدم به کشور پرتغال.

پروژه هم هست، مثلا اینجا میدونم یه پروژه بزرگ برای سولار پنل دارن که اگه فعال باشی و ثابت کنی که کار بلدی فک کنم بتونی بری داخلش، میگم همچی بستگی به خودت داره. اگه فعال باشی بری دنباله هرچیزی که میخوای، بش میرسی. ولی کسی اینجا نمیاد چیزی که میخوای رو بده بت، باید بری دنبالش بگیریش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اميركبير-صنايع

سلام دوستان

موفق باشید
    گشتن تو UAF برای پیدا کردن دانشگاهی که رشتمو داشته باشه کافیه یا باید به سایتشون جداگانه سر بزنم؟ اضلن این UAF همه دانشگاه های فنلاند رو پوشش میده؟
    میشه در مورد سابقه تحصیلیت تو ایران بگی؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya67 نمایش پست ها
    گشتن تو UAF برای پیدا کردن دانشگاهی که رشتمو داشته باشه کافیه یا باید به سایتشون جداگانه سر بزنم؟ اضلن این UAF همه دانشگاه های فنلاند رو پوشش میده؟
    میشه در مورد سابقه تحصیلیت تو ایران بگی؟
    ممنون
    توی سایت Study in finland یه پایگاه داده هست که میتونید رشته های مورد نظرتون رو پیدا کنید. سایت Study portal هم میتونه کمک کنه بتون. و از همه مهمتر اینکه هیچ منبعی معتبر از سایت خود دانشگاه نیست، پس اون رو هم حتما چک کنید. تا اونجا که من میدونم همرو پوشش نمیده، توی سایت نوشته چه دانشگاهایی تحت پوششند.

من دانشگاه آزاد واحد کرج، کارشناسی مهندسی صنایع گرایش تولید، با معدل 13.98، یک سال سابقه کار و آیلتس 7

Senior Member

توی سایت Study in finland یه پایگاه داده هست که میتونید رشته های مورد نظرتون رو پیدا کنید. سایت Study portal هم میتونه کمک کنه بتون. و از همه مهمتر اینکه هیچ منبعی معتبر از سایت خود دانشگاه نیست، پس اون رو هم حتما چک کنید. تا اونجا که من میدونم همرو پوشش نمیده، توی سایت نوشته چه دانشگاهایی تحت پوششند.

من دانشگاه آزاد واحد کرج، کارشناسی مهندسی صنایع گرایش تولید، با معدل 13.98، یک سال سابقه کار و آیلتس 7
    Aalto va TUT پوشش داده نمیشود .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اميركبير-صنايع

وقتی داشتی اپلای میکردی رنکینگ دانشگاها برات مهم بود؟ از 4ICU و ... رنکو درمیاوردی؟ کلن برای اپلای دکترا تو امریکا دانشگاه های فنلاند از نظر اعتبار چجوریه وضعیتشون؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya67 نمایش پست ها
    وقتی داشتی اپلای میکردی رنکینگ دانشگاها برات مهم بود؟ از 4ICU و ... رنکو درمیاوردی؟ کلن برای اپلای دکترا تو امریکا دانشگاه های فنلاند از نظر اعتبار چجوریه وضعیتشون؟
    معلومه که مهم بود برام، ولی موضوع اینجا بود که من جای بهتر قبول نشدم، دو تا انتخاب دیگه داشتم که نروژ و یکی استرالیا بودن که ترجیح دادم بیام اینجا. آره از این سایتا استفاده کردم، به نظر من دکترا به خود شخص بستگی داره تا دانشگاه. باید paper بدیو فعال باشی، فاکتورای دیگه تاثیر گذارترند

Junior Member

سلام
    دانشگاهی هست تو فنلاند که ارسال مدارک رو بصورت دستی نخواد؟

نه اینکه اینترنتی فرمش رو پر کنیم بلکه کل پروسه اپلایش اینترنتی باشه.

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadyy نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاهی هست تو فنلاند که ارسال مدارک رو بصورت دستی نخواد؟

نه اینکه اینترنتی فرمش رو پر کنیم بلکه کل پروسه اپلایش اینترنتی باشه.

ممنونم
    تا اونجایی که من اطلاع دارم امکانش نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)