صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 3334353637383940414243
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 422 , از مجموع 422

موضوع: هم فکری در خصوص منطقی بودن تحصیل در آلمان با وجود هزینه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هم فکری در خصوص منطقی بودن تحصیل در آلمان با وجود هزینه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    برای دانشگاها خیلی مهم نیست گپ تحصیلی و این چیزا. برای ویزا ولی باید بتونین دلیل خوبی بیارین که چرا دارین میرین. امیدوارم این وسط البته کار مرتبط کرده باشین. اما در کل اگر سنتون ۳۰ اینا باشه، هنوز برای ارشد جا دارین. خیلی سنتون بالا حساب نمیشه.
    درباره ی معدل قطعا ارسال ریزنمرات ارشدتون تاثیر مثبت داره وقتی معدلتون این قدر بالا بوده. ولی در مورد اپلای کردن، باید قبلش مکاتبه کنین با دانشگاه. چون اکثر دانشگاها شرط معدل دارن و برای ایرانی ها میشه ۱۵. بعضی ها میگن برای این معدل دقیقا معدل لیسانس رو حساب می کنیم که در اون صورت شما اصلا به مرحله ی بررسی مدارک نمی رسیم. اما بعضی ها قبول می کنن که بررسی کنن و سخت نمی گیرن.
    همسرتون اگر در حین تحصیل شما کار مرتبط با رشته اش و تخصصش پیدا کنه می تونه ویزای کار بگیره ولی با کارهای با حقوق پایین نمیشه.
    به نظر من اگر انگیزه اش رو دارین، دیر نیست براتون. اما باید آمادگی مشکلاتش رو هم داشته باشین، مخصوصا با بچه ی کوچیک و مهد کودک پیدا کردن (مهد کودک پیدا کردن یکی از معضلات اصلی آلمانه و محض اطلاعتون بگم که بچه که به دنیا میاد، تو خیلی از شهرها، پدر و مادر اسم بچه رو برای کودکستانی که از سه سال باید بره می نویسن، وگرنه دیر میشه و جا گیرش نمیاد) و یه خانواده ی سه نفره و تامین هزینه ی سه نفر. اما کار نشد نداره. دو سه سال سخت میگذره، ولی بعدش کم کم جا میفتین.
    ممنون از پاسخ کاملتون فقط یه سوال اختمالا تا من بتونم پذیرش و ویزا بگیرم بچم باید مدرسه بره از این لحاظ مشکل ایجاد نمیشه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : هم فکری در خصوص منطقی بودن تحصیل در آلمان با وجود هزینه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Niazz نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ کاملتون فقط یه سوال اختمالا تا من بتونم پذیرش و ویزا بگیرم بچم باید مدرسه بره از این لحاظ مشکل ایجاد نمیشه
    مشکلی ایجاد نمیشه چون مدرسه اجباریه و یه جایی بهتون میدن. اما اینکه بچه تون آلمانی بلد نباشه و اذیت بشه خب قطعا یه مشکل خانوادگی خواهد بود برای شما.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)