صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 73

موضوع: Tufts University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

پیش فرض پاسخ : Tufts University

نقل قول نوشته اصلی توسط stranger_ نمایش پست ها
    به نظر من شانستون خوبه. ولی حتما با استادا مکاتبه کنین بعد اپلای کنین.
    ببخشید fanif جان اگه دیر شد من زیاد اینجا سر نمیزنم رزومتون خوبه و اگه از استادی جواب دارید شانستون خیلی خوبه. سیستم اینجا اینجوریه که به دلیل تعداد بالای اپلیکنت ها غربال گری اولیه بر اساس تافل و جی آر ای انجام میشه و اگه این مرحله رد شد بعد رزومه به دست اساتید میرسه ولی با توجه به نمره کلی تافلتون که خوبه از این مرحله عبور میکنید. ولی در کل با توجه به اینکه اسپیکینگ و رایتینگ زیر 20 هست شاید یکم تو رزومه تاثیر منفی بذاره و در این صورت استاد با تماس اسکایپ ممکنه سطح زبان شما رو تست کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_awn نمایش پست ها
    برای مکانیک که من اپلای کردم، بله ضروری بود. GRE رو که ریپورت کردم یک روزه به دستشون رسید و تیک خورد، منتها تافل رو حدود 9 روزه
    که به دستشون نرسیده و تیک نخورده. اگه الان درخواست بدید که 100% تا 15 ژانویه میرسه اصلاً نگران نباشید. برای من یکی دوتا دانشگاه حدود 12
    روز طول کشید تافل به دستشون برسه علی رغم رسیدن یک روزه ی GRE.
    مهم نیست من 21 دسامبر تافل دادم و رسید اگه کمی دیرتر هم برسه به دپارتمان ایمیل بزنید ولی در کل مشکلی نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia

اینجا رو هم ریجکت شدم. خیلی جالبه. با استاد کلی تماس داشتیم و خیلی تعریف می کرد. خودش زده بود که پوزیشن دکترا داره چن تا. زمینه ی کاریشم دقیقاً پروژه ی ارشد من بود. ازینجا با رزومه های پایین تر از من اکسپت و فاند گرفتن تو همین دانشکده. تنها چیزی که ذهنم بهش میرسه اینه که این استاد پارسال یه دانشجوی شریفی برداشته بود که احتمالاً کار خودشو کرده.

واقعاً نمی دونم رزومه ی من برای اینجا چی کم داشت. دوستان راهنمایی کنن.

Junior Member

سلام، دوستان عمران کسی اپلای نکرده دانشگاه تافتس؟ اطلاعاتی از وضعیت فاند دارین که به چه صورت هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_awn نمایش پست ها
    اینجا رو هم ریجکت شدم. خیلی جالبه. با استاد کلی تماس داشتیم و خیلی تعریف می کرد. خودش زده بود که پوزیشن دکترا داره چن تا. زمینه ی کاریشم دقیقاً پروژه ی ارشد من بود. ازینجا با رزومه های پایین تر از من اکسپت و فاند گرفتن تو همین دانشکده. تنها چیزی که ذهنم بهش میرسه اینه که این استاد پارسال یه دانشجوی شریفی برداشته بود که احتمالاً کار خودشو کرده.

واقعاً نمی دونم رزومه ی من برای اینجا چی کم داشت. دوستان راهنمایی کنن.
    سلام واقعا متاسفم که با این رزومه ریجکت شدید...اما کسی رو می شناسم با رزومه داغون (معدل لیسانس 14 و فوق 16) با رایزنی دوستش توی دانشگاه مقصد تونسته فول فاند پذیرش بگیره.... انشالا جای بهتر پذیرش بگیری...من خودم اینجا اپلای کردم برای دپارتمان برق اما هنوز خبری نشده....

سلام به همگی. من هم امسال برای برق این دانشگاه اپلای کردم. اطلاع دارید چقدر طول میکشه تا نتیجه پذیرش و احتمالا فاند مشخص بشه؟

ریجکت شدیم که!

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

با سلام

من هم با قول نسبتاً خوب از استاد تو این دانشگاه ریجیکت شدم (امروز صبح میلش رو دیدم، دیشب فرستاده بودن). البته نمره تافل من کم شد متاسفانه (83) و چون دقیقه نودی امتحان داده بودم فرصت تصحیح نبود. از دوستانی که تجربه دارن یه سوال دارم: نتایج ادمیشن هم تو این دانشگاه به این زودی میاد؟

مرسی
    شکستی که تنها با پیروزی جبران می شود
    Once my visa failed

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

به نظر می رسه امسال این دانشگاه، کلا همه رو ریجکت کرده.
    منم همین الان ریجکت شدم.
    رشته ی biomedical engineering.
    سعی خواهم کرد به زودی رزومم رو توی تایپک نتایج ریجکتی سال 2016 بنویسم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Koooka نمایش پست ها
    با سلام

من هم با قول نسبتاً خوب از استاد تو این دانشگاه ریجیکت شدم (امروز صبح میلش رو دیدم، دیشب فرستاده بودن). البته نمره تافل من کم شد متاسفانه (83) و چون دقیقه نودی امتحان داده بودم فرصت تصحیح نبود. از دوستانی که تجربه دارن یه سوال دارم: نتایج ادمیشن هم تو این دانشگاه به این زودی میاد؟

مرسی
    احتمالا همونطور که قبلا عرض کردم چون نمره تافل و جی آر ای تون از میانگین اپلیکنت ها پایین تر بوده در همون مرحله اول ریجکت کردن. دو سال پیش یکی از دوستام هم نزدیک دو هفته بعد از اپلای ریجکت شد چون تافلش پایین بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)