صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 73

موضوع: Tufts University

پیش فرض Tufts University

سلام دوستان عزیز. لطفا اگر کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه Tufts University داره در اینجا قرار بده تا بقیه هم استفاده کنند. اگر کسی اونجا هست یا از این دانشگاه پذیرش گرفته ممنون میشم اطلاعاتی در مورد محیط دانشگاه، مخارج و حالا هر موردی که اطلاعات مارو درباره این دانشگاه بالا ببره، در اینجا به اشتراک بذاره. ممنون

پیش فرض پاسخ : Tufts University

این خوبه:
    http://www.collegexpress.com/college...00209/details/

البته دقت کنید این سایت برای بچه های دبیرستانی ساخته شده و عددهای مربوط به پذیرشش و شهریه اش مربوط به لیسانسه...
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

سلام به دوستان، من هم برای این دانشگاه میخواستم اپلای کنم، با استادی صحبت کردم و خیلی خوب استقبال کرد، قرار شده بعد اپلای بهش یادآوری کنم، کامل یادم رفت که بهش بگم وضعیت فاندت چطوره؟ میخواستم کلا از وضعیت فاند در رشته برق اگه اطلاع دارید، بگید.

انگار کسی این دانشگاه اپلای نکرده...

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط fort knox نمایش پست ها
    انگار کسی این دانشگاه اپلای نکرده...
    چرا دوست عزیز. من برای دکتری عمران اپلای کردم و ریجکت هم شدم. جوابش چیزی حدود 1 تا 2 هفته میشه اومده.

این دانشگاه ظاهراً زیاد مطرح نیست ولی رزومه های خیلی خوبی رو شنیدم ریجکت کرده. من CS اپلای کردم واسه Phd پس چرا جوابش نیومد؟ شما با استاد مکاتبه کرده بودید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    چرا دوست عزیز. من برای دکتری عمران اپلای کردم و ریجکت هم شدم. جوابش چیزی حدود 1 تا 2 هفته میشه اومده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط fort knox نمایش پست ها
    این دانشگاه ظاهراً زیاد مطرح نیست ولی رزومه های خیلی خوبی رو شنیدم ریجکت کرده. من CS اپلای کردم واسه Phd پس چرا جوابش نیومد؟ شما با استاد مکاتبه کرده بودید؟
    من خودم از شهر این دانشگاه خیلی خوشم میومد که 9دقیقه با بوستون فاصله داره و استادم هم ایرانی بود. بله با استاد مکاتبه کرده بودم ولی در حد تشویق به اپلای بود و نه بیشتر.
    دپارتمان با دپارتمان فرق می کنه، ایشالا دپارتمان شما هم زودتر جواب پذیرش با فاند شمارو بده.

موفق باشید

مرسی
    هر چی خدا بخواد همونه. ایشالا که شما هم موفق باشی.
    اتفاقاً یکی از دلایلی که اینجا اپلای کردم موقعیت خوب جغرافیاییش و ایالش بود . احتمالاً applicant زیادی باید داشته باشه . توی thegradcofe میخوندم که یه رزومه خیلی خوب ریجکت شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    من خودم از شهر این دانشگاه خیلی خوشم میومد که 9دقیقه با بوستون فاصله داره و استادم هم ایرانی بود. بله با استاد مکاتبه کرده بودم ولی در حد تشویق به اپلای بود و نه بیشتر.
    دپارتمان با دپارتمان فرق می کنه، ایشالا دپارتمان شما هم زودتر جواب پذیرش با فاند شمارو بده.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

من این دانشگاه پذیرش با فاند کامل گرفتم Civil and environmental ولی بین این و مکانیک buffalo شک دارم. استاد بوفالو ایرانیه و فلوشیپ هم دادن بهم ولی استاد تافتز زن آمریکاییه رئیس دپارتمانه و کارش هم به تز ارشدم نزدیکتره
    حالا موندم ؟ در ضمن michigan state هم پذیرش فول فاند دارم ولی استادش چینیه میگن با چینی کار نکنید!!!
    نظرتون چیه ؟

بهتون تبریک میگم.
    بله، اینو یکی از دوستای من هم بهم گفت که با چینی ها و هندی ها سعی کن کار نکنی. البته پیشنهاد ایشون بود و من هیچ تجربه ای در این خصوص ندارم. چون دوستم از یه استاد چینی فاند گرفته بود و بعد از دو سال نهایتاً عوضش کرد. میگفت اگه استادت امریکایی باشه برای بعدها خیلی به دردت میخوره. من اگه جای شما بودم حتماً Tufts رو انتخاب میکردم. گرجه دانشگاهش خیلی کوچیکه ( اینو خود پرسنل دانشگاه وقتیکه تلفنی باهاش صحبت میکردم و پیگیر application خودم بودم بهم گفت ، آخرش هم از computer science ریحکت شدم ): ولی جاش عالیه . چون شما وقتی میری اونجا یه قسمتی از زندگیت درس خوندنه ، نه همه زندگیت. منظورم اینه که از نظر جا و محل زندگی یکی از بهترین جاهاست. در ضمن شما میتونی اونجا به خاطر مسافت کم با استادا یا دانشجوهای MIT کانکت بشی و از نظر کار هم مسلماً از خیلی جاها بهتره، تازه استادتم که امریکاییه.
    اینو هم اضافه کنم که شما به رنک این دانشگاه نگاه نکن(ARWU واسه computer science زده 126) ، چون اگه یه کم بررسی کنید میبینید که بچه ها با رزومه های خیلی خوب هم از دانشگاه ریجکت شدند. احتمالاً شما رزومه بسیار عالی دارید.
    اینها نظر من بود، برای اطمینان بیشتر توصیه میکنم حتماً بیشتر تحقیق کنید.
    بازم تبریک.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_1908 نمایش پست ها
    من این دانشگاه پذیرش با فاند کامل گرفتم Civil and environmental ولی بین این و مکانیک buffalo شک دارم. استاد بوفالو ایرانیه و فلوشیپ هم دادن بهم ولی استاد تافتز زن آمریکاییه رئیس دپارتمانه و کارش هم به تز ارشدم نزدیکتره
    حالا موندم ؟ در ضمن michigan state هم پذیرش فول فاند دارم ولی استادش چینیه میگن با چینی کار نکنید!!!
    نظرتون چیه ؟

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)