صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 73

موضوع: Tufts University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

پیش فرض پاسخ : Tufts University

نقل قول نوشته اصلی توسط RFIC نمایش پست ها
    رشتتون چیه؟ جی ار ای تون چند بود؟ بیشتر دانشگاه برای پذیرش مهمه یا نظر استاد؟ من اپلای کردم اینجا ولی هنوز خبری از جواب ها نیست.
    لطفا سوالا رو جوری مطرح کنید که لحن بازخواست به خودش نگیره ))
    من رشتم civil and environmental هست رزومم خوب بود چون از 3 تا دانشگاه دیگه مثل رایس-بافلو و ایالتی میشیگان فول فاند داشتم ولی اومدم تافتز. واسه من که نظر شخصی خود استاد مهم بود چون سمت ریاست دپارتمان مهندسی رو داره. رزومم مستقیم رفت دست خود استادم و اصلا کمیته ای در کار نبود چون بعد اپلای به استادهای دیگه ایمیل زدم یکیشون گفت رزومت دست من نیومده احتمالا همون مرحله اول ریجکت شدی ))) ولی فکر کنم در کل کمیته هم باس نظر بده.
    واسه من آخرای تعطیلات عید اومد پس هنوز فرصت هست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinch001 نمایش پست ها
    مرسي، من رشتم برقه تو زمينه ي ماشين لرنينگ، اطلاعي ازش داريد ممنون ميشم منو در جريان بذاريد
    اطلاعات ویژه ای ندارم اما الان نگاهی به رنکینگ امسال و پارسال این دانشگاه در مهندسی برق و علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر انداختم؛ به نظر میاد که علیرغم top 100 بودن در هر دو سال، روند رو به رشدی داره و از این بابت میشه به وضعیت این دانشگاه خوشبین بود.

برای اطمینان از کیفیت این دانشگاه در حوزۀ مورد علاقه تون، بررسی کنید که کیفیت استادهای این دانشگاه در حوزۀ مورد نظر شما چطوره؛ نگاهی به آزمایشگاه های تحقیقاتیشون بیندازید و به وضعیت پروژه های تحقیقاتی و مقالات منتشر شده هم توجه کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE, FUM

سلام خدمت دوستان
    رشته من برق مخابرات هستش و از این دانشگاه واسه Fall 2015 پذیرش گرفتم.
    سوالم از دوستانی که اونجا تشریف دارن اینه که تو چه محله هایی میشه یه خونه مستقل (واسه یه زوج) با حداکثر 1200$ پیدا کرد؟
    سایت هایی مثل craigslist و Trulia رو چک کردم. به نظرتون از همین طرف و به صورت اینترنتی اقدام کنم یا اینکه روش بهتری هم هست؟ مثلا اولش واسه یکی دو هفته یه جای موقت پیدا کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    اطلاعات ویژه ای ندارم اما الان نگاهی به رنکینگ امسال و پارسال این دانشگاه در مهندسی برق و علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر انداختم؛ به نظر میاد که علیرغم top 100 بودن در هر دو سال، روند رو به رشدی داره و از این بابت میشه به وضعیت این دانشگاه خوشبین بود.

برای اطمینان از کیفیت این دانشگاه در حوزۀ مورد علاقه تون، بررسی کنید که کیفیت استادهای این دانشگاه در حوزۀ مورد نظر شما چطوره؛ نگاهی به آزمایشگاه های تحقیقاتیشون بیندازید و به وضعیت پروژه های تحقیقاتی و مقالات منتشر شده هم توجه کنید.
    100 درصد همینطوره. از سال 2003 که رئیس دپارتمان مهندسیش (استاد خودم) اومده هر ساله از لحاظ درصد ادمیشن و فاند صنعتی و تعداد اساتید و دانشجویان رشد قابل توجهی داشته. برای مثال acceptance rate پارسالش 14 درصد بوده که واسه خود دانشگاه رکورد محسوب میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alz_um نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    رشته من برق مخابرات هستش و از این دانشگاه واسه Fall 2015 پذیرش گرفتم.
    سوالم از دوستانی که اونجا تشریف دارن اینه که تو چه محله هایی میشه یه خونه مستقل (واسه یه زوج) با حداکثر 1200$ پیدا کرد؟
    سایت هایی مثل craigslist و Trulia رو چک کردم. به نظرتون از همین طرف و به صورت اینترنتی اقدام کنم یا اینکه روش بهتری هم هست؟ مثلا اولش واسه یکی دو هفته یه جای موقت پیدا کرد.
    به نظرم واسه 2 هفته اول یه خونه موقت از سایت https://www.airbnb.com/ پیدا کنید و طی این مدت بگردید دنبال خونه و خونه رو شخصا بازدید کنید. اطراف کمپس مدفرد با این رنج قیمت خونه پیدا میشه

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

یه اسکرین شات از رتبه این دانشگاه در رشته های مهندسی از سایت USNEWS. (از اکانت پریمیوم استفاده کردم. توضیح اینکه: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این رتبه ها نخواهید بود)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_1908 نمایش پست ها
    اصلا ، خوابگاه گرونتره اتفاقا
    هزينه ي خوابگاه چقدر هست؟ چه مشكلاتي داره؟
    مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinch001 نمایش پست ها
    هزينه ي خوابگاه چقدر هست؟ چه مشكلاتي داره؟
    مرسي
    بالای 1000 دلار هست که خیلی گرونه و بیشتر undergrade ها یعنی بچه های 18-19 ساله میرن و ممکنه جو مناسبی واسه درس خوندن و ... نباشه.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

چندی پیش رنکینگ رشته های مهندسی و بیزنس برای تک تک دانشگاه های امریکا رو از اکانت پریمیوم USNEWS در آوردم و یکی یکی در تاپیک مربوط به اون دانشگاه قرار دادم برای مثال اینجا (برای هر دانشگاهی کافیه صفحات اون دانشگاه رو بالا پایین کنید تا پیداش کنید)
    بعدش رفتم سراغ تک تک رشته های مهندسی و بیزنس و همه فایل هاشون رو که حاوی اطلاعات زیر بود در آوردم:
    برای مهندسی این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در مهندسی)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم مهندسی)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GRE کوانت)

و برای بیزنس این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در بیزنس)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم بیزنس)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GMAT)

و بعدش دوباره رفتم سراغ رشته های مهندسی و برای تک تک شون اطلاعات زیر رو در آوردم (برای مثال اینجا):
    Score
    Tuition
    Total graduate engineering enrollment
    Average GRE quantitative score (master's and Ph.D. students) (new test)
    Engineering school research expenditures (2013-2014 fiscal year)

و حالا یه سورپرایز! اطلاعات جامعی درباره رشته های مهندسی این دانشگاه (دانشگاه مورد بحث در این تاپیک) در پنج عکس پیوست کردم. (برای افزایش سرعت عمل دیگه وقت نکردم عکس هارو تبدیل به PDF کنم)
    صفحه اول: Admissions
    صفحه دوم: Engineering School Academics
    صفحه سوم: Engineering School Ranking
    صفحه چهارم: Engineering School Student Body
    صفحه پنجم: Engineering School Cost
    اطلاعات بسیار بسیار بسیار مفیدی در این پنج صفحه هست که واقعا در تصمیم گیری شما در هنگام اپلای کردن و حتی بعد از پذیرش از اون دانشگاه مفید خواهد بود.

توضیح 1: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این اطلاعات نخواهید بود.
    توضیح 2: برای تهیه این فایل زمان و انرژی زیادی صرف شده است امیدوارم که به تصمیم گیری شما در آینده تان کمکی کرده باشم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط Olympia : May 8th, 2015 در ساعت 06:18 AM دلیل: ویرایش به درخواست کاربر

Junior Member

سلام
    کسی از fletcher school پذیرش گرفته؟
    چه شرایطی داره؟
    هر میزان اطلاعات مفید خواهد بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)