صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: همياري متقابل بين دوستان در ايران و در خارج از كشور

پیش فرض پاسخ : همياري متقابل بين دوستان در ايران و در خارج از كشور

دوستان بحثهای مربوط به ملی تراست Melli Trust و کارتها ی اعتباری رو تو فروم بخونید.
    The things you own end up owning you

من هم دانشجوی دکترا در انگلستان هستم و حاضرم در تهران ریال بدهم و در عوض پوند به حساب دانشگاهم واریز شود .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    اين امكان هست كه دوستان در ايران و كشورهاي ديگه در رفع مشكل هم كمك كنند ؟ مثلا كسي كه نياز داره يك سري كار اداري در ايران انجام بده هر كدوم از دوستان در ايران كه در حال Apply هستند اين رو به عهده بگيرند و در عوض اون دوستي كه مشكلش در حال حل شدنه متقابلا در همون حد به اين دوست كمك كنه ؟ براي مثال خيلي ها اينجا از نظر Creadit مشكل دارن و خيلي موارد پيش مياد كه حتي به علت خالي بودن باعث تنبيه از طرف سازمان مربوطه ميشن و حتي سابقشون خراب ميشه . كاش اين امكان وجود داشت كه مديران يك نوعي راه حلي براي اين قضيه در گروه ايجاد مي كردن تا ما Credit هايي داشته باشيم كه معتبر باشن . و باعث دو برابر كردن مشكلات نشه . ???
    برای رفع چنین مشکلی یه سایت خدماتی میشناسم که نسبتا خوب داره سرویس‌دهی میکنه (خودم از خدماتش بهره بردم). بعضی از نیازهای کلیدی دوستان خارج از ایران، از جمله انجام کارهای اداری، ارسال هدیه داخل ایران، مسائل حقوقی رو داخل ایران پیگیری میکنن براتون. اسم کار .......... هست و کافیه خودتون تو گوگل جستجو کنین تا ادرس سایت رو بیابین.

* برا اینکه ظاهرا لینک گذاشتن به کارهای مربوط به یه پرسش تبلیغ حساب میشه لینک رو خودم نذاشتم و گفتم جستجو کنین. وگرنه خوشحال میشدم به طرز مناسب‌تری کمک کنم.
    ویرایش توسط hch1370 : August 1st, 2018 در ساعت 06:00 PM دلیل: درج نام شرکت ها در انجمنی به جز انجمن خدمات آگهی دهندگان ApplyAbroad بر خلاف مقررات فروم می باشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabah نمایش پست ها
    سلام،

دوستان یک سری از بچه‌هایی که خارج از کشور هستن دوست دارن بدونن که چطوری میتونن توی فرآیند اپلای به بچه‌های ایرانی کمک کنن. به طور مشخص راجع به هزینه‌ای که برای بررسی اپلیکیشن باید به دانشگاه‌ داد، با توجه به سرسام آور و نامتعادل بودن قیمت دلار، برای اپلای به هر دانشگاه باید حدود ۶۰۰ هزار تومان هزینه کرد، درسته؟ میشه لطفاً فیدبک بدید که این موضوع آیا در پروسه اپلای تأثیر داشته که باعث بشه جاهای کمتری از آنچه در نظر داشتید اپلای کنید؟ در زمان‌های قدیم بچه‌ها معمولاً ۷-۶ جا اپلای می‌کردن تا بتونن پذیرش مناسب بگیرن. برطرف شدن دغدغه‌ی هزینه‌ی اپلیکیشین به خودی خود کمکی می‌تونه به شما بکنه یا اینکه در مقابل بقیه‌ی پارامترها اثر خاصی نداره؟

اگر ممکنه بازخوردتون رو از این مسأله (یا موضوع‌های مشابه) بگید و اینکه چطوری دیگه فکر می‌کنید بچه‌های خارج از کشور میتونن در جلو رفتن کارهای اداری بهتون کمک کنن؟

ممنون
    خیلی عالیه و دم این دوستان و شما گرم. با اماری که از دوستان دارم،‌بله هزینه ی اپلای در تعداد جاهایی که میتونن اپلای کنن تاثیر داشته! ولی به جای رفع دغدغه ی هزینه ی اپلیکیشن اگه به افزایش احتمال پذیرش فکر کنیم احتمالا موثرتره.

به نظرم و با توجه به تجربه شخصی، بهترین کمکی که دوستان خارج از ایران میتونن به افراد علاقه مند به اپلای بکنن اعلام فرصت های مناسب دانشجویی یا پسادکترا هست، کدوم استاد یا گروه داره بهتر کار میکنه؟ کدوم استاد یا گروه بیشتر امکان داره یه ایرانی رو به عنوان دانشجو بپذیره؟ درسته که اکثرا به دانشگاه اپلای میکنن، ولی اگه گروه و استاد اکی شه، خودش در فرایند اپلای تاثیرگذاره.

دوستان من برگشتم ایران ولی تو حسابم تو آلمان پول هست. اگر کسی خرید کردیت کارت داشت برای ثبت نام آزمون یا اپلیکیشن فی پیام بده

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوی دکترای ساکن آمریکا هستم. دوستانی که مایل به پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه در آمریکا یا سایر موارد مربوطه هستند می توانند با من تماس بگیرند. "هزینه انتقال پول مجانی می باشد!".
    100% تضمینی!

سلام. ایده بسیار خوبیه که با هم همراهی کنیم. من دانشجوی دکترا در امریکا هستم و می توونم هر ماه یک اپلیکشین فی رو از حقوق دانشجویی خودم برای یک نفر متقاضی اپلای برای دانشگاههای امریکا بریزم . شما می تونین پول رو به ریال در ایران پرداخت کنین بدون هزینه اضافی. اگه هر نفر این کار رو برای یک نفر انجام بده، کلی فی های اضافه حذف می شه.

بسیاری از دانشجوهای ایرانی رو می شناسم در امریکا که از این مسئله استفبال می کنند اگه به طریقی بشه یه اعتماد مشترک به وجود اورد که هیچکدوم از طرفین دچار خسران نشوند.

Junior Member

سلام دوستان
    من مقاله ام در مجله ای که اسکوپوس نمایه میشه اکسپت شده و 380 یورو هزینشه.
    درخواست تخفیف کردم که این پاسخو بهم داد. براساس لینکی که فرستاده درآمد تو ایران "
    UPPER-MIDDLE-INCOME ECONOMIES ($3,996 TO $12,375)
    "
    "
    According to the most recent World Bank classification of economies,

available at:

https://datahelpdesk.worldbank.org/k...lending-groups
    your country is listed as Upper-Middle income, therefore,

unfortunately, there is no discount.

Best wishes,
    "
    بنظرتون چطور جوابشو بدم؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)