صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: کار برای مهندسین مکانیک و تاسیسات در کانادا (جهت آشنایی بیشتر و فرصت های شغلی)

پیش فرض کار برای مهندسین مکانیک و تاسیسات در کانادا (جهت آشنایی بیشتر و فرصت های شغلی)

سلام دوستان
    این تاپیک و زدم تا دوستانی که مهندس مکانیک هستند بیشتر با هم آشنا شیم و بتونیم به هم کمک کنیم جهت یافتن شغل در کانادا

پیش فرض پاسخ : کار برای مهندسین مکانیک و تاسیسات در کانادا (جهت آشنایی بیشتر و فرصت های شغلی)

كسي نيس ؟
    مهندس مكانيك تو كانادا نبود؟

پیش فرض پاسخ : کار برای مهندسین مکانیک و تاسیسات در کانادا (جهت آشنایی بیشتر و فرصت های شغلی)

سلام دوست عزيز
    گويا فقط ما هستيم ، شما در كدوم شهر كانادا قصد أقامت دارين ؟

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

سلام دوستان
    اینطور که من از دوستان شنیده ام برای کار تاسیسات شما بایستی اول لایسنس HVAC دریافت نماپید
    برای این کار به سایت مرجع امتحان مراجعه کنین
    این هم آدرس سایت
    http://www.tssa.org/
    امیدوارم مفید فایده باشه براتون و کمکی کرده باشم بهتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام دوستان
    من ارشد مکانیک با حدود 13سال تجربه در زمینه آزمون ، تست و استانداردهای خودرویی هستم . ویزای اقامتم رو تازه گرفتم و قصد دارم به زودی برم اونطرف و در تورنتو دنبال کار بگردم. آیا از خودروسازیهای کانادا و شهرهایی که خودروسازی دارند اطلاعی دارید؟ آیا جذب تو این شرکتها امکانپذیره یا باید دوره خاصی رو تو کالج بگذرونیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط seied نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد مکانیک با حدود 13سال تجربه در زمینه آزمون ، تست و استانداردهای خودرویی هستم . ویزای اقامتم رو تازه گرفتم و قصد دارم به زودی برم اونطرف و در تورنتو دنبال کار بگردم. آیا از خودروسازیهای کانادا و شهرهایی که خودروسازی دارند اطلاعی دارید؟ آیا جذب تو این شرکتها امکانپذیره یا باید دوره خاصی رو تو کالج بگذرونیم؟
    یکی از دوستان من که در همین رشته درکانادا تحصیل میکنه میگفت وضع کار در زمینه مهندسی خودرو خوب نیست بخصوص که کارخانه های بزرگ خودروسازی مرتب در حال کاهش نیرو هستند.
    مراکز عمده صنایع خودروسازی کانادا در شهرهای اوشاوا و اوک ویل (نزدیک تورنتو) و ویندزور هستند.

ApplyAbroad Superstar

magna یکی از شرکت های خیلی بزرگ تولید قطعات خودرو جهانه که سی چهل تا کارخونه در کانادا داره نزدیک تورنتو توی Vaughn هم کارخونه دارن. یکی از دوستان من (مهندس صنایع است البته) تا همین چند وقت پیش اونجا کار می کرد. راجع بهش تحقیق کنید بد نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering of ferdowsi university

سلام دوستان
    ممنونم از این تاپیک ولی حیف که چندان گرم نیستش .
    ممنون میشم کسی اگر از اوضاع کار مهندس تاسیسات در کانادا خبر دارد اطلاعاتی هم در اختیار من بذاره.اینکه کدوم شهر بهتر برا این رشته و شرایط جذب شدن تو این رشته در کانادا چیه؟
    یک نکته چرا تو کانادا درآمد میانگین یک hvac engineer از یک mechanical engineer کمتر؟؟؟

منم خوشحال مي شم دوستان تو زمينه تأسيسات راهنمايي كنند

Junior Member

سلام دوستان
    بازار کار برای مهندس مکانیک نیروگاه اونجا چطوره؟از نیروگاههای اونجا خبر دارید؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)