صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: booking هتل

Junior Member king007 آواتار ها

پیش فرض booking هتل

در کل book کردن در سایتی مثل booking.com شامل رزور هتل در تاریخ مشخصی هست یا اینکه
    شامل پرداخت هم میشه؟(یعنی اطلاعات حساب ما رو در اختیار هتل می گذارند تا اونها از حساب کم کنند؟)
    چند تا اصطلاح هست که نمیدونم دقیقا معنی چی هست!
    PAY LATER
    یعنی بعدا در روز چکین پول رو در هتل پرداخت می کنم یا اینکه سایت مستقیما مبلغ رو از حسابم شارژ می کنه؟ اگه موجودی کافی نباشه چه اتفاقی میفته؟
    FREE cancellation
    یعنی کنسل کردن هزینه ای نداره و مبلغ در هتل دریافت میشه؟
    PAY NOW
    یعنی همین حالا کل پول رو از حساب کم می کنند؟
    Special conditions
    یعنی چی؟
    unrefundable
    یعنی چی؟ یعنی همون موقع رزرو کم می کنند؟ حالا اگه موجودی نداشتیم چی؟

در مورد سایت agoda.com کسی اطلاعاتی داره یا با این سایت رزروی داشته؟

ممنون میشم از همراهیتون
    اگر در ابتدای یک سفر دراز همه مشکلات مشخص باشد، هیچوقت به آن سفر نخواهیم رفت.

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : booking هتل

اول اینکه برای کسانی که کارت ندارن بعضی از هتل ها در این سایت بدون کارت اجازه رزرو میده

اگر کارت داشته باشین پول از حساب شما کم نمیشه تا روز اول اقامت شما اگر خودتونو نشون ندین در روز اول اقامت اون موقع پول کم میشه از حساب شما

در مورد هزینه کنسل اونهایی که رایگان زده FREE cancellation یعنی تا روز اخر هم اگر کنسل کنی پولی کم نمیشه ولی برای بقیه هتل ها بسته به قانونشون متفاوته( Special conditions )یکی میگه تا 2 روز قبلش رایگان و بعد از اون شامل هزینه کنسل کردن میشه

unrefundable یعنی تحت هیچ شرایطی قابل کنسل کردن نیستش و باید کل هزینه رزرو رو بدین البته در روز اول اقامت شما در هتل
    در حالت کلی سایت booking.com هزینه اقامت روز موقع رزرو از حساب شما کم نمیکنه موقع رزرو و فقط اگر تا روز اول اقامت خودتونو نشون ندین اونموقع با استفاده از اطلاعات کارتتون پول رو از حسابتون کم میکنه

هر مشکلی با کارت داشته باشه چه به لحاظ اعتبار چه موجوی از طریق ایمیل به شما اطلاع میده تا اطلاعات حسابتونو اپدیت کنید

من بارها استفاده کردم از خدمات این سایت و مشکلی نداشتم و تیم پشتیبانی بسیار قوی داره فقط سعی کنید در سایت عضو باشید تا همیشه بتونین اطلاعات سفرهاتونو مدیریت کنید از طریق پنل مخصوص اعضا

فقط نکته دیگه اینکه امکان فهرست کردن نتایج بر اساس قیمت هتل وجود داره و حتما توصیه میکنم از امکانات جستجوی پیشرفته هتل استفاده کنید

مثال : هتل های 3 ستاره شامل صبحانه نزدیک مرکز شهر با امکان کنسل کردن رایگان و همراه اینترنت مجانی

شما میتونید همه این گزینه ها را در جستجوی پیشرفته تیک بزنید تا نتیجه نزدیک تری بدست بیاد

موفق باشید
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member king007 آواتار ها

بسیار سپاسگزارم از راهنمایی جامعتون
    پس بدین ترتیب تا روز اول اقامت هیچ مبلغی کم نمیشه و این کارت تنها جهت رزرو است و در نهایت اگر کنسل کنیم یا در روز اول رزرو حضور نداشته باشیم مبلغی کم می شود.
    من یک بار رزرو داشتم و بسیار هم راضی بود. فقط از این جهت که در حال حاضر موجودی کارتم کافی نیست (متناسب با مبلغ اقامت در هتل) مشکلی برای رزرواسیون وجود نخواهد داشت؟
    هتل هایی که pay now هستند همان موقع از کارت ما کم می شود؟؟

در مورد سایت agoda.com اطلاعاتی ندارید؟ کمی ارزان قیمت تر است از قیمت های موجود در booking.com از طرفی paypal نیز قبول می کند!(حالا شرایط پرداخت چگونه است، نمی دانم!؟!!)
    اگر در ابتدای یک سفر دراز همه مشکلات مشخص باشد، هیچوقت به آن سفر نخواهیم رفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط king007 نمایش پست ها
    بسیار سپاسگزارم از راهنمایی جامعتون
    پس بدین ترتیب تا روز اول اقامت هیچ مبلغی کم نمیشه و این کارت تنها جهت رزرو است و در نهایت اگر کنسل کنیم یا در روز اول رزرو حضور نداشته باشیم مبلغی کم می شود.
    من یک بار رزرو داشتم و بسیار هم راضی بود. فقط از این جهت که در حال حاضر موجودی کارتم کافی نیست (متناسب با مبلغ اقامت در هتل) مشکلی برای رزرواسیون وجود نخواهد داشت؟
    هتل هایی که pay now هستند همان موقع از کارت ما کم می شود؟؟

در مورد سایت agoda.com اطلاعاتی ندارید؟ کمی ارزان قیمت تر است از قیمت های موجود در booking.com از طرفی paypal نیز قبول می کند!(حالا شرایط پرداخت چگونه است، نمی دانم!؟!!)
    من pay now هیچوقت بهش بر نخوردم نمیدونم ....... فکر نکنم موجودی مشکلی باشه اگر مشکلی باشه گفتم از طریق ایمیل به شما اطلاع میدن که رزرو شما معتبر نیست تا وقتی که اطلاعات کارت خودتونو به روز کنید
    یعنی مثلا یک کارت معتبر یا با موجودی نشون بدین

من پیشنهاد میکنم با همون booking.com کار کنید اعتبارش بیشتر البته از agoda خبر ندارم شاید بعضی از دوستان تجربه داشته باشن

کمی وقت بزارید میتونید قیمتی که مد نظرتون هستش پیدا کنید مثلا یکی از فاکتورهایی که قیمت رو پایین میاره فاصله از مرکز شهر هستش به خصوص در مورد شهرهای توریستی مثل بارسلون ,پاریس ,ونیز و ... خیلی تاثیر داره من خودم خیلی وقتها هتل رو دورتر از مرکز شهر گرفتم و نزدیک 50 درصد ارزون تر دراومده و هزینه اتوبوس تا مرکز شهر هم چیزی نمیشه اونقدرها فقط ممکنه زمان بر باشه کمی

در قسمت ویرایش جستجو میتونید فاصله هتل تا مرکز شهر را بر اساس کیلومتر مشخص کنید
    . « آنتونی رابینز »

ممنون از اطلاعات مفیدتون.
    رزرو هتل بطور مستقیم و از طریق سایت خود هتل ارزون تر درمیاد یا از طریق booking.com؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    من pay now هیچوقت بهش بر نخوردم نمیدونم ....... فکر نکنم موجودی مشکلی باشه اگر مشکلی باشه گفتم از طریق ایمیل به شما اطلاع میدن که رزرو شما معتبر نیست تا وقتی که اطلاعات کارت خودتونو به روز کنید
    یدر قسمت ویرایش جستجو میتونید فاصله هتل تا مرکز شهر را بر اساس کیلومتر مشخص کنید
    گزینه pay now از آپشن اتاق های هست که FREE CANCELLATION ندارند و همون لحظه رزرو باید پول رو کامل با کارت پرداخت کنید
    ویرایش توسط houman-h : July 18th, 2014 در ساعت 03:23 PM

Junior Member

با سلام.
    سوالی راجع به کنسل کردن رزرواسیون هتل تو ترکیه دارم. من بدون توجه به اینکه free cancelation نیست هتل رزرو کردم و شماره ویزا کارتم رو وارد کردم. ولی بعد مجبور شدم کنسل کنم. حالا یک ایمیل دریافت کردم که باید هزینه پرداخت کنم. اگه حسابم رو خالی کنم مشکلم حل میشه؟ یا نه؟
    خیلی ممنون.

سلام

وقتی کنسل کنید اتومات هتل میره سراغ کارت شما و هر لحظه ممکنه کم کنه

اگر خالی کنید مشکل حل میشه ولی نمیتونید برای همیشه خالی نگه دارید ممکنه در اینده دوباره سعی کنه کم کنه هتل را

اگر همون روز که رزرو کردین کنسل کردید به هتل ایمیل بزنین و توضیح بدین
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

سلام؛ دوستان من میخوام واسه چند روز واسه ترکیه هتل رزرو کنم از Booking.com موقع بوکینگ ازم نخواست پرداخت کنم. منم چون کارت اعتباری نداشتم یک شماره کارت فرضی وارد کردم و بوکینگ انجام شد ( چون میخوام وقتی میرسم هتل نقدا پرداخت کنم) آیا مشکلی واسم پیش میاد؟ کسی می تونه راهنمایی کنه؟

Junior Member

با ویزا کارتهای بدون نام امکان خرید بلیط از رایان ایر و ایزی جت و.. و همچنین رزرو هتل از سایت bookingهست؟

اگر امکانش نیست پس باید چطور رزرو کرد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)