صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: booking هتل

پیش فرض پاسخ : booking هتل

نقل قول نوشته اصلی توسط livnhn نمایش پست ها
    سلام؛ دوستان من میخوام واسه چند روز واسه ترکیه هتل رزرو کنم از Booking.com موقع بوکینگ ازم نخواست پرداخت کنم. منم چون کارت اعتباری نداشتم یک شماره کارت فرضی وارد کردم و بوکینگ انجام شد ( چون میخوام وقتی میرسم هتل نقدا پرداخت کنم) آیا مشکلی واسم پیش میاد؟ کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    سلام دوست عزیز،

منم الان همین کار رو کردم. خواستم بدونم مشکلی برای شما پیش اومد؟

اصولا وقتی اطلاعات کارت رو میخواد میشه تو هتل نقدی پرداخت کرد یا حتما باید با کارت داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    اول اینکه برای کسانی که کارت ندارن بعضی از هتل ها در این سایت بدون کارت اجازه رزرو میده

اگر کارت داشته باشین پول از حساب شما کم نمیشه تا روز اول اقامت شما اگر خودتونو نشون ندین در روز اول اقامت اون موقع پول کم میشه از حساب شما

در مورد هزینه کنسل اونهایی که رایگان زده FREE cancellation یعنی تا روز اخر هم اگر کنسل کنی پولی کم نمیشه ولی برای بقیه هتل ها بسته به قانونشون متفاوته( Special conditions )یکی میگه تا 2 روز قبلش رایگان و بعد از اون شامل هزینه کنسل کردن میشه

unrefundable یعنی تحت هیچ شرایطی قابل کنسل کردن نیستش و باید کل هزینه رزرو رو بدین البته در روز اول اقامت شما در هتل
    در حالت کلی سایت booking.com هزینه اقامت روز موقع رزرو از حساب شما کم نمیکنه موقع رزرو و فقط اگر تا روز اول اقامت خودتونو نشون ندین اونموقع با استفاده از اطلاعات کارتتون پول رو از حسابتون کم میکنه

هر مشکلی با کارت داشته باشه چه به لحاظ اعتبار چه موجوی از طریق ایمیل به شما اطلاع میده تا اطلاعات حسابتونو اپدیت کنید

من بارها استفاده کردم از خدمات این سایت و مشکلی نداشتم و تیم پشتیبانی بسیار قوی داره فقط سعی کنید در سایت عضو باشید تا همیشه بتونین اطلاعات سفرهاتونو مدیریت کنید از طریق پنل مخصوص اعضا

فقط نکته دیگه اینکه امکان فهرست کردن نتایج بر اساس قیمت هتل وجود داره و حتما توصیه میکنم از امکانات جستجوی پیشرفته هتل استفاده کنید

مثال : هتل های 3 ستاره شامل صبحانه نزدیک مرکز شهر با امکان کنسل کردن رایگان و همراه اینترنت مجانی

شما میتونید همه این گزینه ها را در جستجوی پیشرفته تیک بزنید تا نتیجه نزدیک تری بدست بیاد

موفق باشید
    سلام آقا نیما،

من با یه کارت فرضی هتل تو آنکارا بوک کردم چون کارت ندارم میخوام نقدی حساب کنم تو هتل.

میخواستم بدونم تا قبل رفتنم ممکنه چک کنن کارتو و اطلاع بدن یا کنسل کنن؟ (چون دیدم گزینه pre-payment داشت این هتل و نوشته بود ممکنه اعتبار کارت چک بشه و پیش پرداخت به طور موقت کم بشه)

دیگه اینکه وقتی مینویسه این هتل مستر و ویزا کارت قبول میکنه یعنی نقدی نمیشه؟

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط morishadmehr نمایش پست ها
    سلام آقا نیما،

من با یه کارت فرضی هتل تو آنکارا بوک کردم چون کارت ندارم میخوام نقدی حساب کنم تو هتل.

میخواستم بدونم تا قبل رفتنم ممکنه چک کنن کارتو و اطلاع بدن یا کنسل کنن؟ (چون دیدم گزینه pre-payment داشت این هتل و نوشته بود ممکنه اعتبار کارت چک بشه و پیش پرداخت به طور موقت کم بشه)

دیگه اینکه وقتی مینویسه این هتل مستر و ویزا کارت قبول میکنه یعنی نقدی نمیشه؟
    اگر بخوان کارت رو چک کنند به شما ایمیل میزنند که کارت معتبر نیست اگر ایمیل نیاد اوکی هست ... هر جایی که نوشته باشه free cancellation یعنی میتونید هتل نقدا پرداخت کنید
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)