صفحه 31 از 43 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 422

موضوع: هم فکری در خصوص منطقی بودن تحصیل در آلمان با وجود هزینه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هم فکری در خصوص منطقی بودن تحصیل در آلمان با وجود

اونوقت این مقدار در ازای 2 ترمه؟یعنی برای سال دوم ارشدم همین حدود میخواد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houmannnnn نمایش پست ها
    اونوقت این مقدار در ازای 2 ترمه؟یعنی برای سال دوم ارشدم همین حدود میخواد؟؟
    بلی برای زنده موندن نیاز دارین بهش

Junior Member

سلام

ببخشید اگه جای سوالم درست نیست .

اگه من برای کار بخوام برای اومدن به آلمان اقدام کنم . ویزای کار بگیرم و بیام اونجا. (رشته مم ارشد مهندسی نرم افزاره و توی زمینه طراحی وب و جاوا میخوام کار کنم اونجا) بعد از اومدن به اونجا میتونم تو رشته دندانپزشکی مشغول به تحصیل بشم؟ البته دانشگاه رایگانش ؟(میدونم که باید کالج برم و ...) یا چون بخاطر کار اومدم نمیتونم؟

Junior Member

سلام

اگه من برای کار بخوام برای اومدن به آلمان اقدام کنم . ویزای کار بگیرم و بیام اونجا. (رشته مم ارشد مهندسی نرم افزاره و توی زمینه طراحی وب و جاوا میخوام کار کنم اونجا) بعد از اومدن به اونجا میتونم تو رشته دندانپزشکی مشغول به تحصیل بشم؟ البته دانشگاه رایگانش ؟(میدونم که باید کالج برم و ...) یا چون بخاطر کار اومدم نمیتونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط delaraaaa نمایش پست ها
    سلام

بله میتونید. اونهایی که کاری اومدن در هر زمانی میتونن نوع اقامتشون رو عوض کنن و دانشجو بشن. ولی توصیه من اینه اگر دسترسی به بلوکارت دارین حداقل اول اقامت دائم بگیرین بعدش درس خوندن رو شروع کنین.

با سلام خدمت همه عزیزان
    خواهشمندم به من یاری برسونین
    من مهندسی مکانیک دارم ۳۲ ساله سابقه کار مرتبط و ایلتس ۵.۵
    الانم اروپا هستم و ویزای زبان یکساله دارم
    به نظرتون به چه طریقی میتونم المان کار پیدا کنم؟
    ایا بهتره اول تحصیلی بیام یا نه؟
    ممنون

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed2222202 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان
    خواهشمندم به من یاری برسونین
    من مهندسی مکانیک دارم ۳۲ ساله سابقه کار مرتبط و ایلتس ۵.۵
    الانم اروپا هستم و ویزای زبان یکساله دارم
    به نظرتون به چه طریقی میتونم المان کار پیدا کنم؟
    ایا بهتره اول تحصیلی بیام یا نه؟
    ممنون
    کار پیدا کردن در آلمان اول از همه زبان آلمانی خوب میخواد. به نظر من حتی اگه تحصیلی میخواید بیاید به زبان آلمانی درس بخونید. اینکه بهتره اول تحصیلی بیاید یا نه رو کسی نمیتونه بهتون بگه. خودتون باید شرایط تون رو در نظر بگیرید و بعد تصمیم بگیرید
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هم فکری در خصوص منطقی بودن تحصیل در آلمان با وجود هزینه ها

با سلام
    دوستان من یه برنامه ای دارم میخواستم باهاتون مشورت کنم.
    من فوق لیسانس از دانشگاه دولتی دارم که سال 2013 فارغ التحصیل شدم و معدلم هم 17 هست. ایلتس 6 هم دارم. آلمانی بلد نیستم. 6 سال هم سابقه کار تخصصی دارم. میخواستم برا دکترای آلمان اپلای کنم. بعد تو یک سال اول آلمانی را اونجا خوب مسلط بشم بعدش با توجه به اینکه کار تخصصی رشته ام را زیاد انجام دادم، یه کار فول تایم پیدا کنم و بعدش درس را ول کنم و بچسبم به همون کار...
    به نظرتون فکر خوبیه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه برنامه ای دارم میخواستم باهاتون مشورت کنم.
    من فوق لیسانس از دانشگاه دولتی دارم که سال 2013 فارغ التحصیل شدم و معدلم هم 17 هست. ایلتس 6 هم دارم. آلمانی بلد نیستم. 6 سال هم سابقه کار تخصصی دارم. میخواستم برا دکترای آلمان اپلای کنم. بعد تو یک سال اول آلمانی را اونجا خوب مسلط بشم بعدش با توجه به اینکه کار تخصصی رشته ام را زیاد انجام دادم، یه کار فول تایم پیدا کنم و بعدش درس را ول کنم و بچسبم به همون کار...
    به نظرتون فکر خوبیه؟
    سلام
    به نظر من نشدنیه به دلایل زیر (اما دلتون خواست امتحان کنین):
    1- برای پذیرش گرفتن لازمه بشینین حسابی وقت بذارین و پروپوزال بنویسین و ریسرچ پلن و این حرفا. و این زمان بره. ممکنه از الان شروع کنین به گشتن، شیش ماه یا یه سال دیگه یه پوزیشن پیدا کنین. این جوری نیست که فکر کنین تا بخواین پیدا می کنین.
    2- تا حالا هیچ کس موفق نشده تو یه سال آلمانی رو مسلط بشه. مگر اینکه منظور شما از تسلط کلا چیز دیگه ای باشه.
    3- شما می خواین در عرض یه سال هم دکتراتونو انجام بدین (اینو تو 4 توضیح میدم)، هم آلمانی بخونین، هم دنبال کار بگردین، هم مصاحبه ی کار بدین به آلمانی! که عملا نمیهش.
    4- استاد شما رو ول نمی کنه. ازتون کار می خواد. باید مدام به استاد گزارش بدین. اگر بخواین تو یه سال به آلمانی مسلط شین (که در هر صورت از نظر و با تعریف من از "تسلط" محاله)، باید شب و روز آلمانی بخونین. اون وقت کی می خواین کارای دکتراتونو انجام بدین؟ هر بار تو گزارش به استاد چی می خواین بگین؟ آلمان دکتراش مثل ایران کلاس نداره که بگین خب کلاسا رو نمی رم و درس پاس نمی کنم. فقط باید به استادتون بگین که چیکار دراین می کنین و چیکار کردین. اگر هم کارتون آزمایشگاهی باشه که باید هر روز آزمایشگاه باشین.
    5- شما وقتی آلمانیتون هنوز خوب نیست، چطور می خواین اصلا مصاحبه برین به آلمانی؟ که بخواین در عرض یک سال کار رو پیدا هم بکنین؟
    6- اما اگه واقعا تمام این کارا رو تونستین انجام بدین تو یه سال، خیلی هم خوبه.

سلام
    به نظرتون منطقیه یه دوره 6 ماهه زبان آلمانی برم تو خود آلمان بخونم، به امید اینکه تو همین شش ماه اونجا کار گیر بیارم و موندگار بشم. دوستایی که اونجا بودن میشه بگن احتمالش چقدره که همچین کاری پیدا کنم. برنامه نویسم و کارم هم خوبه. رزومم هم بدک نیست.
    الانم در حد A1 یا شاید A2-1 بلدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)