صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 73

موضوع: Tufts University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering- High frequency Electronics and Communication circuit

پیش فرض پاسخ : Tufts University

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza365 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من هم امروز 4 فروردین در رشته مخابرات در مقطع دکتری از این دانشگاه آفر گرفتم. ولی متاسفانه تنها گفته که شما به عنوان دانشجوی تمام وقت از بین کلی آدم انتخاب شدید و هیچ اطلاعاتی از میزان فاند تخصیصی نداده! خوشحال میشم کسی راهنمایی بفرماید.
    من هم تافتز اپلای کردم واسه دکتری و افر گرفتم اما توش از فاند حرفی نزده، بهشون ایمیل زدم گفتن باید از دپارتمان بپرسی. رشتم الکترونیکه. اگه فهمیدین که چی به چیه لطفا من رو هم در جریان بذارین ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط RFIC نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی تافتز اپلای کرده؟ من الان ایمیل واسم اومده که اکسپت شدم اما از کجا باید بفهمم که فاند هم دارم یا نه؟ از کسی باید بپرسم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

با تشکر
    سلام منم امسال واسه برق مستر فول فاند گرفتم, همونجا توی پرتال یه نامه ی دیگه باید باشه مربوط به فند. به من TA دادن.
    از ایرانیهایی دانشگاه کسی رو میشناسید؟ سوال من اینه که آیا از مستر اینجا میشه رفت یه جای TOP 10 ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinch001 نمایش پست ها
    سلام منم امسال واسه برق مستر فول فاند گرفتم, همونجا توی پرتال یه نامه ی دیگه باید باشه مربوط به فند. به من TA دادن.
    از ایرانیهایی دانشگاه کسی رو میشناسید؟ سوال من اینه که آیا از مستر اینجا میشه رفت یه جای TOP 10 ؟
    سلام، تبریک برای پذیرشتون، میشه رزومه تون رو بنویسید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام، تبریک برای پذیرشتون، میشه رزومه تون رو بنویسید
    مرسی ممنونم.
    کارشناسی برق امیرکبیر 18.03 - نقره ی المپیاد - دوتا کار تحقیقاتی ولی پیپر نشده هنوز- تافل 109 - جی ار ایی 166/150/3.5 - ریکامای خوبی داشتم.

شما میشناسید ایرانیهای اونجارو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_1908 نمایش پست ها
    من 6 ماهه که اینجام سوالی داشتی در خدمتم. پارسال کل تافتس فکر کنم 2 یا 3 تا از ایران گرفت یکیش من بودم امیدوارم امسال بیشتر باشه ) در ضمن به خاطر تعداد کم ایرانیای اینجا تو ایران زیاد این دانشگاه شناخته شده نیست ولی دانشگاه معتبریه
    يه سوالي داشتم، من مستر اينجا رو فول فاند گرفتم، مي خواستم ببينم از اينجا ميشه رفت top 10 براي ءPhD؟ مرسي

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

يه سوالي داشتم، من مستر اينجا رو فول فاند گرفتم، مي خواستم ببينم از اينجا ميشه رفت top 10 براي ءPhD؟ مرسي
    چرا نشه؟ از همۀ دانشگاه های داخل رنک امریکا میشه عازم top 10 شد؛ به شرط این که رزومۀ شما موقع اپلای برای دورۀ دکترا، در حد top 10 باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    چرا نشه؟ از همۀ دانشگاه های داخل رنک امریکا میشه عازم top 10 شد؛ به شرط این که رزومۀ شما موقع اپلای برای دورۀ دکترا، در حد top 10 باشه.
    مرسي، شما از اعتبار و شهرت تافتس خبر داريد؟ نزديك بودنش به MIT و Harvard ميتونه كمك كنه مثلا براي آشنايي با استاداشون مثلا؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

مرسي، شما از اعتبار و شهرت تافتس خبر داريد؟ نزديك بودنش به MIT و Harvard ميتونه كمك كنه مثلا براي آشنايي با استاداشون مثلا؟
    اعتبار و شهرت در چه حوزه و رشته ای؟ من آشنایی کلی با این دانشگاه دارم اما اگر موضوع خاصی مدنظر شما باشه، طبعاً بهتره از دوستان دیگری که در حال حاضر در رشتۀ مورد نظر شما در این دانشگاه در حال تحصیل هستند بپرسید.

نزدیک بودن این دانشگاه به دو دانشگاهی که ذکر کردید، برای شما این فرصت را فراهم میکنه که حضوری به استادهای مورد نظرتون سر بزنید و رودررو در مورد پذیرش دکترا با اونها صحبت کنید. به هر حال ملاقات حضوری، بی ضرر هست و در بسیاری مواقع، گره گشا و سودمند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    اعتبار و شهرت در چه حوزه و رشته ای؟ من آشنایی کلی با این دانشگاه دارم اما اگر موضوع خاصی مدنظر شما باشه، طبعاً بهتره از دوستان دیگری که در حال حاضر در رشتۀ مورد نظر شما در این دانشگاه در حال تحصیل هستند بپرسید.

نزدیک بودن این دانشگاه به دو دانشگاهی که ذکر کردید، برای شما این فرصت را فراهم میکنه که حضوری به استادهای مورد نظرتون سر بزنید و رودررو در مورد پذیرش دکترا با اونها صحبت کنید. به هر حال ملاقات حضوری، بی ضرر هست و در بسیاری مواقع، گره گشا و سودمند.
    مرسي، من رشتم برقه تو زمينه ي ماشين لرنينگ، اطلاعي ازش داريد ممنون ميشم منو در جريان بذاريد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

بستگی به زمینه تحقیقاتی که در مستر انجام میدید و استادی که باهاش کار میکنید و رزومه ای که دارید داره ولی در کل دانشگاه معتبریه تو بوستون و رزومه های خوبی رو دیدم که ریجکت شدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)